Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 02:46:14
EUR 34.8139 02:46:14
USD 32.2550 02:46:14
ALTIN ONS $2338.0200 02:46:14

Konu: gm ons

Çift yonlu .lakin nasıl tercih edilir bilemem .aslında pek paylasmayı tercih etmediğim bir grafiktir .

Biraz kararsız bir piyasa gibi .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (634)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 16 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

kişi dolar kes arkadaş benden elçi olmamı istediKardeşim çelik beye
iletirmisin sana zahmet beni engellemiş sanırım yazdıklarını göremiyorum engelleyeceği bir diyaloğa kendisiyle veya bir başkasıyla girmedim sanırım yanlışlıkla oldu

Bavkan için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/fiyat/gumus

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Kardeşim çelik beye iletirmisin sana zahmet beni engellemiş sanırım yazdıklarını göremiyorum engelleyeceği bir diyaloğa kendisiyle veya bir başkasıyla girmedim sanırım yanlışlıkla oldu

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Altın sadece değerli metal olarak paranın değerini korumaya yarıyor. Gümüş kısmen sanayide de kullanıldığından sanayide durgunluk ihtimali olunca Altın a göre düşük kalıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Sadece sanayidemi kulaniliyor çelik bey değerli metal Altın gibi kulanilmiyormu

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüş sanayide kullanılan bir metal. ABD'de faiz artışlarının etkisiyle sanayide durgunluk olması bekleniyor. Petrol 78 dolar a düştü dikkat ettiyseniz.

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Size iyi uykular hiç uyanmayin hayal dünyanızda mutluluklar :)

Izmirnet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Çelik bey ABD enflasyon beklenen gibi geldi Fed 50. Yerine 25 yada pas geçecek
Bizim gümüş niye yükselmiyor

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

enfilasyondaki baz, etkisi. gecti galiba
is bundan. sonra pawel beyin. maharetine kaldii
kolay gelsin.
bakalimm
")

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Bekleyeceğiz yani inşallah aşağı inmez daha

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Fed'in önceliği bankaların kar etmesi değil. Enflasyonun düşmesi ve halkın ucuz et ve süt tüketebilmesi.
Faiz artışlarına devam etmeyebilirler, daha önce yaptıkları artışlar zaten enflasyonun kademeli olarak düşmesini sağlayacak. Şu aşamada önemli olan faiz indirimlerine ne zaman başlayacakları.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Tmm teşekürler haber verebilirmisinz rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Şimdilik bir rakam yok. Düşüş sinyali gelince satacağız @kaan6606

0BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Sa günaydın çelik hocam gümüşü kaçtan satamayi düşünüyorsunuz bizde ona göre bir yol tayin etsek aylardır tersdeyiz paramızı bari alabilsrk

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

bu banka olayini. nasil yorumlarsin. üstat
emtialar icin. hayr mi ser mi
fed enfilasyon. cipasindan. vaz gecer mi gecmez mi
faizleri artirmaya devam mi
tamam mi
ne dresin
")

0BeğenmedimŞikayet

Bavkan ()

Çelik bey günaydın gümüş aldiniz sanirsam kaç gibi satmayı dusunuyorsunuz

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Peynir 80 tl dedikleri dükkanı aradım. Dalga mı geçiyorsun abi, 130 tl ile 200 tl arasında. Hangi aklı evvel 80 tlye peynir var dedi diyorlar. Şimdi 150 tlye kıyma satıyor dedikleri kasabı arayacağım.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bu rakamlar bu dünyanın rakamları değil hocam, neredeyse bize de deyin gidip 1 yıllık erzak alalım toplaşıp:)

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

uzaya gidiş geliş yol yaptık deseler de inanıyorlar. İzmir özelinde en ucuz sütün etin olduğu ilcedeyim. yinede şef maaşıyla zor geçiniyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Adamların hayatı yalan. Ezine peynir 80tl, tam yağlı süt 14 tl, kıyma 150 tl diyor. Bunlara inananlar da var. Hiç mi markete gitmiyorlar anlamak mümkün değil.

sabırlı3509 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

hani İzmir'de olmasak inanacağız milleti iyice keklediniz. yada çok kek yediniz...

Izmirnet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabırlı3509 ()

İzmir Tire de kıyma 250 TL nerden alıyor kıymayı merak ettim, şaka gibiler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Borsada da alım için Yükselişe geçmesini bekleyeceğiz. Düşen bıçağı tutmayın. Gümüş sayfasında takip ettiyseniz ustalar Abbas, Kerim ve Hümanist düşerken parçalı aldı. İki aydır terste bekliyorlar. Ne zaman çıkacaklar belli değil.

Sprboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sprboy ()

Borsada umut yok gibi bu sene değil mi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Arsa alacaz onla o işlere bakıyor :))

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Yaw bizim @Bozocan müdürümüzün sesi çıkmadı bugün gümüşbankın yeni şubesi için yer bakmayamı gitmiş :)

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Benim 20.8 21.4 21.5 21.6 21.8 22.38 22.80 23.30 23.40 ve en son 23.50 var şimdi alttakileri çıktım üstüne ekleme yaptım bugün al sata başladım azdan az çoktan çok gider:)) ytd

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

22.13 ten alımım var çok öngörülüymüşüm desene :) düşerse kötü tabi

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Senin düşüncen doğru malum buraların bir muhasebecisi var milletin nerden alıp nerden sattgının çetelesini tutuyor sanki kim ona bu görevi verdiyse halbuki işine baksa kimse için bir sorun yok ama yok milletin pofpofuna alışmış herkes bi şeyler sorsun istiyor galiba benim onunla işim olmaz uzak olsun daha öteye gitsin boşver teknik bilgiyi çuvalla para getirse çöp niyetine dökerim o derece :))

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Merak etme 3 cü parçasını 22.5 üstünde alırsa üç aşağı beş yukarı bizimle aynı yerden almış olacak :))

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Bunu bana değil malum şahsa söyle iftira atmasın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum