Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:29:13
EUR 34.9839 00:29:13
USD 32.2051 00:29:13
ALTIN ONS $2414.8350 00:29:13

Grafiği gönderen: ntmen_×

Cvkmd 4h

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze obo çalışmış takip wdebilirsin )

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Şimdiye kadar olanlar güçlü tepkiler sanırım.
7864 eski önemli desteklerden. Yükselen kanal içerisinde.
Şimdi ise direnç oldu.
Eski destekler direnç olduğunda hız bakımından önemli diye düşünüyorum.
Şahsî fikrimdir yanılma payı vardır

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sn @tekniko06 ustad cvkmd kin sordu hatırlamıyorum fakat bazen teknik işliyor benlik ve ustalık bir konu değil arkadaşlar biraz dikkat etsin alınan hisseler sürekli düşüp sürekli artmaz arada tekniğe göre iniş yaparlar

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Var birazcık:)sabaha yeşil açarsa baş bas çıkarım bir hisseyi nakit fazla olsun diye hocam. hepimizin nasibi insallah

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İyi madem :) nasibin açık olsun. Nakit var mı?

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bemde kötü birşey yapmadım son hamleyi yapmasaydom çok daha iyi olacaktı sıkıntı değil hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Doğru ama bir yandan da bizi uyaranlar oldu. İlginç veya değil, bugünlerde düşüş bekleyenler vardı. Ben dikkate alarak kağıdı azalttım nakiti çoğalttım mesela.

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Yine mi hünkârım
Hani daldan dala yoktu.
Sattın ne alacaksın ? Yer gök kırmızı. Sabır l@ sabır :)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam dikkat ettim ama yine biranda daldan dala atladım. bir dur demi sattın ne diye alıyorsun beklemeyi bilmiyorum hocam. onun için ekrandan uzaklaşmam gerekiyor galiba. olay aslında benide geçti bizim borsanin durumu gerçekten çok ilginç düşüşler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Seninle de konuştuk ama ya, 12 - 16 Ekim mi ne.. arasından 28 Ekim e kadar dikkatli olmakta fayda varmış diye..

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

190 lara kadar normal sayarım daha altlar gelmezse, teşekkür ederim yorum için takip ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İlk defa duydum o şarkıyı bende bizancede ali baba ormana ters daldı yi dinliyorum:) blu Diamond mi var endekste 8080 demisiz gelmiş like larımı almayayım iniş yapınca sinir olmayın yari nakit yoksa)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bizim borsa nasıl birşey bilmiyorum ama endeks yüzde üç duusyor bizim hisseler yüzde 8:)

0BeğenmedimŞikayet

Yorgun0050 ()

Binilir ama kapı ağzına

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Baya bi indim ama, kendime göre. Kalabalık sepeti seyrelttim ve nakit oranını yükselttim.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Thy ile ilgili grafikler bölümünde son yorumum mevcuttur
Şimdiki durumu ise 216 inişi yapıp artmazsa 190 takip edin 227 235 ve 240 üzerinde kalmadıkça alt rakamlara iniş yapabilir her ne kadar uzun vadede 340 beklentim olsada endekse bağlı son olaylara bağlı iniş ihtimalini de hesap edin 40 lardan 120 lere ordan 270 lere gelen bi hisse için şimdi net bi şey demek zor

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Büyük düşünür Çiçek Abbas der ki
Bist bir otobüs binmesini bilmeli
Son durağa gelmeden inmesini bilmeli

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ben de şimdi şeye bakıyordum he, o çocuk şarkısının sözleri nasıldı diye.. yaşlı kütük seçeriz, karşılıklı geçeriz, testereyle biçeriz hop biçeriz :DD biçiyorlar bizi hacı, hazır olmasam ve de nakit olmasa çatlarım :)

1BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

@ntmen_× Thy 220 210 aralığı bekliyordum geldi sizin yorumunuzuda alabilirmiyim daha altlarda gelirmi endeksle?

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze endekse ne oldu 8080 e mi dokunuş yapmış

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Goknr 26.22 den inmedikce idare edilebilir 26.20 aşağısı 25 ve 21 takipte olabilir 31 80 uzeri kalmadıkça dip onay seviyesi 25 görünüyor
Atatp 54 den inerse 48 ve 44 düşüşü yapabilir 64 den uzaklaştıkça yükseliş hattına zor girer
Birde endeks te 8100 aşağısı 7300 e kadar iniş riski olabilir
4 h da elmas görüntüsü var 8080 aşağısı stoplu ve nakit ağırlıklı olmakta fayda var
İniş ve yükselişler agresif olmaya başladı bistte temel olaylar yakın takipli olmakta fayda var
8500 üzerine devam etmezse vaziyet karışabilir

Protex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Protex ()

Sevgili hüstad. Bugün bist bşzi hırpaladı. Rica etsem birde goknr hedefi halen devammıdır. 28.60 desteğinin Altın a sarktı. Eklememi yoksa stopmu mantıklı olur. Birde ATATP hatırı sayılır düştü. Buradan parçalı alıma başlanırmı. Şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@golden_eye

Cvkmd 117 den 538 yapıp 5x yapmış ve 4 h da yamuk yumuk bi obo var obo her zaman işlemyebilir fakat arz fiyatı ve yükselişi baz alınırsa 380 aşağısı 322 ye inişi şaşırtmaz 363 lere inerse orda da stoplu takviye belki yapılır ve 400 yada 440 a tepki yükselişi izlenir günlükte ikili dibi 320 ve 280 e inmedikce artabilir belki zorlu bi rakama gelmiş bol şanslar size 382 aşağısı dikkatli şekilde elinizde varsa parçalı stop alt rakamlarda takviyeli taşımaya çalışın 403 ve 418 geçmedikçe al rakamlara inebilir panik yapmadan inislerde parçalı işlem deneyebilirsiniz terse sararsa

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum