Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:37:02
EUR 34.7748 14:37:02
USD 32.4684 14:37:02
ALTIN ONS $2337.9850 14:37:02

Konu: Düşen bıçağı tutmam yukarı dönünce alırım diyenler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yanlış anlamışsınız. Cihan 23 dolar dan parçalı almaya başlamış. 22 dolara kadar düştükçe almış ve 90 kg birikmiş. 21.8 dolara düşünce zararkes yapmış ve 1300 Avro zarar etmiş. Sitenin amacı bu yanlışlardan ders çıkarmak değil mi? Bunu konuşmayacaksak ne konuşacağız?

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Değerli kardeşim milletin kârı zararı bunlaramı kalmış. ?
Herkes kendinden sorumludur.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz de yazmışsiniz 25 dolar dan sattığını aşagidan topladigini problem yok o zaman ortalamasini aşagi cekmiş en iyisi kendisine sorun netleşsin. Aslinda bu konuyu kapatsak bence daha iyi ama.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Maliyet düsürmek icin alttan toplananlar 21$ 30 kg, 20,80$ 35kg.
Maliyeti düsürülen alimlar ise 23,15$'dan 22,20$'a kadar alinmis gümüsler.
Kabaca anlattim umarim anlamissinizdir, anlamadiysaniz da yapacak birsey yok.

Burada kimse her düstügünde alinir, diye bir iddiada bulunmuyor. Neyi, ne zaman, ne kadar aldiginizla orantilidir kar ya da zarariniz. Umarim siz de kazanirsiniz, hayirli günler

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Maliyet düşürmek için alttan mal toplamasaydınız ..
65 kg gümüş ile terste kalmazdınız.

Kabaca anlatmak gerekirse.
Gümüş 28 dolar dan
20 dolara gelene kadar her düştüğünde toplayan mı
Yoksa
20 dolardan 28 dolara yükseldiğinde.
Her çıkışta toplayan mı
Kazançlı olur.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kardes ben hicbir seyden emin degilim, altini bile baksana rezil ettiler. Ara sira fazla iddiali yaziyoruz sadece. Ben 22$'80'den degil 22$'dan ciktim, yaklasik 60kg, 1300 euro zarari kabul ettik, oluyor ara sira böle terslikelr.

https://altin.in/cihanara/7

Bunu da inkar ediyor şimdi :) Bu sayfada yazılanların silinmediğini bir gün öğrenecekler ama ne zaman.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

25$'dan sattiklarimi geri almaya basladim. 23$ dan 10kg ekledim. 22,60 gelirse 20kg daha eklerim. Herkese güzel kazanclar dilerim

https://altin.in/cihanara/14

Gümüş için Cihanara yorumu (4 hafta önce)
22,43'ten 10kg daha eklendi, 22,22 gelirse bir 10kg daha ekleriz

https://altin.in/cihanara/10

Bu arada 22'den 21,80'den ciktiklarimin yarisini alttan geri ekledim kardes. Hayirli güzel kazanclar her ikinize de

https://altin.in/cihanara/8

Biz de cihanın yazdıklarına inanıyoruz. 23 üzerinden almaya başladı. 22 dolar a kadar 90 kilo parçalı topladı. 21.80 dolara düşünce zararkes yaptı. En az 1300 avro zarar etti. Keşke teknik analiz yapanlarla dalga geçmeseydi bu kadar zarar etmeyecekti.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmukabele hayirli gunler

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben sizlere inaniyorum kardeşim benim icin kişinin beyanı esas ve yaptigini islemlere bakip kontrol eden sizsiniz bir baskasinin bunu hesaplamasina imkan yok dusen bicagi tutmakla ilgili cok grafik paylastim net

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad ben her türlü telafi ediyorum çok sükür, Allah olmayanlara da versin. 65kg tersteki parca bile şu an 45k karda. Bu düşen bicak tutulmaz diye hatasinda israr eden eleman başkalarinin kar- zarar hesabini yapana kadar azicik matematik ögrense yine kendi karina. Ordan oraya cizgi cizmekle olsaydi herkes zengin olurdu. Lütfen benim ismimi sürekli yazip durmasin. Engelliyorsun yine kurtulamiyorsun. Son alimlarla ortalamam 22,10$'a kadar yükselmiş durumda. Ekranda 22,80$ yaziyor. Yanliş görmüyorsam.
Hayirli günler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Takip edelim inşâallah..
Günün bereketiyle usta.

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Günaydın hayırlı sabahlar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yorgancı ()

134 tlden 3 bin hisse var hocam. Parçalı çıksak alttan alabiilirmiyiz. Kar edermiyiz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

BJK ve cihan da düşerken parçalı alınca para kazanacaklarını düşündüler.
BJK gümüş 25.3 dolar dan 24.59 dolara düşünce ilk parçayı aldı. 20 kg bu parçadan şu an zararı 900 dolar.
İkinci parçayı 24.2 dolardan aldı. 10 kg bu parçadan şu an zararı yaklaşık 400 dolar.
Üçüncü parçayı 23.57 dolardan aldı. 10kg bu parçadan şu an zararı yaklaşık 200 dolar.
Dördüncü parçayı 23.38 dolardan aldı. 40 kg bu parçadan Şu an zararı yaklaşık 600 dolar.
Son 2 aydaki alsat işlemlerinden yaklaşık 300 dolar para kazandı.
Sonuç olarak son 2 ayda gümüşü düşerken parçalı alıp satarak yaklaşık 2000 dolar zarar etti.

Cihan ilk parçayı 23.60 dolardan aldı. Miktarını bilmiyoruz. İkinci parçayı 22.3 dolardan aldı. 22 doların Altın a düşmez zannediyordu. 21.6 dolar civarından zararkee yaptı ve 1300 Avro zararı kabullendi. Altında da zararkes yaptı ama o bu sayfanın konusu değil. Alsat işlemleri ile zararın birazını kurtardı. Sonuçta o da 1000 avro civarı zarar yazdı.

İşin daha da kötüsü bjknin yaklaşık 2 milyon lirası 2 aydır terste boş boş bekliyor ve enflasyon karşısında eriyor. Daha ne kadar terste kalır belli değil. Allah sabır versin.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabi cogunu tutmak ta fayda var yukari donerse destegi cok yukarilara taşıyabilir en iyisi aralikli cikis yapıp geri donus yakaladikca yerine koymak gercek cikışini yapana kadar beklemek ytd. Yoksa duserken direnclerde takıldikca azar azar cikip daha asağıdan girerek fazlasiyla telafi edilebilir. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Aynen öyle oldu üstad. 22,50$ ortalamayla tersteydik, ilk defa zararkes yapip yarisini cikip 20,80$ den geri aldik, haliyle ortalama 21,75"e düsmüs oldu - 1300 euro kabul ettigimiz icin. Simdi ciksam tüm gümüsü son 3. turdan da bu seneki karimi alir Allah bereket versin derim ama madem bize biraz stres yasatti, görüntü de yön yukari öyleyse neden satayim?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabi ki 2 aylik çok kisa vade al sat yapan surekli takip etmek ve kamal ici hareketlere gore islem yapmak zorunda 9 aylik kisa vade icinse 4 saatlik gunluk ve haftalık

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluetnc ()

Merhaba hocam hangi banka yada hangi kurum ile al sat yapıyorsunuz makaslar benim bankada çok yüksek olduğu için al sata pek imkan vermedi. Siz de ekleme yaptım diyince merak ettim. Bu yorumu da kötü niyetle yapmadım bu sitede bazen yanlış anlaşılıyor. Sadece gün içinde bende yapmak istediğim için makaslardan yapamadığım için merak etim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Haklisıniz ayrıca bir mal satilmadan zarar yazmadigi halde ve ayrica alttan biaz cikip daha asagidan alinarakta zarar telafi edilebilor ya hic bir sey yapmadan bekleyen kar mi ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Art niyetli insan cok sayfada. Insanlarin zararlarindan mutlu olan karlarina sinirlenen. Terste kaldigimiz günlerde binlerce dolar zarar hesaplayan ama profil resmi yaptigim halde bakiyeye inanmayan. Ne yapcaksin bu insanlari engellemek haricinde

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Al sat yapan takipte olmalı, takip edemeyeceksen hiç bulaşmayacaksın insanlara bakıyorum sürekli yazıyor ona buna sataşıyor başka işleri yok.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabiki isteyen inanir isteyen inanmaz. Ben bazen grafiklerde hedefleri isaretliyor gelmesi durumunda devamini getiriyorum gelmedigi taktirde tekrar bakıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

En güzel yorumu yaptın insanlara anlatamadığım erken çıkıyor sonra oturup düşecek diye sabah akşam yazıyor. Sabır ve Cesaret insanı hedefine götürür. Hedefi olmayan erken çıkıp düşmesini bekler.
Bugün bile 240 gram gümüş artirdim parca al sat yaparak.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

9 ay üc sene gibi bir araliği goze aliyorsaniz ve dususlerden etkilenmiyorsaniz dogru buyuk sermaye dediginiz gibi yapiyor. Sınırlı imkanlara sahip olanlar ise yukari guzel tepki verdiğinde birazini kademeli çıkmak zorunda yoksa bikar erken cikis yapip arkadan seyreder.

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Reşat kardeşim kimseye bir şey ispatlamak gibi bir zorunluluğumuz yok.
Burada ne için varız bilgi paylaşımı beyin jimnastiği yapmak için.
Ben hedef koyuyorum hedefim geldimi elde edeceğim kâra bakıyorum kim nederse desin umurumda değil hesabındaki dolar a bakarım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu benim başima o kadar cok geldi ki. Aninda grafikle birlikte islemi yazmaya calıstigim icin. Su an grafikte cabuk paylaşilmiyor. Alim yaptigim anı grafikle de gostermek isterdim

0BeğenmedimŞikayet

Amatör_r_yatırım ()

O alınan yatırıma güven duyuyorsak düştükçe depo yapmalı.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Meyve veren ağaç taşlanır, Bilgi, Beceri, Liyakatin itibar görmediği bir ülkede olacak olan durum budur.
İyi geceler.

LACOSTEE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize saglik cunku duşuslerde artan oranlarda aşaği dogru toplayan hep karlı cıkiyor sevaba giriyorsunuz. En fazla biraz bekletir ama fazlsiyla kar eder yeterki kademeli girip biraziyla da kar gordukce cıkıs giris yapsin elinde bedava mal birikir.

Amatör_r_yatırım için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum