Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:57:59
EUR 34.8238 13:57:59
USD 32.3379 13:57:59
ALTIN ONS $2301.8900 13:57:59

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Yorumlar (73)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bu yorumunu yeni gördüm sesli güldürdün beni allahta seni güldürsun kardesim , paniklemiceksen gel ozaman nedim:)haftaya 3tane yeni arzlar var bakarak ol yine onlara.. :)

G_Beyli_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

G_Beyli_ ()

Sağol abla sende Allah'a emanet olasın da bizi bırakıp nereye gidiyorsun o zaman bende sana bir türkü ile sesleniyorum
Gayrı dayanamam ben bu hasrete
Ya beni de götür ya sende gitme...

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sagolun puanlamaniz kapaliymis:)isiniz gucunuz rast gitsin tum dostalar allaha emanet kalin...

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Varolun. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hocam burda yazarken bile anlik islem kacirdigim oldu , ve olsun nasip dedim bikisi zarara girsin istemedim 20,70onstan buyana mucadele ettim, bikisiye yararim olduysa bikisinin duasi bana yeter diye baska hic bi ci, karim veyahut kazancim burda yok.. fakat gumuste yuzde 2,3luk bi cikis bana yeri geliyor anlik yuzde 5,6yi kacirtiyor.. burda degerli hocalarimiz var elinden geleni yapiyorlar zaten.. kazanciniz hayirli olsun olsun...

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Sn asi faydalanmaktaydık ama :(

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Altyorum , bankam saat 6da kapandigindan islem yapmadim , dun aldigim gumuslerim duruyor alsat olarak devamdayim simdilik gumusume .. ancak hepiminiz hakkinizi helal edin bi, st tarafina agirlik verecegimden artik gumus sayfasinda olmayacagim , hepinize bereketli kazanclar dilerim..

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

İnsallah sabah sattigimi aldim dokunus olunca bakalim nasip..

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Amin , cümlemizin bereketli olsun . Rabbim pişmanlık verdirtmesin.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yukariyida asagiyida cozdunuz :))al satiniz bereketli olsun deeim nedim ben:)), ben tesekkur ederim..

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

İlginiz için teşekkürler. Dirençlerde parça parça gönderiyorum . (Pişman olmamak adına)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bereketli olsun ins... benimkilerde onceden duruyor billiyorsun , dususte ekleme ile devamdayim dedigin gibi nasip... birde su nt, gaz izlemdeyim onu...

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Ya nasip :) istemeden yinede borsaya elim gitti . Faiz kararı öncesi . Güzel rakamlar yüzde 5 verse kaçarım . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Suan can, te , cim, sa ile devamdayim , nasibe artik ben , @defnemila...

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Gunaydin canim, izlemdeyiz belli yer kiramazssa 88dahi var , ancak biyerden elbet tepkisi gelmeli onun simdilik 109, tutuyorkirarsa 103kadar gordum ama yanilabilirim elbet bakalim nerden donecek ytd...

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Evet bende baktim asagida ilk destek 105 gorunuyor az olsaydı bende girecektim sabah ama beklemeye aldim hayirlisi nasılsın gunaydin

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Destegi kirmis dikkat et , ytd...112deki altta 109var onun alti103temkinli ol ytd bacim

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Asim Alfas a bak ben aldım gitti :) 111 yapmış belki tepki yükselişi yapar . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Rica ederim, bende üstad.. aynen devamkeee bakim:))

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Teşekkür ederim seninde şansın bol olsun... fırsatlar bitmez :)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Günaydin ustadim masallah, bereketini gör ins. tlde 860guclu direnc, onsunda 930.. yukari kirilimi rakamlari belli.. guc almaya destege inerse takibinde abi zaten ustad sensin:))tlde 830ilk destegi , altti biliyorsun yazmim, sansin bol olsun . aynen gelirse bizimdir , gelmiyorsa olmamistir:)

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Günaydın asi 785 den alınan 855 den sattım kar cebe yakışır deyip
Artık hangisi düşerse gmş platin yerine koyarız düşmezlersede kendileri bilir :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Aminnn cümlemizden şükür utandirmadı Allh, ım.. simdi burda 930ons kapanislari, 860tl , uzeri durmasi gerek yukselis icin kapanislar aldimi insallah bunun hedefi tl, bazli 900,950ler ytd.. alsat yapmayana sabr ile bekleyene ancak alsat geri cekilmeler veriyolar oralari siz degerlendirin ins... ytd... gunaydin buarada:) @EuroDol ustam:)

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Allah razı olsun asi kardeş. Verdiğin hedef geldi

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hey platincilerr :)) @EuroDol , @YUSUF_ENES16 , 830direncleri kapama aliyor demisiz 4saat once 850yi yakmisiz :))bi masallah alalimmi:))sizi uzmesinler diye demismiydim:)), geri kalmis diyince zoruna gitti zaaarrr:))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hocam yukselis icin 1985uzeri kapanislar cikislar, altta 1963,52alti. Evet 1947onemli gordugum ytd...

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

altın ons aşağıda 1962 yukarıda 1978 gibi bakalım. 1962 usd aşağısı da 1945 ve 1933 usd.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bakalim 1972uzerine atacakmi? iyice pismaniye ettiler:))

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Hayırlı olsun. Kazanç getirir inşallah diye düşünüyorum. Biraz daha bekleyip daha emniyetli yerden alırız belki. Alımlar gelmeye başladı.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

En cok hakedenlerden birisin nasip 23,25twn aldim buarada...136,30alim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum