Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:53:49
EUR 34.8238 14:53:49
USD 32.3379 14:53:49
ALTIN ONS $2301.8900 14:53:49

Grafiği gönderen: calculator

Uzun zamandır gümüş sayfasında grafik paylaşmıyordum. gümüş, Altın , platin, dolar ve euro

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teşekkür ederim @calculator elinize sağlık.. ben biraz aldım ama dolar ı bitirmedim ne olur ne olmaz diye..

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kendisi değerli bir akdaşımdır kardeşim. Aynı zamanda bilgi ve tecrübesi olan bir arkadaşımız bana göre. Faydası olur zararı olmaz kardeşimin. :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Hocam, bunlardan mahrum bırakma bizi, zahmet olmazsa birde bist icin grafik alabilirmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Elinize sağlık.

5BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Değerli üstadım saygılar

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize emeğinize sağlık saygıdeğer @calculator hocam hayırlı geceler dilerim Allah (c. c. ) rahatlık versin...

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Selam komutanim mazhar zorlu bakarmisin mumkunse

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Tabiki üstad sadece hocanın bahsettiği ile ilgili yazdım sadece onunla işlem açıp kapamak olmaz. Zaten @ASRN hoca 17 sinde bu daha bakmak gerek demişti. Ama iş oraya gidiyor gibi. Hayırlı geceler üstad

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Hesap makinemiz gelmiş :) hayırlısı

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim sizden çok şey öğrendik onlarla devam ediyoruz bırakta bi teşekkür edelim ya. :) amin cümlemizinkini inşallah… uzun zamandır tanıdığım sevdiğim ve değer verdiğim bi kardeşimsin. Çok arkadaşım var ama siz ilk zamanlardan kalma olanlar sayılısınız. Buralara tekrar dönmene sevindim kardeşim. Allah'a emanet ol hayırlı geceler…

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Eşitlenmeden sonra hareketlerin yönü bir teyit aracıdır. İşlem açarken tek bir teyit ile işlem açıp kapamıyoruz. Çoklu teyitler aramalıyız. Bu teyit araçları mumlar, formasyonlar, trendler, indikatörler, destek dirençler, fibonacci vs vs. İşlem açarken çoklu teyitler aramak riski azaltır.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Anladım üstad teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Estağfirullah abi, emek senin emeğin. Baş tacısın. Rabbim birinizi bin etsin.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Evet eşitlenme olduğunda üstadın dediği gibi oluyor.

Selçuktrk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Ablam, 23.71 ve 23.21 destek dirençleri önemli yerler. Bu destek dirençlerde düşüşe ve yükselişe yönelik at nalları, bobinler vs vs bir çok mum formasyonları, arz talep bölge oluşumları çokça görülüyor. Buraların üstü başka altı başka bir alem.
İnşallah dolunay döngüsü ile tekrar yönünü yukarı çevir sin diye temenni de bulunmuş olalım.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim emeğine sağlık kolay gelsin… değerli çalışmalarını özlemiştim. :) ben buralara ilk üye olduğum da sizin grafiklerden çok şey öğrendim. Asrn hoca ve senin yerin bende ayrıdır bilesin. :) o dönem sizlerin çalışmalarınız bizlere ışık tutmuştu ve halâ öyle. Hayırlı geceler…

0BeğenmedimŞikayet

Selçuktrk ()

Üstad @ASRN hoca birkaç gün önce altın ons ve dolar eşitlendiğinde ; onslar aşağı demişti. Yani şimdi dolar 18.78 gibi dersek altın ons 1870 gibi. Senin rakamlara uyuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

22,90 a da hazırlanayım bari demek istemiştim @calculator pardon..

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

elinize sağlık.. gümüşte 23,28 e hazırlamıştım kafamı, 23,28 e de hazırlanayım bari :)

rasyo en fazla 82,47 den dönmezse daha da sevimsiz olabilir mi acaba?

4h deki son mum ters çekiç ve öyle kalırsa yukarı ihtimali oluşur mu?

5BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Alt yorumdaki grafiklere göre
Altın: 1892 - 1870 destekleri
Gümüş: 23.21 - 22.90 destekleri
Platin: 1020 - 998 destekleri
Dolar : 18.53 ve 18.85

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Değerli kardeşim ayrı olsakta unutmadık seni. Eski günleri özledik ya. :( inşallah kardeşim inşallah. Hayırlı geceler… Allah'a emanet ol…

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hamd olsun hocam, sizler nasılsınız?
Borsa kısmı daha hareketli olduğundan pek gümüş sayfasına giremiyorum. İnşallah birleşiriz tekrardan hocam. Hayırlı geceler

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Peki sağ olun hocam inşallah hakkınızda hayırlısı olsun hayırlı geceler dilerim Allah (c. c. ) rahatlık versin...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim nasılsın iyimisin? Farklı sayfalarda olunca görüşemiyoruz. Yine buralara dönersen iyi olur. Hayırlı geceler…

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Değerli üstadım, 16 nisan dan sonra borsaya ara vereceğim ve döngüyü takip edeceğim. O zaman eğer emtia fırsat verirse sizlere eşlik ederim. Baş tacısın.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hoş buldum üstadım, var olasın.

efe35izmir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

efe35izmir ()

Üsdadım hoşgeldin özlettin kendini

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Şükür kavuşturana, benim kalbim içinde sizde bakisiniz, bilmukabele, zaman akıyor ömürler hızla geçiyor sizde her daim sağ olun sağlıklı olun mutlu olun var olun inşallah, saygıdeğer hocam malesef ki bist yatırımım yok, siz bist sayfası için o kadar çok emek harcıyorsunuz ki bist sayfası sakinleri sizin emekleriniz değerli paylaşımlarınız varlığınız sayesinde çok şanslılar... Ne mutlu bist sayfası sakinlerine...

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Değerli hocam, uzun zaman oldu görüşmeyeli ama kalbimizde yerin baki. Var olasın

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize emeğinize sağlık saygıdeğer @calculator hocam paylaşımınız için kendi adıma teşekkür ederim saygı sevgi ve selamlarımla...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum