Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 05:16:01
EUR 34.8227 05:16:01
USD 32.2657 05:16:01
ALTIN ONS $2350.0450 05:16:01

Konu: xau/usd 1w...

Hayırlı geceler, iyi tatiller.

Ons Altın usd /Haftalık
Ytd...

01/12/2023

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Tamam abi rastgele

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Sessiz olun, ürküteceksiniz, pusudayım:)))

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Adamın bahçe ile ne işi olur? .. Avcı adam.. Duyumlarıma göre Bodrum'da keyfine göre olta atıyormuş:)))@Strongwolf

Hamzaorhan64 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Haaayyyt ? iyi dedemin yanına gitsin biraz iki emekli bahçe düzeltsin ler

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Avcı kardeşim emekli olmuş malumun.. Eve de para makinesi almış diye bir duyum aldım.. Belki de Bodrum'da keyiftedir kimbilir.. :))@Strongwolf

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Abi belki soru sordukca ısınma turları yla daha fazla gelir sayın abim @Strongwolf gelmezsede ben giderim adana degilya Kütahya 150 km bir saat e varirim

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Öyle bir soru sordun ki avcı kardeşime? ! .. Dur acele etme kendilerini ısındırma etabındayız henüz, gelmeden kaçar demedi deme:))@Strongwolf

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Eyvallah avcı abim atısın isabetli olsun nasıl hayat varmı bu avhol de

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Var olasın:))Ufak bir meblağ attık bu spek hisseye.. Stop'a dahi gerek yok.. Aslında bunu @Hamzaorhan64 kardeşim görsün diye istemiştim.. Sevgiler:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Konudan haberdarım da.. Astroloji desteklemiyor maalesef.. Detayı çok uzun..2024'te neler olabileceğini öngörü olarak bildiğimden, kendi doğrularımla yürüyorum.. Her daim olduğu gibi.. Güzel bilgilendirmeniz adına tşk. eder, bir fincan kahveyi hesabınıza ekliyorum.. Saygılar:))

Dosdoğruu için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

AVHOL
Ytd...

0BeğenmedimŞikayet

selinesk ()

dolar ı boşver mazot 41 benzin 39 onlar düşsün

Dosdoğruu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dosdoğruu ()

Dünya bankalarının CEO larının kendi aralarında yaptığı toplantıda belirtilen öngörü avrupa ve ABD de faiz indirimlerinin devam edeceği buda Türkiye gibi ülkelerde dolar izasyonu aşağı yönlü etkileyeceğidir.6. ay ve sonrası için dolarda 29 TL leri görebiliriz.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Biraz da tiyo versen de.. Hani doğalgaz parasını çıkarsak.. Bist sayfasına ör. AVHOL grafiği atsan.. Eline, emeğine sağlık "emekli, acemi avcı".. YTD..

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Selâm...
Paylaşmıyoruz diye takip etmiyoruz da demedik ya :)))
Acemi işi bu kadar olur, bir göz atarsın boş vaktinde...
YeTeDe...

@Strongwolf @Baba_Vanga_

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Usta değilim de.. Arkadaş o sayfadan yazınca yorumum oraya gitmiş.. Sitenin en eski üyelerinden biri olarak konuyu iyi bilirim merak etmeyin((:

ALTINVURUŞ38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

O sığ tahtalar için geçerli malumunuz.. Borsa- sanallar fazla hırs yapılacak enstrümanlar değil.. Nakit semayemin % 8.33 ü orada şimdilik.. Hisselerim yazılı kişisel yorumlarda..3 ünün dokunulmazlığı var diğerleri trade adına aldıklarım.. Bol kazançlar:))YTD..

Leon59 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon59 ()

bistte blok alım yapmadan aylık alım yapmak lazım vallahi :) tahtanın birine yüklü girdim kafama vurdu tahtacı hemen

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Borsa'ya gel acemi avcı.. Burayı herkes biliyor, mesele o tarafın avcısı olmak.. Üstelik çok keyifli.. Hayırlı Cuma'lar:))yetede..

5BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı Cumalar...

1 ay önce altta 2,070- usd direncinde paylaştığımız grafiğin, 4 saat ve günlükteki güncel durumunda simetrik sıkışma mevcuttur.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4h

1d

@Strongwolf

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Teşekkür ederiz hocam, platin iyi yükselmişti bakalım gidişat nasıl olacak?

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Çok şükür abim sağlığımız yerinde, seni gördüm daha iyi oldum. grafiklerin ve yorumların benim için her zaman çok kıymetli, eline emeğine sağlık, bundan sonrası bende... Varolasın...

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Haftalık grafikte bazı şeyler daha net görülebilir, mesela kırmızı kesik yükselen ve alçalan trend çizgileri, anladın sen onu:)))

@DUMRUL

HAFTALIK

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Dumrul'um nasılsın, hoş buldum kardeşim.

Selâmlar.

XPT/USD

@DUMRUL

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Hayırlı günler Avcı abim benim Hoşgeldin... Yine önümüze ışık tutuyorsun...

Platin içinde önceki grefik hala geçerli mi? alım için hala bekliyorum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Altta yorumu göster kısmına girdiğinizde 1 ay önceki grafiği görebilirsiniz.

KOŞKİNA61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KOŞKİNA61 ()

Altı yok gibi

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı günler.

Ons Altın için alt grafik güncelliğini korumakta olup, henüz altın oran üzerinde kapanışlar gerçekleşmemiştir.

Günlük grafiklerde 30 Ekim tarihinden bu yana rsı'da oluşan son 3 tepe ve fiyat negatif uyumsuzluk vermektedir.

Bölge bşk'larının faiz indirimi ile ilgili yine şahin açıklamaları nedeniyle düzeltme devam etmekte olup, 2.019,673 kısa vade fibo destek seviyesidir.

Ytd...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum