Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 01:08:34
EUR 34.9839 01:08:34
USD 32.2051 01:08:34
ALTIN ONS $2414.8350 01:08:34

Konu: Manas

Yorumlar (134)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Onlar bi piyangoydu esti geçti artık sonradan bölünenler pek iflah olmuyor.

Tuprs kısa bi süre sonra bölünecek belki o yola devam eder.

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sende olmasan konu ortasından girişlerimi kim toparlar.

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ha.. tamamdır eyvallah ..

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Ben de geldim ya 2. Kişi

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla az önce otobüs 2 kişilik dedin cevap veremedim.. ne demek istediğini anlamadım valla:(

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Vakti zamanı geldiğinde ucuz almış olacaksın sabır

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Usta smrtg kontr da bölündü.. inan gidecek olanı sürüyorlar ..

halilx16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Niye bölünmüşlerden alıyosun?
Manas Brlsm Mzhld Kozal Barma vs vs uzak durmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok vallaha çıktım 16.60 gelirse alırım artık .. hatta alacam... kesin almam lazım ...

H_s_Bursa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Üstad o varlık fonunda o kagit bekle mutlaa satirlirssa eğer nereye varacfini tahmin edemsdin burda yamazdiklarim var

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

Enaki bir kapanis daha yaparsa 33 ve üzerinde ve alka ikisi

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

İyi akşamlar hocam. BIST 100 de perişan oldum. BIST 30 de gözünüze çarpan, alım yerine yakın olan bir kağıt incelemem için söyler misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Usta kozal 30 diye aldık o da vurdu sıttımızdan...

0BeğenmedimŞikayet

H_s_Bursa ()

@Hakedis2 dip bitmiş dönmek üzere lakin endekste tavsiyem bist30 dışına çıkmayın mümkün olduğunca

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum