Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 16:49:55
EUR 34.6451 16:49:55
USD 32.3631 16:49:55
ALTIN ONS $2288.8600 16:49:55

Grafiği gönderen: celik2119

Bist tahmin ettiğimiz şekilde 221 dolar civarından döndü. Şimdi tobo tamamlıyor. Sağ omuz da bittikten sonra 267 dolar hedef olur. O zamana kadar dolar da 25 tl olur muhtemelen.

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Merhaba. Hangi hisseler var sepette üstad. Ne alınabilir

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 çelik hocam takipteyim , aldığınız zaman paylaşır mınız portföydekileri . Kendi başıma yaptığım da hep zarar ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Hocm borsa da bu 5 6 aylık sürede hangi hisseler alınabilir ilk defa girmeyi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

zelimir ()

Hocam pazartesi hemen biste girecek misiniz ?
Ben de girmek istiyorum alacağınız kağıtları bizimle de paylaşabilir misiniz ? Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

herşey ()

Hocam merhabalar , b. istte gelecegi guzel gorduklerinizi ogrenebilirmiyiz , tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

80önder ()

Portföyunuz bellimi hocam bizimle de paylasirsaniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Sayon hocam borsadan girilebilecek hisseleri bizimlede paylalaşabilirmisiniz. Birde M B faiz artırırsa d lar kaça kadar düşer sizce bu düşüş kalıcı olurmu? Sizim dolar bozarken hedef iniz kaç

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

Çelik hocam hergun dolar TL yukselirken nasıl BIST dolar bazında çıkacak bu çelişkiyi anlamiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Ne_D_eN ()

Çelik abi, hangi hisseleri almayı düşünüyorsun peki?

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Hisse lermi satım 8 ay önce yatimlik ev aldım % 100 yakın primlendi. bir şey hocam soracaktım konut kredisi çıkarmi sizce

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Hocam ereğli diyor herkes iyi mi kötü mü bu sizce bir de hisse sayısının çok olduğu ifade ediliyor budan şunu mu anlayacağız piyasada adı olmayanlardan uzak mı olalım

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Hocam bist30 hisseleri mı alacaksıniz daha önce yazmış olduğunuz

0BeğenmedimŞikayet

Armağan06 ()

Hocam tl bazlı bir düzeltme beklemeden mi yukarı gider bayram öncesi tl ye geçiş ve faiz kararı öncesi bir düzeltme olabilir mi fikriniz önemlidir

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Aynen asagida gap'lar var önünde de direnç izlemedeyim zaten evet doviz ve metaldeyim şimdilik bakalim.

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İhtimal konusunda aynı fikirdeyim.. gerçekleşmezse hayat bana güzel, fakat olursa fena halde avlanmak istemem..

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

İyiyim ben de dostum, temkinli ve gerekirse stoplu gidiyorum, biraz tl var.
Sen de sanırım yüklü emtiadasın.
Sen daha iyi bilirsin ama endeks ATH olduktan sonra biste aktarırsın byük çoğunluğunu. Malum hala endekste trend oluşmadı. Tepe noktasına yakın bi yerden salabilir. Hala o ihtmal var

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Merhaba tsk ederim çok şükür kafam biraz karışık piyasalarla ilgili tereddütlerim var sen nasılsın nedir durumların.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Yeni geldi derken hocam bu hangi ay olur sizce.

0BeğenmedimŞikayet

Mnym2023 ()

Hocam asuzu ve sasa hakkındaki düşünceniz nedir.

Pörtföyünüze eklemeyi düşünüyormusunuz.
@celik2119

0BeğenmedimŞikayet

Mnym2023 ()

Hocam asuzu ve sasa hakkındaki düşünceniz nedir.
Pörtföyünüze eklemeyi düşünüyormusunuz.

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Dostum nasılsın iyi misin

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Anladim, emekleriniz ve bilgiler icin tsk ederim aklım da uzun zamandır takip ettiğim kağıtlar var ama sizinde aklınızda olanları arada paylaşırsanız seviniriz tekrar tskler.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

grafiğe bakarsanız Aralık 2022'den beri borsa dolar a karşı geriliyordu. Bu arada borsa düşmedi çünkü tl ikisine karşı da değer kaybetti.
Bundan sonra 5-6 aylık bir süre borsa Altın ve dolardan daha fazla kazandıracak gibi görünüyor. Kaçtan geçtiğiniz çok önemli değil. yatırımınızın bir kısmı borsada olsa iyi olur.

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Anladım elimde döviz ve metal var yüklü hocam bunlari ufak ufak kactan bozup da gecmeye başlayalım bir düşüncenizi almak isterim.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Emeğinize sağlık hocam.
Allah hepimize bol ve bereketli kazançlar nasip etsin İnşallah.

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Şu an yok. Benim için dolar ı borsaya geçme vakti yeni geldi. Uzunca bir süre borsada kalırım muhtemelen. Koşan attan inmemek gerek.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aslında uyumlu. Ek. nomi şu an çok kotü durumda. Bu da borsa için al sinyalidir. Çünkü daha kotüye gitmesi zor :)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Elinize sağlık tsk ederiz, ekonomik görünüm bu öngörünüzü desteklemesi lâzım değilmi burda tereddüt ediyorum hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Daha önce bir yazınızda ay sonuna doğru portföyün % 75 ini bist e aktaracağınızı yazmıştınız.
Bistten tekrar çıkış için bir endeks rakamı var mı kafanızda, yoksa dönüşe kadar devam gibi mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum