Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:59:50
EUR 34.9839 00:59:50
USD 32.2051 00:59:50
ALTIN ONS $2414.8350 00:59:50

Konu: ekonomik takvim 05.05.2023 part2

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Evet hocam yanılmadınız tebrikler keşke dikkate alıp satsaydım şimdi alttan alırdım ama olmadı

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

@dolarkes 15.85 geldimi geldi )

1BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Hayırlısı hocam yerste olan arkadaş varsa kurtulsun ondan sonra yerle bir olabilir:)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Bu konuda belli bir noktaya kadar bende öyle takip ediyordum fakat bir süre sonra bu konuda iki düşünce belirdi kafamda birincisi zaten sizinde belirttiğiniz gibi bir güzel düzeltme ardından yükseliş ikincisi bir süredir özellikle bu hafta olduğu gibi belli bir saatten sonra onsta yukarı atma temel haber akışı orası battı yok şu oldu bu oldu onsta köpuk oluşturma bu köpüğü alması gerekirse bu kez düzeltme değil düşüş sonra orta vadede bu yıl içerisinde yine yukarı asıl beklenen güzel yükseliş ikiside mantıklı geliyor bana hayırlısı diyelim. ytd

dolarkes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Anladım hocam ufak bir düşüş olsa bile onların önü açık o halde

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ben ilk önce ortada yani dengede sonuçlanmamasını diliyorum sonrasında haftanın ilk 4 günü saat 16.00 sonrası bilinçli olarak uçuyor kaçıyor havası verildiğini gayet net görüyorum sebebininde bu verilerde işlem açmayı bekleyen uluslar arası fonlar balinalar olduğunu düşünüyorum. bizim ülkemiz özelinde konuşacak olursak birincisi vade sorunu yoksa satıp yerine koyamaz ikincisi trendi değiştirecek kadar büyük bir düşüş olmalı ki sattığınıza deysin o kadar düşüş zor görünüyor yani 4 veri oldukça pozitif yeşil gelse bile maksimum 16.30 şu anki kurdan maksimum 15.85 yapar aşağısı bu verilerle zor. ytd

dolarkes için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Yani onslar şelalemi diyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba sayın @By_kumsaL muhtemelen 15.30 sonrası Abd verileri aşağı yani ons olumsuz olarak sonuçlanabilir yada diğer bir ihtimal dengede iki veri ons olumlu iki veri ons olumsuz en sevmediğim sekilde kimseye faydası olmayacak şekilde sonuçlanabilir. ytd

By_kumsaL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_kumsaL ()

Kıymetli hocam nasılsın iyimisin durumlar ne bu gümüşten elimde gümüş var ne olur ytd olmadan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum