Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:11:28
EUR 34.7748 21:11:28
USD 32.4684 21:11:28
ALTIN ONS $2337.9850 21:11:28

Konu: xau/usd 1w...

Hayırlı geceler, iyi tatiller.

Ons Altın usd /Haftalık
Ytd...

01/12/2023

Yorumlar (107)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Bilgilendirmeler için teşekkür ederim değerli insan… Paylaşacağınız orta- uzun vade büyük resmi bekliyorum merakla,

İyi haftalar.

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Saatlikte ve 4 saatlikte 2,340- usd üzerinde kalabilirse, önce çok önemli direnç seviyesi 2,358- Usd ve kısa vade Bayrak hedefi 2,380- Usd için formasyon doğabilir.
2,358- Usd direnci kalıcı olarak kırılmadığı sürece düzeltme beklentim devam ediyor.
Eğer yayınlanırsa Cumartesi yazdığım orta uzun vade projeksiyonu resim olarak paylaşacağım.
Ytd...

Ettu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Büyük resim nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ettu ()

Büyük resim nedir hocam

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Alt grafikte bulunan formasyon tamamlandı, sırada büyük resme odaklanma vakti...

0BeğenmedimŞikayet

6ninde1i ()

Değerli İnsan; Gümüş ve Altın 'la ilgili güncel durum grafiklerinizi paylaşmanızı arz ediyorum. Saygılarımla..

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok teşekkür ederim hocam, düzeltme olursa parite ile alabilirim inşallah hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Günaydın, Bayrak hedefi gelir mi yoksa daha mı erken olur bilemiyorum fakat ons tarafında sağlam bir düzeltme beklentim mevcut.
Selâmlar.

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Altından vazgeçmeyiz :)zaten@Strongwolf @Hamzaorhan64 saygılar üstadlar, iyi ki varsınız

Hamzaorhan64 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Bayrak ve direği görünce :)) xau da kalmak daha mantıklı duruyor @Beyzax avcı abim saygılar sevgiler

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Canım abim hep yukarı çiziyor sun birazda aşağı çizsen olmamı neyse bende grafiği tersine çeviri p okurum:((az kaldı borcum 25 Çeyrek

0BeğenmedimŞikayet

Mert13mert ()

Böyle giderse sene sonu 3.000 tl olur

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hedefe emin adımlarla...
Bir altta fm'nin ilk hali mevcuttur.
Ytd...

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eline sağlık dostum.

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı Cumalar, madem ki sordun duyarsız kalmayalım.
Belirttiğin saate az kalmış al hesapla ne kadar çıkıyorsa hocam:)))

Selâmlar.

ESAS OĞLAN
22/03/2024

MALÛM METAL

@Strongwolf @VforVendetta•

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yasin657 ()

hocam hoşgeldin selamlar, 5 kasım abd seçimi var bu hususta bir plan var mı.. ))

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hocam bu altını n gramı nasıl hesaplanıyor ? :) Cuma günü saat 15.00 de ödemem var artarmı o saate kadar :)

10BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ons altında daha evvel ki alt paylaşımda bulunan SİN formasyonunu tamamlanmadan Bayrak oluşumuna dönüşüm durumu mevcut...

Sadece bilgilendirme amaçlıdır, her zaman olduğu gibi temel faktörler son noktayı koyacaktır.

Ytd...

19/03/2024

@Strongwolf

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı haftalar...

4 SAAT
18/03/2024

1 SAAT
13/03/2024

0BeğenmedimŞikayet

maXi_3226 ()

2.300 lere yolculukmu başladı

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Hayırlı akşamlar...
3 ay önceye geri dönüş.
Ytd.
Ons Altın usd 1W

@Strongwolf

1BeğenmedimŞikayet

__ZERO__ ()

ibrahim nasıl.. delikanlım.. iyimi..?

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

EyivALLAH.. Adamın paraya ihtiyacı yok çok şükür.. Emekli de oldu.. Kimbilir belki de ördek avına gitmiştir:))@Strongwolf

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Beni dinlemez o, o kendini bile dinlemiyor, teknik nereye o oraya abim...
Yatırımı kazançlı olsun, ara sıra uğrasın o da bize yeter. @Strongwolf

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum @Hamzaorhan64 kardeşimle ikna turlarına devam ediyoruz da.. Bu acemi avcı, keçi avcısı malumun, inadı devam ediyor.. Ne işin var çekik gözlerin parasıyla? .. Sen yine arada hatırlat eskimeyen dost:))@Strongwolf..

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Kıymetli abim, avcı abim japaon yeni, dolar parite si yapıyor, Borsaya gelmez o, ama gelirse bizim için çok iyi olur.
@Strongwolf İsmail abi acil borsaya gelmen lazım... Sana ihtiyacımız var.

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Artık oralıyız eskimeyen dostum.. Uzun mola sonrası.. Kişisel yorumlara ve o sayfaya işlemlerimi (ytd) olmadan yazıyorum.. Çok şükür iyi gidiyoruz.. Selam ve saygılar:)) (Tek istirhamım şu inatçı acemi avcının(? ! ) da aramıza katılması.. @Strongwolf

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Aleyküm selam dostum.. Nuri Baba'ya(! ? o bilir) duacıyız..4 gözle iyileşmesini ve tekrar dönmesi arzusundayız:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum