Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:48:21
EUR 34.8238 01:48:21
USD 32.3379 01:48:21
ALTIN ONS $2301.8900 01:48:21

Konu: Btc güncel durum

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Kırmızı rakamlar iniş hatti sarı ve yeşiller yükseliş hatti
Iner yada çıkar demeden gönlüm 23.300 den yana kırmızılar gelmedikçe
Btc alim satım tavsiyesi değildir altcoinler için izlemede total 930 lardan 906 dan inmedikce yükseliş hatti devam edebilir
Herkese bol şanslar

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Dgbusdt 0.0103 stop lu 0.0115 e gitmeye çalışıyor 0.0124 ve 0.0140 olabilir hotusdt 0.01938 aşağısı olmadıkça 0.002774 olabilir ikiside iyi görünüyor
Btc ve total satış yemedikçe artabilirler

emreckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

emreckk ()

usta dgb ve hot bakabilir misin müsait bir zamanında

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Benim evi okutsun söyle ideolune memlekete gidince:))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben roket filan olmam; ) roketci kral ıdolum varken bana düşmez

_elvabd için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

O zaman sen artık roketsin ustad))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kardeşim 15.60 mı 15.75 mı kactan alsam ilkini 650 Altın a hızlı akarsa 21.900 kesin gelir artık:(

1BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

Tsk ederim hocam ben az az devam etmeyi. alınca da yukarı hedef cok olmadan rakam koyuyorum ordan satıyor.. geri gelince tekrar aliyorum paramın %10 ile ...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc yine yaptı ufak bi silkeleme 23080 den 22660 a iğne atıp toparladı
Roket niye dönsün bah çede keyfi yerinde yorum da çıkıyor beğeni de veriyorum müzik li çay kahve bol yorum kısıtlaması yok 5 yaldız verdim hayatta gelmez siteye unutun ; ))

_elvabd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Bereketli longlar ustad)roket dönüşü ne durumda geçmemiş mi siniri

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Burdan alayım bari nolcaksa olsun yarısını

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@_elvabd bu yorumu yazıp yükseliş devam ederken sizce short poza gecermiyim ; ))
@Gulsoy hocam bende vadeli ağırlıklı ve ufak miktar o yüzden alış tavsiyesi veremiyorum ihtimal olan coin olursa yinede yazmaya çalışırım belli olmuyur usta filan sanıp yüklü giriş yapan olabilir stop yapmayınca üzücü durumlar olabilir
O yuzden kimsenin demesi ile coinlere girmeyin size naçizane tavsiyem.
Alırsanız da stop rakamlari belirleyip fazla zarar olmadan paranızı koruyun kar bulursanız da parçalı satış yapın

1BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Unfimi alışın üstadım tekrar

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yüzde 50 ile awax aldim yüzde 50 tl deyim yükseliş devam ederse pla alicam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

22.995 altı gelmezse kısada yükseliş var

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

4. Bayrağı grafikle atayım 22300 beyaz çizgimiz oralara inip çizgiyi kirmadikca artar inş btc yine bi iniş yapıp hafif silkelemeye karşı dikkatli olmak lazım full alış yapmadım

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Inşaallah ablam ben 24.479 a en azından geleceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun 380 lere yaklaştıkça parçalı satatrsin inş; ))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

22900 22800 aşağısı yazacaktım yanlış olmuş pardon
22569 lara inip artarsa yada inmeden 24600 25 binler gelir diye düşünüyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Awax 332.40 aldım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Pla alcam 4.33 35 takip edip düşmezse

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

4. bayrak gelsin makiyetteyim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam da 22 k gelse ben zarrarda olucam ama:(

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc son grafikte 3 bayrak yaptı grafikte göstermiştim 4. Yu de yaparsa yukari yönlü 2200 aşağısı stoplu 24600 e gidebilir
Avaxtry de 319 ve 296 dan inmedikce 380 yolcusu olur o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Awax aldım yanlış zamanda çocuklar var ev curcuna

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kardeşim sen anlattın sağol ama ben onu takip edemiyorum ki nerden bakıcam onu da bilmiyorum ekran başında takip gerek teknik ile işlem yapmak için nerden neyi takip edeceksin bilmen ve zaman gerekli bana biri gösterecek açacak ekranı şunları takip et diye edicem ama o imkan şimdilik yok:) altlarda yükseliş devam mı diyor teknik:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eski yeni farketlez yeterki şartlar desteklesin örneğin btc yanında total yorumu yazmıştım bilirsin total 990 larda 900 aşağısı olmadıkça yazmışım dir
990 dan 930 a iniş yaparsa 60 milyar $ lik satış yemiş demektir bu da btc ve altlarda düşüşe neden olur
1.1 ve uzeri kalırsa total
Coinlerde yükseliş bandi devam eder
Anlatabildim umarım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sağol kardeşim boşluğuma gelir aniden trend döner etiketi unutma :) yoksa iki kuruş o da gider kardeşim çocuklar geliyor takip edemeyebilirim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sağol kardeşim o senin güzel. bakisin:). ben kaybetmelerine sebep olmayayım tek istediğim o yazarken ytd diyorum ama illa ki benim de çok eksik olduğum yerler var teknik meselâ ben grafik eski resim üzerinden takip ediyorum saçma belki ama bazen tutuyor:)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

17 den 9 hatta 5 bile gelirdi hala riski var fakat teknik bizde merak etme düşeceği yükseleceği zaman yazarız:) hayaller paris formasyonlu grafihi atalı ne kadar oldu ; )) 44 bine bile gidebilir
Anlık saatlik günlük haftalik her an yön değişir elden geldikçe anlatmaya çalışıyoruz
Senin iyi niyetin ortada çoğu belki seni yanlış anlasada bence gayet samimi alış satışını yazan ve ustad görünen çoğu üyeden daha tecrubelisin her şey para kazanmak değil

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Herkes bizim kadar yanılsa olacak on kadar en azından 17 den 9k beklemdik:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum