Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 11:18:54
EUR 38.1653 11:18:54
USD 34.1635 11:18:54
ALTIN ONS $2659.4050 11:18:54

Konu: Gram Gümüş -150 ema

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi sağolasın benim işim çok burada uzun zaman grafik vs atamam bir ara bakarız inşallah. Zaten bırakacaktım burayı başka tarafa geçecem burası yordu bizi ve gereksiz abi sende yorma kendini kendi işini hallet bak işine kimse için değmez uğraşma boş muhabbet çoğu ben bunu anladım. Aslında uzun zamandır biliyorum da kendimi alamadım geri duramadım yine aynı noktaya geri geldim. Dediğim gibi sen devam et ama kendini de yıpratma kendi takibini yap bak işine. Yine yazarım ben sana buralardayım tamam.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Kerim5461 ben görevimi yaptım kardeşim paylaşımlarınızı bekliyorum. @Rest_tu_Rest teşekkür ederim sizden de tecrübelerinizi paylaşmanızı beklerim alt yorumda 13,20 altına inmesi durumunda diye yorum paylaşmışım hemen dl vermiş biri

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abi ben üst parçaları dert etmiyorum zaten ufak ufak aldım orada ve asıl alımları sona bıraktım hatta almadığım elimde tuttuğum nakit bile var sanalı bırakacam diye. Zaman sorunum yok dedim nakit sorunum yok dedim aldığımı full sattım dediğin gibi tepede ve orada çok emek verdim 23 alın 24 üstü satın diye bunu en iyi hümanist ve Yılmaz bilir Yılmaz a kaç defa dedim dinlemedi birde sen beni eleştirdin deyip hakkımı yedi ben seviyordum onu ya herru ya merru dedi kâr almadı satıp kaç defa uyardım sonra birde dönüp beni suçlamaz mı bi oldum bi oldum ki sorma beni çok hırpaladılar manevi olarak ve kendimi geri çektim onlardan. Kime emek vermiş isek bizi pişman etti neresini anlatayım daha sana. Alımları çıkarım zaman sorunum yok ama birileri benim adıma çok zorlandılar onuda anlamadım neden diye? Ben kâr alıp çıkıyorum bıçak mıçak ile işim yok aldım sattım bunu da herkes gördü e daha neyin tatavası bu?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim sayfanı geriye doğru inceliyorum tebrik ederim 23 ten girdiğini 24,30 aralığında ful çıkmışsın ve yazmışsın ben de şahidim kaç kere uyardın 24 dolar üstü çıkmakta fayda var diye verdiğin emek taktire şayan.
Buna göre ortalama üzerinden gidecek olursak 1,25 dolarlık bir kazançla başlamışsın çünkü ful çıkmışsın bundan sonra ise 20,02 20,08 e kadar alım yaptın ve iki parçasını geri 22,2 civarı çıktın ve ne güzel tepeden çıktım diye bana da yazdın 1,40 ta buradan kazançla çıkmışsın elinde başlangıca göre % 20 lik bir miktar 23 dolardan var ise 23-2.65 = 20,35 in aşağoısında bir maliyetle taşıyorsunuz çünkü 23 ten aldığınızı 24,2 üzerinde fuşl çıkmışsınız paranızın çoğu da eliniz de asıl amımı da henüz yapmadım diye defalarca yazmıştınız.
ilk defa alım yapacaklar için bence 13,20 aşağısı gelirse ağırlığı aşağı vermek kaydıyla desteklere tutundukça bir kısmını yukarı tepkilerde çıkış yaparak toplanabilir diye düşünüyorum ytd.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık üstad. Kolay gelsin…

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

150 ema yı ajandamıza not alalım. Son kale olarak ise yarıyor.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad sorun olmadığına sevindim. Allah yardımcıları olsun inşallah.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok geçmiş olsun hocam Allah tekrarını yaşatmasın inşallah

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah teşekkür ederim @Hanım_Teyze arkadaşlar. Bir sorun olmamış.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Gümüş ons bazlı 28 dolar mı gözüküyor

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlı akşamlar üstad geçmiş olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aynen ben çok yazdım dediğim gibi eğer kırılım olursa 25-26 dan daha yukarılara gider ancak kırılım olup kalıcı olarak üzerinde devam etseydi bu olurdu onuda yazdım ona göre girecek olanlar girerler olmazsa geri sarkma yapma ihtimali güçlenir ozamanda eldekini çıkmak gerekir takip edip dedim ben kendim full çıktım. Önemli yerlerde daha dikkatli takip etmek gerekiyor bence. Normal şartlarda yukarıya kırması gerekiyordu onu da yazdım ama herzaman kırlımı görmek gerekiyor ondan sonra plan yapılır. Ben düştükçe ekledim yine sarkma yaparsa eklemeye devam ederim çıkarsa da parçalı olarak kâr alıp çıkarım.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hiçbir olumsuz haber almamanız dileğiyle, görüşmek üzere.. artık hiç kimse hiç kötü haber almasın hatta, yeter! :'(

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Benim şimdi çıkmam lazım malum Hatay tekrar sallandı , orada çok fazla akrabam var görüşürüz sonra.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben de açıkçası yukarı kırılacağını düşünüyordum. Bir dahaki denemede artık bakalım. Aylık macd bu ay önemli nasıl şekillenecek sonra ileriye bakarız. Bu kadar önemli bir direnç kırıldımı geniş bir hareket alanı açılacaktı şansımızı zorladık biraz. Toparlar geri.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bilmem.. sitede olan bir şeyle ilgisi yok, bildiğim kadarıyla.. deprem süreciyle ilgili sanıyorum.. çok isterim dönmesini.. sadece rehber olarak değil insan olarak da saygı duyuyordum.. duyuyorum.. inşallah döner..

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad o 24.30 direnç hattını çok yazdım burada hatta tepede iken 23 ten girdiğim alımı full çıktım o bölgeye dikkat edin üzerinde tutunursa 25-26 denemesi yapar ancak tutunamazsa dikkatli olun sarkmaya başlar dedim ama bazıları beni linç etti o zirvede. Sanırım sizde aynı noktayı takip ediyorsunuz. O hat kırılmadan üstleri denemesi zor diye düşünüyorum. Tabi zamansal olarak değişiklik gösterebilir bu seviye. Saygılar…

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Şimdi siz söyleyince gördüm , üyeliği kapatmış ben Asrn ye değer veren biriyim üzüldüm gittiğine , bildiğim kadarı ile üyelik yeniden aktive edilmekte. Umarım mesajımı görürse en kısa sürede döner.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

evet.. yazarken ben de mevcut duruma göre anlamsız yüksek bir rakam yazdığımı düşündüm ama zirve hattı direnci şeysini yanlış anladım, gittim sevgili kanalımın en tepesine baktım, onun dışına çıkmak için görmesi gereken rakama.. tabii ki önce 24,30..

sağ olun.. mümkünse bir yere gitmeyin.. Asrn hoca gitti, benim için sayılı kişilerden biriydi, üzüldüm.. siz de öylesiniz, her zaman saygı duydum..

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim aslında iki tane var bence. İlki 24.30 usd den geçen var bu hat son iki aydır uğraşıp ta kırılamayan direnç. Birde 50 usd zirvesinden gelen asıl büyük direnç hattı var o da yaklaşık logaritmikte sizin dediğiniz seviyeye yakın çıkıyor: Şu an için en çok cebelleştiği direnç 24,30 usd civarından geçen önce onu kırsın sonra mega trendin peşine düşeriz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teşekkür ederim.. zirve hattı direnci nedir? 26,40..?

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba ,

Evet kısa zamanlı göstergelerde baskıyı kırması için o seviyeleri geçmesi gerekli ama asıl önemli olan zirve hattı direnci.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ons gümüş için önce 21,92 üstünde kapanış lazım ve bana göre Altın a düştüğü yükselen kanala tekrar girmek için de 22,5 üstüne çıkması lazım diye düşünüyorum.. yanlış mı?

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim.

mfurkann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Şu anda zaten günlük göstergeler gram için dönüşe geçmiş gibi. Gram bazlı önümüzdeki dönem her türlü artış kaçınılmaz bence. Ben usd bazlı zirve hat direncini takip edeceğim işte o direnç yukarı kırılırsa o zaman çift çarpan devreye girer . Çarpanlardan biri zaten hazırda biz usd bazlı onsun peşindeyiz. Yatırım tavsiyesi değildir.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mfurkann ()

Elinize emeğinize sağlık üstadım.

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Elinize sağlık hocam inşallah dip bölgesidir buralar yükseliş max kaç gözüküyor?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum