Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0866 06:19:40
EUR 35.0542 06:19:40
USD 32.2212 06:19:40
ALTIN ONS $2432.2250 06:19:40

Konu: Rasyo

İcardi bizim 2 çizgi ne işe yarıyormuş bir bak bakalım sesin çıkmaz senin bu grafiklere çünkü sana ekmek çıkmaz buradan değil mi? Sen açık ararsın karalama yapmak için halbuki biz onlar içinde açıklama yapıyoruz yanıldığımız zaman bak bunlarda tam hedef çalışan grafikler hani senin 2 çizgi deyip dalga geçtiğin.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

@icardi üst yorumdaki grafiği iyi incele bak bakalım 2 çizgi deyip dalga geçtiğin çizgiler ne işe yarıyormuş.

0BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğulları ()

Tamam değerli dost. Bende çıkacağım daha sonra yine gelirim. Çamurlar ve hazımsızlar çekilir rahat rahat yazarız. Hayırlı akşamlar kardeşim

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim yinede aşırı bir sarkma beklemiyorum ben hayırlısı olsun ama beklentim daha fazla aşırı sarkma olmadan yavaş yavaş toparlamaya geçmesi yönünde. Daha öncede yazdım grafiklerde daralan alana girildi rasyo öyle dxy öyle hareket alanı daraldı zig zag yapıyor ancak alan dar üçgen alan içinde devam ediyor grafiklere bir daha bak bu alandan çıkılmaya başladığı an asıl olay olacaktır ancak mesele ne taraftan kıracak onu yakalayabilmek. İnşallah yakalarız bakalım. Hayırlı akşamlar şimdilik kardeşim müsait olursam yine yazarım tamam.

Nalbantoğulları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğulları ()

Kesinlikle öyle dostum her şey pamuk parmakların ve göbeklilerin elinde. Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın temel tarafta pek iyi olmadığımı daha evvel çok defa yazdım ben daha ziyade teknik olarak bakıp temel paylaşımları yapanlarıda takip edip anlamaya çalışıyorum temel tarafın etkileri yok demek olmaz ancak takip ettiğin teknik taraf o yüzden sizlerinde paylaşımları önemli bu durumda benim için. Bakalım nasıl bir yön çizecek? Bizler sadece takip edip tahminde bulunuyoruz kardeşim ama asıl olay biliyorsun bu işin oyun kurucularının elinde.

0BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğulları ()

Çamur Şevket kıldı yine başladı. Sen harabe meselesini bilirmisin. Bunların yemini bu kadar çünkü bunlarda ne yüz var nede astar. @KILDO seni ait olduğun yere şutlarım akıllı ol. Bulaşma senide Trio üçlüye eklerim

0BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğulları ()

Teşekkür ederim kardeşim varolasın. Allah senden razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düzelttim. Elinize sağlık. Bu sitenin grafiği uzun zamandır yüklenmiyor siz de başka yerden yüklemişsiniz elinize sağlık rasyo aşağı devam ederse inşaallah Altın gümüş kol kola yukarı gidiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğulları ()

Değerli kardeşim benim öngörüm 1885 in Altın a sarkacağını sanmıyorum, Şayet sarkma olursa 1876 son durak olabilir diye düşünüyorum. Yarın başlayacak olan Jackson Hole ve BRİCS toplantilarini yakından takip etmek gerekir. Onsun burada durması, toplantı yaklaştığı için olabilir. Şayet bir şey çıkmaz ise bu ons tarafı sıkıntı yaratabilir. O yüzden 22 sinde başlayacak ve 26 Ağustosta sona erecek olan bu toplantıyı dikkatle takip etmek elzemdir dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

İşine gelmeyenler - like vermişler ne oldu karalama için ekmek çıkmadımı size? :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Dostum yukarıya hareketler görülebilir diye düşünüyorum ama temel tarafta sanki beklediği bir şeyler var gibi sadece teknik olarak grafiklerde indikatörler dip yaptı bazıları daha fazla aşırı geri çekilme olacağını sanmıyorum şahsen. Temel olarak etkileyecek bir faktör olabilir mi orasını bilemem. Sen ne düşünüyorsun peki?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sayfaya düşmedi sandım tekrar paylaştım bende çıkmayınca düşmedi sandım. Sağolasın teşekkür ederim kardeşim. Biz yanılsakta tuttursakta buradayız biliyorsun arada bir yanılma oluyor ancak bunu cımbızla çekip karalama yapmak için kullanıyorlar halbuki biz onlar içinde kusura bakmayın yanıldık diye açıklama yapıyoruz geçen seferki günlük grafikteki tobo gibi meselâ. Sadece orada bir yanılgı oldu ancak 1940-37 altı kalırsa ilk 1900 üstü desteklere iner belki daha alt destekleride yoklar demiştik zaten ancak toboya odaklanıp bir hareket yapar diye düşündüm yukarıya o da olmadı desteklere indi hattın Altın da kalarak.

0BeğenmedimŞikayet

Nalbantoğulları ()

Tebrik ediyorum kardeşim meyve vermeye faydalı olmaya devam ediyorsun evelAllah. Emeğine yüreğine kalemine sağlık. Ons ile ilgili öngörün nedir?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum