Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0802 17:59:03
EUR 34.8147 17:59:03
USD 32.2073 17:59:03
ALTIN ONS $2344.1100 17:59:03

Konu: Düşen bıçağı tutmam yukarı dönünce alırım diyenler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet insanlara sürekli grup satasarak istifa ettirmek tek dertleri.
Öyle zayıf insanlar varki kendilerine hayranlık duyulmasını bekliyorlar ilgi göstermeyince deliriyorlar iftiralar başlıyor.
Ahlaksız insan çok maalesef.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cok guzel paylasimlar yapiyorsunuz gumusten zengin olmayan hatayi kendisinde arasin cunku cok fazla firsat veriyor ve duserken kat kat fazla kazandiriyor. Ortalama zaten sifirin altina düşuyor @Kaz_Dağları buvyan hesap iftirasıni atanlarin maksadı hakaretle eksiyle bir gun takibe alıp ertesi gun takipten çıkmakla engellemekle sataşmakla sayfadan uzaklaştiramadiklari kişinin hesabini iptal ettirmek. Bunu simdiden yaziyorum tek hesabim var ve bu iptal edilirse insaallah yenisini de açmam. İstifa da etmiyorum.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Etiketlediğiniz yorumlara geliyorum..
Bakmadım daha..

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Burada, aklıma düşmüşken; zaman zaman - yan hesap- kullanıldığına dair serzenişler görüyorum..
Dileyen dilediği gibi düşünmekte özgür. Lakin, iftira etmenin vebalini de hesaba katmak var.
Sözleri satırlara dökmek bizim işimiz. İstersek burada sayfalarca yazabiliriz.
Haddimizi biliriz.
Çoğu zaman sessiz kalarak USTALARI takip etmek, selâm deyip geçmek en güzeli..
Burada güzel insanlar var..
Bilen bilir..
Gümüş Altın gibi değil.. Bunu herkesin bilmesi önemli usta.
Çıkarken de düşerken de arkasından baktırabilir.
Vesselâm.

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Elinize sağlık hocam
Aldığın fiyatı bekleyene kadar çoğunu elinde tutup azı ile işlem yapıp nasıl ortalamayı düşürdüğünü ve yükselince de daha erken kâra geçtiğini sizin sayenizde gördüm
Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Yaklaşık bir senedir, sizi takip etmemdeki ısrarım; GÜMÜŞ işlemlerinde çizdiğiniz yol haritasında en önemli gördüğüm üç ilkeniz.. Bunları da merak edenler, sayfanıza girip okusunlar.
Ayrıca, AZ KÂR, ÇOK KÂR... Aşağı düştükçe çoğunu kademe kademe toplayıp azıyla işlem yapmak..
Bunun zarar neresinde..
Hırs kime yâr olmuş ki, sahibine yâr olsun..
Emeğinize sağlık. Yüreği güzel insan.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabiki forumda ciddi paylaşim yapanların mesajları seneler süren emeğin ve birikimin mahsulü ve açidan önemli. Birinsan hakaret dili kullanmadan seviyesini koruyorsa takibe değer kul hakkı yiyendense Allah razi olmaz yaptıği hiç bir seyden de hayır gelmez yt

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Eyvallah!
Bizde sizden bunu istiyoruz usta..
Sürekli forumu takip etmem fırsatımız olmuyor. Lakin, her teknik yorumunuzu gördüğümüzde bitinceye kadar önce like veriyor, sonra okuyoruz.
Yeni girdim. Okuyalım bakalım Ustaların yorumlarını.
Teknik yorumlar da sabır kadar önemli.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eksi vermeye devam ettikçe bende insanları uyarmaya ve hatırlatmaya devam edeceğim inşaallah.
Uyarayım ki daha önce olduğu gibi zarar vereneyesiniz.!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum