Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 12:24:21
EUR 34.7469 12:24:21
USD 32.4014 12:24:21
ALTIN ONS $2337.9750 12:24:21

Konu: 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutluo

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Rica ederim ben teşekkür ederim sizdende Allah razı olsun cümlemizin inşallah

kaan6606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Tamam hocam çok teşekürler Allahrazı olsun Allah gönlünuze göre versin h aksamlar

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Orta vade yatırım tarzınız gayet güzel zaten sabrınızın meyvelerini yeni yeni toplamaya başlamışsınız. umuyorum ki daha güzel noktaları görüp yüksek moralle yolunuza devam edeceksiniz hakkınızda hayırlısı diyelim takip etmeniz gereken özellikle ons olarak 26.00 bölgesi bu bölgede tutunup üzerinde kalmayı başarabilirse pozitif etkilerini takip ediyor olacağız. ytd

1BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Hocm alımlarım 15 altı 5 aydır bekliyorum zaten ben hcm önümüzdeki 2 hafta içinde sizce 17 üzeri yaparmi tahminimiz ne yönde olr

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sizede iyi bayramlar sayın @Nasip_Kısmet_Au_ag zaten yapmakta olduğunuz en doğru yol birden çok yorumuna değer verdiğiniz kişinin yorumlarını okumak onları harmanlamak bunun dışında yurt dışı haber akışı yurt içi gelişmeler temel gündem maddeleri bunları takip oldukça önemli sizdende Allah razı olsun saygılarımla.

Nasip_Kısmet_Au_ag için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Şimdi şunu belirteyim full gümüşteyim farklı tanımlar içeriyor. kademeli olarak toplamaya başladım alt bölgelerden var birde mesela 15.50den full girdim gibi tanımlar var. yani ortalamanız nedir bunu belirtmemişsiniz. sonuçta şu an eski al- sat yapılabilen piyasadan biraz farklı bir durum var. makaslar çok yüksek olduğundan satan zaten yeni alım yapılamıyor. örnek veriyorum 16.20den satsaydınız zaten alamıyordunuz. bahsettiğim 15.00 bile gelse 15.60 üzeri alım yapabiliyorsunuz. muhtemelen 15.80 gibi alabilirsiniz yani kaybettiğiniz bir şey yok sadece full girdim dediğiniz bölge 15.00 Altın da bir rakam ise mevcut konumunuz olumlu diyebilirim. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Nasip_Kısmet_Au_ag ()

bu bilgiler bize ışık tutuyor, kendi adıma düşüncem şudur:ne kadar yorum okusam da farklı kaynakları takip etsem de lütfen bu bilgileri paylaşmaya devam edin, allah razı olsun, hayırlı bayramlar

1BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Tmm teşekürler ben full gümüşdeydim hatamı yaptım ozamn satmamak için hcm

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam iyi bayramlar sayın @kaan6606 gümüşte kısa vadede 15.40 15.15 15.00 gibi bir düzeltme ardından tekrar yukarıda 16.00 bölgesi üzeri hareket bekliyorum. özellikle 26.00 ons üzeri oldukça gecikmesi zorlu bölge oradan dönüş aldı. ons bazlı bu bölge üzerinde kalırsa ons bazlıda oldukça hızlı bir hareket izleyebiliriz. çok ekstra bir durum olmadıkça görünen bu sizlerde biliyorsunuz gümüş çok hızlı hareket eden bir yatırım aracı 13.50 gelmezmi diyenler olacaktır gümüşte gelmez diye birşey yok o tip bir senaryo oluşturacak durum olursa buradan yine yazarım son yazdıklarımdan anlıyoruz ki kademeli alım candır full alımdan uzak durmak gerekiyor elde mutlaka tl bulundurulmalı. ytd

1BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Sa h bayramlar hocam bu hafta için gumusde yukselis bekliyormusun teşekürler simdiden

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam Allah razı olsun kıymetli kardeşim sizinde ramazan bayramınız mübarek 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramınız kutlu olsun

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm cümleten
Ramazan Bayramınız Mübarek olsun
23. Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı kutlu olsun.
@Invincible_lion

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum