Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 22:05:47
EUR 34.7667 22:05:47
USD 32.3633 22:05:47
ALTIN ONS $2360.4100 22:05:47

Konu: Düşen bıçağı tutmam yukarı dönünce alırım diyenler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet ben artık insanlara cevap vermeyi bıraktım engelleyip geçiyorum cunki sabit fikirli insanla konuşmak yazmak zaman kaybına sebep oluyor o an bir bakıyorsun alım yada satım fırsatını kaçırmış oluyorsun.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LACOSTEE ()

Reşat hocada candır severim onuda bu sitede gercekten emeği var ve yıpratmaya çalışıyorlar onuda ikinizede iyi geceler

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Veriyorlar da insan aynı yilanın deliginden tekrar tekrar sokulur mu biraz vakit ayırıp inceleseler olan ayni ve ben de bazen ayni seyleri yazmaktan bıkıp ara veriyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Rica ederim kardeşim.

LACOSTEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

Herkesin düşüşler yüzünden karamsar olduğu ürktüğü zamanda alımları savunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Onlara harcayacagin zamana yazık.
Neden derseniz iyi niyetli insan değiller.
İnsanlara zarar vermek için ellerinden geleni yapıyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

LACOSTEE ()

Eyvalah hocam ben teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sag olun gercekten yazik oluyor uc senedir bu siteyi takip ediyorum goz gore gore zarar ediyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Sorun değil kardeşim ben unuttum bile .
Teşekkür ederim.

LACOSTEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet okudum çoğu insanın idrak edemediği konulara değiniyor yazıyorsunuz yüreğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

LACOSTEE ()

Seni ne icin engelledim hatırlamıyorum ama yorumlarına bakınca bi coğundan adamsın be. hakkını helal et niye bozuşmuşsak valla hatırlayamadım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet dolar da da 14 kurusluk bir artıs oldu gümüs ise 1 lira 15 kurus not alip tarih atarak paylaşmıştım. Bu gün tarih atarak bir daha paylasalım 25.10.2022 dolar 28.1057 gumüş 20.7191 bakalım 15 20 gun bir ay sonra ne yazacak

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet aynen öyle oluyor kardeşim bekletsede beklediğime değiyor o esnada dolar da yükseliyor.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim bu şekilde gumuste kaybetme ihtimaliniz zaten sıfır belki bazen biraz bekletir ama sonuç itibari ile fazlasiyla geri verir

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Grafik teknik anlamam ama bende kendi yolumu böyle cizmisim kazanıyorum Allah bereket versin.
İyi niyetli olan herkese saygı duyarım kötü niyetli olan babamın oğlu olsun karşı çıkarım.
Teşekkür ederim kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Güzel sistem.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Değerli kardeşim zaten ben ful al sata karşıyım, elimdeki gumusun 1/5 ile al sat yaparım. Geri kalani 1/4 hedefim gelmeden asla satmam .
Cunki ful al sat yaparsan bir bakmışsın uçmuş gidiyor .
Bu yüzden parca al sat candır.
Ve her yerden alırım satarım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet ama cogunu da tutmak lazim dusecek gibi gosterip arkasindan sert cikıs yaparsa destegi cok yukari atabilir. Alıp bir sure terste bekleyen ise bir sure sonra fazlasiyla kari gorur ytd. 17.50 den basladı su an 22 dolar dan alımi zor veriyor. 17.50 den girip cikis yapan 4.5 5 dolar zararda

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Cok dogru her zaman yanilma payi var ama gotünen köy de aslında pek klavuz istemiyor. En basiti ac linear regreyon kanalı haftalik uc aylik senelik bak kesin bir sekilde gosteriyor. Ay sonuna kadar 23 dolar in ustune yerlesemezse son firsatlari verebilir. @Kaz_Dağları 4 5925

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Cesareti olan nereden alırsa alsın kazanıyor yeterki kârı gördüğün yerde çıkmasını bilmek gerek.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmukabele kardesim duserken telafi etmek kolay yuksri tepki vermesini bekleyip azar azar oranı artirarak direncleerde cikip desteklerde girerek problem olmaz. Yukselirken zor oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Sabırla yola devam üstadım..
Akşam gördüm ve inceledim grafiğinizi. Doğru bu gün , paylaşmış olduğunuz işlem aralığından bir kademe alım fırsatı vermiş.. Alıp ikinci kademe aralığı için pusuda beklenebilirdi. Benim için uygundu. (TL) malum...
Nasip diyelim.
Herseyin hayırlısı.
Geceniz hayırlı olsun.
Sağlık ve esenlikle.

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Burada teknik yorum ve öngörüleriyle, faydalı olduğu halde; “ .. acele ettim, hata ettim .. ” diyen ustalar da var. Terste kalanlar da..

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Katılıyorum, aynı düşünüyoruz..
Teknik yorum ve grafikleriniz her zaman istifademize olmuştur. Elbette YTD kaydı var. Kimse bilemez. Grafik ve teknik, yol gösterir üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Yarın po- wel var
23'ün üzerine atarsa biraz parite yaparım inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Düşen bicagida her zaman tutarım ve hiç bir zaman kaybetmedim bilakis kazandım.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Düşüncenize aynen iştirak ediyorum.
O insanları takip eden onlardan medet umanlarida artık engellemeye başladım.
Bu sayfalar kimsenin babasının sayfası değil herkes eşit bu sayfalarda istifa ettirmek onların tekelinde değil ve kesinlikle istifa etmeyiniz. Isine gelmeyen kendisi istifa eder.
Sizde bu sayfalarda tanıdığım gönlü güzel insanlardansiniz.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2020 den beri cok ugrastilar istifa etmedim. İnşaallah etmeyeceğim. Kibir ahlak bozukluğu ve seviyesizlik cok kotü. Ben bunları takibe alıp medet umanlara hayret ediyorum. Seviyesiz saygisiz bir sekilde insanlara hakaret eden asağilayan kişiler kimleri takip ettiklerini bir daha kontrol etmeli. Gumus bu gun paylaşmıs oldugum islem aralıgindan bir kademe alım fırsatı verdi ve buradan yukarı tepki aldi. Tam 0.786 fibonacci aşagi donerse okili dip mi yoksa yukarimi takipte olup degerlendirilebilir. @Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet çok bilenlerin alayi gumusun arkasından el sallayacak az kaldı o güne.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bunun ornegi zaten grafikte cok net goruluyor. Aziyla islem yapmakta iniş çıkışlarda bezip erken cıkıs yapmaktan koruyor. Yoksa buradan ful gir 9 ay sonra bak kapat 3 sene sonra bak isleme de gerek yok. Çıkısa gectiginde cogu ful çıkip arkasindan seyredecek diye düşunuyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum