Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 07:56:09
EUR 34.9442 07:56:09
USD 32.5214 07:56:09
ALTIN ONS $2332.8550 07:56:09

Konu: Gümüş ons

Biz bu grafikleri atarken bizimle dalga geçiyorlardı işin gücün düşüş beklemek diye. Şimdi ben susuyorum gerçekler konuşuyor. Millete tepede dahada çıkacak diye mal aldıranları biliyorum ama yinede polemiğe girmemek adına susuyorum.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hako9876 ()

Hocam ismini gördüğüme sevindim, ayrı kalma buralardan.. insanın en hayırlısı insanlara ençok hayırı dokunandır.. Başsağlığı dileklerimi iletiyorum, Allahım hertürlü afetlerden felaketlerden musibetlerden azabından ve gazabından muhafaza etsin tüm milletimizi..

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Kendisine ilettim bilginiz olsun ben teşekkür ederim

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Teşekkür ederim sağolun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba kıymetli kardeşim iyiyim çok şükür siz nasılsınız? tabiki ben iletim konusunda yardımcı olurum gerisi kendi takdirinde

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Özür dilerim kardeşim klavye yüzünden ismin yanlış yazılmış saygilar @Invincible_lion

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Merhaba limon kardeşim nasılsin rica etsem calvulator arkadaş engelimi kaldırabilir mi sorun yaşamadım ama beni engellemisler

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Allah rahmet eylesin kederli yakınlarına sabır versin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Polat_33 ()

Allah rahmet eylesin kalanlara sabırlar ihsan eylesin.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Anladım kardeşim çok selâm söyle geçmiş olsun başı sağolsun Allah sabırlar versin. Yapabileceğimiz bir şey olursa her daim buradayız özellikle ilet kendisine kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abi, mail aracılığı ile iletişim kuruyoruz.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim sen nasıl ulaştın @ASRN üstada ben yazdım ama dönüş yapmadı birde uzun zamandır yazmamış sayfasına baktım. Sen bilgi verdiğin zaman işim vardı fazla yazamadım kusura bakma. Sen nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Allah rahmet eylesin hepsinin mekânı cennet olsun inşallah. Haberim yoktu kardeşim sağolasın bilgi verdiğin için. Allah razı olsun senden. Allah'a emanet ol yine yazarım sana şuan işim var tamam.

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Amin hocam bu acıyı unutamayız unutmamalıyız Allah böyle acılar göstermesin hepimizin başı sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Allah rahmetiyle muamele eylesin, kalanlara sabır versin. @ASRN

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Rabbim mekanlarını cennet eylesin, başsağlığı ve sabır dileklerimizi iletebilirsiniz çok sevinirim azizim.
Rabbim bir daha yaşatmasın böyle büyük acilari hicbirimize.

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

Allah rahmet eylesin, Mekanları cennet olsun

0BeğenmedimŞikayet

RıdvanAkb ()

Allah rahmet eylesin mekanlari cennet olsun ALLAH sabir versin

0BeğenmedimŞikayet

LOVEROSE ()

Allah rahmet eylesin başı sagolsun cok üzgünüz milletimizin tekrar başı sagolsun.

5BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Deprem bölgesinde hayatlarını kaybeden tüm kardeşlerimize rabbim rahmeti ile muamele etsin. Bizim nesil çok acılar yaşadı. Rabbim bu millete bir daha böyle acılar yaşatmasın.

Serra25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Çok acı Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İnna Lillahi ve İnna İleyhi Raciun... Rabbim Tüm Vefat eden kardeşlerimize rahmet eylesin. Nur içinde yatsınlar...

@ASRN Üstadım, Başınız Sağolsun, Rabbim bir daha böyle acılar yaşatmasın İnşallah...

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

Allah rahmet eylesin @ASRN usta.
Rabbim sabır versin.

11BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Dostum, Sn. @ASRN üstadımın Kahramanmaraş/Elbistan da bulunan akrabalarından 19 yakını rahmeti rahmana kavuşmuş. Rabbim mekanlarını cennet eylesin.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah eski dostum. :) eskilerden çok ta kalmadı etrafımda. :( görüşmek üzere…

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Sen işini bilirsin,

Artık kendini fazla yorma, grafiğini paylaş, değerlendirmeni yap, bizlerde istifade edelim...

İnşallah isabetli ve kazançlı yatırımların olur...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Yoruldum kardeşim yoruldum ve bunaldım artık. Zaten sanal metal alımına son verecem bu son gümüş alımları satış yapınca bırakacam. Fiziki alsam makas çok belki Altın a devam birde euro falan olursa olur. Arada bir istifade etmek isteyen dostlara özel grafik atarım belki ama genele olunca bunaltıyor kardeşim. Biliyorsun bu işleri sana anlatmaya gerek yok. :) bereketli kazançların olsun kendine iyi bak kardeşim görüşürüz yine.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Sen yazmaya devam et Dostum Bizler senden istifade ediyoruz. İşin gücün rast gitsin... sende Allaha emanet ol

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum