Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 20:57:13
EUR 34.9394 20:57:13
USD 32.4859 20:57:13
ALTIN ONS $2331.7350 20:57:13

Grafiği gönderen: celik2119

Direnç noktası 21.10'a indi. Cuma verisi öncesi önemli bir hareket beklemiyorum. Buralarda dolanır gibi.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Snglsngl ()

Çelik bey takdir ettiğim ve yorumlarınızı pür dikkat okuduğum üye sizsiniz. Deprem oldu ne bileyim taş üstünde taş kalmadı. Ev almak için imkanım varken değerlendirdim ama dolar da da kalabilirdim. Sanki o hırsa sürüklendim gibi hissettim kendimi.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Aaağ ağ
Ustam ya Gümüş alıp da satmayan ne oluyor

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mülk alan zengin olur. Mülk satan zengin olmaz.

Snglsngl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Snglsngl ()

dolar artmıyor diye değer kaybetmesin diye ev aldım. Ev fiyatı sürekli artmaya başlamıştı dolar yerinde sayarken. Şaşkınlıktan yatırım yaptım eminim. Ev yıl sonunda teslim edilecek. Bilmiyorum böyle ortamda yatırım yapmak pek mantıklı gelmedi. Biraz daha bekleyebilirdim sanki.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşmez. ABD'de de enflasyon var. Şu an 100 bin dolar a sıfır aldığınız evin sıfırı 10 sene sonra 150 bin dolar eder. Ama sizin ev yıpranırsa belki 130 bin dolar olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Snglsngl ()

Ben evi dolar ile aldım. İleride dolar olarak hesap ettiğimde düşer mi değeri bilmiyorum. Böyle bir piyasada iflas eden de zengin olan da çok olur

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

dolar yavaş yavaş artarsa konut ve araç fiyatları da aynı hızda artar. Dolar çok hızla artıp bir anda 30 olursa konut ve araç fiyatları dolar olarak önce geride kalır. Sonra yavaş yavaş yetişir ve aynı fiyata gelir. Mesela 2001'de dolar hızla 2 katına çıktığında 100 bin dolarlık ev 50 bin dolar olmuştu. 2-3 sene içinde 120 bin dolara çıktı.

0BeğenmedimŞikayet

Snglsngl ()

Çelik bey , dolar yükseleceği için beklemek mantıklı mı ? Konut araç fiyatlarında artıyor, usd karşılığında ne olur. dolar karşılığında uyguna almış olmaz mıyım ileride

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Mantıklı hocam bu dediniz ikinci Çeyrek sonu olma ihtimalini taşıyor üstad :)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet Murphy çok iyi. Bu işin kutsal kitabı.

can999 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Hocam Gram altın ı yorumlasanız bir de. Bu civarlara gelip gidiyor sürekli. Daha aşağılar var mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

Pld ile ilgili bi yorumunuz var , uzun zamandir takip ediyorum almayi dusunuyorum bi yorumlarsaniz sevinirim ts en yuksek 1586 yi gördu 900 lerde su anda

0BeğenmedimŞikayet

can999 ()

Hocam teknik analiz öğrenmek için onereceginiz kaynaklar nelerdir ? Murphy nin kitapları ile mi başlayın dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Felaket~Tellalı ()

Çelik hocam merhaba. Peki 3-4 aylık periyot icin ytd olmamakla birlikte bu seviyelerden usd geçiş sizce mantıklımı sevgiler

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tdide üç önemli veri var. İşsizlik, istihdam ve ücret. Geçen ay istihdam çok yüksek gelmiş ve işsizlik düşmüştü. Bu ay istihdamın düşük geleceğini ve işsizliğin artmaya başlayacağını düşünüyorum. Bu ay olmasa da bir ay sonra, üç vakte kadar diyelim :)

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstadım 28 dolar dan 18 doları işaret ettiğinde ben ve diğer arkadaşlar bunu bir teori olarak düşünmüştük şimdi aynı şekilde FED faiz artırıyor enflasyon yavaş yavaş düşmeye çalışıyor aynı zamanda da siz de işsizlikte Yükseliş bekliyorsunuz bu da çok çılgın bir teoriye benziyor @celik2119

0BeğenmedimŞikayet

Hkt444 ()

celik2119 hocam grupta yeniyim 13.70 ortalaması gümüş var dolar a parite için uygun zaman mı

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Geçen ayki tdi rakamına kiyasan yükselişmi bekliyorsun

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ben işsizliğin artık yükselmeye başlayacağını düşünüyorum. Gümüşte düşüşün sonlarına yaklaşıyoruz. Bu cuma alırız muhtemelen.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Tamamdır teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

S. çim sonrası hocam.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstat alım yapınca etiketlemeyi unutmayın size zahmet
Hocam bir de tdi gündüz sormuştum ama muhtemelen yoğunluktan göremediniz
Geçen ay gibi sürpriz bir numara olabilir mi sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Ne zaman bekliyorsunuz ortalama bu yükselişi sayın @celik2119 kısa orta vadede mi?

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Teşekürler hocam işiniz ras gelsin

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tl rakamlarına takılmayın. dolar çok yükselecek. 20 tl de gelir

Esinti_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Anladim hocam tahmini 14 gibi rakamlar ne zamana gelir ytd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yine terste kalabilirim ama hiç değilse zararı erken aşamada fark edip durdurmayı öğrendim. On işlemden yedisi başarılı olsa, kalan üçünü de erken durdursanız para kazanıyorsunuz. Onda on başarılı işlem olmaz zaten.

Esinti_51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bu powel emminin sağı solu belli olmuyor hayırlısı

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Şu an sizi tebrik ediyorum sitede tek terste kalmayacak kisisiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum