Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 09:52:07
EUR 34.7748 09:52:07
USD 32.4684 09:52:07
ALTIN ONS $2337.9850 09:52:07

Grafiği gönderen: celik2119

Direnç giderek aşağı geliyor. Bugün 20.65 ve 22.30 seviyeleri direnç. 20.65 üzerinde kapanış ilk parça, 22.30 üzeri ikinci parça, Mavi kırmızının üzerine çıkınca fulle.

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Ya Sizin Yorumlarınıza Bayılıyorum, çekirdek alır çitleriz :) Allah Razı Olsun…
İşiniz gücünüz Rast Gitsin Takibe Devam…

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

altın da düşüş trendinde. Düşen bıçağı tutmuyoruz. Cuma günü yükselişe geçebilir ya da düşüşe devam edebilir. Bunu şimdiden bilemeyiz. Yükselişe geçerse alırız. Düşmeye devam ederse çekirdek alır çitleriz.

Yakub_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Çelik Bey Altın Ons için Cuma ABD verileri ile daha geri çekilme Olabilir mi.. ?

Altın Almak için biraz daha Beklemeli mi..!

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Selamlar abi, bir kaç soru sordum dönmeyince dedim bana dargın :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bildiğim kadarıyla değiliz. İş yoğunluğundan bazı mesajlara dönemiyorum. Selamlar.

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Mustafa abi küsmüyüz?
@Yalnızİnsan

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Orası yılların desteği hocam oranın altı uçurum demiştiniz sanki !

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Destek 19.60ta.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstadım yapamazsa nereye çekilir sanki takati yok gibi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Direnç 20.65te. Oraya kadar düzeltme yükselişi ihtimali var.

1BeğenmedimŞikayet

Aksiyon5 ()

Aynen Kardesım doğru söylüyorsun

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Yolum düşer inslalh ziyaret etmek isterim

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstadım nasıl ulaşırız size
İpucu

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Kullanıyorum ama takip amaçlı. Bilgisine güvendiğim insanlar var. Onları okuyorum

-2BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstadim memiş zaten mal kitleme operasyonlarindan sorumlulu
Kontun yan hesabı olabilir

Bu arada tvt kullaniyormusunuz?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Öyle bir iddiamız yok. Tunç Şatıroğlu bilgili bir adam, Memiş gibi değil. Ama daha iyileri var. Mesela oktay teknik analiz çok iyi.

-2BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Tunç bile sizden daha az bilgili bence hocam
Vallahi Allah razı bedeva ekonomi tavsiyesi veriyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 çelik siz alım yaptiniz mi , yazdiysaniz kaçırdım kusuruma bakmayin

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Tunç Şatıroğlu nu takip etmeyi bırakmanı öneririm en kısa zamanda.
Çok net ifadeler kullandığı için ben de aldanmıştım ona.
Şahsen artık o şahsiyetin kötü niyetli olduğuna inanıyorum. bilerek net ifadeler kullanıyor, bu adam bişey biliyor zanneden herkesi terste bırakıyor.
Eleştiren herkesi de anında engelliyor.

Aksiyon5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Normalde başarılıdır ama her insan hata yapıyor. Gümüşün 24.30 dolar dan sonra düşeceği tüm teknik göstergelerde görünüyordu. Sağlık olsun.

Aksiyon5 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Aksiyon5 ()

Hocam analist tunç şatıroglunun yüzünden 23.85 den gümüş ons aldım 20.000 bın dolar lık morelim çok bozuldu şu an tahmının ne zaman o sevıyelere gelır ytd

-1BeğenmedimŞikayet

Follow_up ()

euro ile gumus almak küveyt turkte sanki daha iyi gibi, dolar parite de daha çok makas var, onu kastetmiştim

-1BeğenmedimŞikayet

Esrarengiz0666 ()

Çelik hocam emeğinize sağlık yine çekiçler balyozlar:) bı ara ne takmıştım cekic ne zaman oluşacak diye:)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Cazip geliyor derken düşüyor mu yükseliyor mu?

Follow_up için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Follow_up ()

Teşekkür ediyorum. euro gms parite si bana cazip geliyor ama siz ne düşünürsünüz?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet. TL sürekli değer kaybettiği için baz para birimi olarak dolar ı alıyoruz. İşlemler sonucunda dolarınız ya da gümüşünüz miktar olarak artıyorsa para kazanmışsınız demektir. Dolar ya da gümüşünüz azalıyor ama tlniz artıyorsa zarardasınız. Tlniz de azalıyorsa sayfada usta olursunuz.

Follow_up için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Follow_up ()

Çelik bey alımları ons olarak öngörüyoruz değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Tarkovski ()

Hocam, Gümüş TL olarakta baya bir düştü maalesef. Sizce bundan sonra düşme ihtimali mi kuvvetli yoksa toparlar mı TL olarak ytd. olmadan.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Usta, @Oldu kardeşimizin sizin tarafınızdan engelli olduğunu ve sizden engelli kardırmanızı rica ediyor
Eğer sakıncası yoksa sizden engeli kaldırmanızı ve kardeş muhabbetimizin çoğalmasını istiyorum
Teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum