Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:14:38
EUR 34.8238 21:14:38
USD 32.3379 21:14:38
ALTIN ONS $2301.8900 21:14:38

Konu: görünüm

Yorumlar (142)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Al sat kağıdı hakikaten))

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Estağfurullah hocam hic olurmu maalttaki al satlariniz takdire şayandı:))

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Biz herkesle konuş kısmı)))

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

"Herkes ile konus , az kisi ile düşün , tek basina karar ver ve kararini sorgulama " bu benim yaptığım. Bunu yaparken az kisi ile düşün kisminda sizinde etkiniz oluyor kesinlikle sayfanizi ziyarette bulunuyorum cogu zaman hakkınızı helal edin Hocam.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih5353 ()

Yok ustad genel olarak sordum bu grafikle ilgili degil. Eski grafiklerede baktim sari renkli yerleri gordum. Ama tam analayamadim. Trend cizgisinde bazi degen noktalar kapanis veya acilis degerleri. Bazilari gun icindeki en yusek veya dip noktasimi. Yanlismi anladim. Kusura bakma rahatsiz ediyorsam. Kitabi okuyorum. Bazi seyleri cok iyi anladimda bunu cozemedim

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Gayette okuduk hocam. Siz bizleri mahrum etmeyin

0BeğenmedimŞikayet

Cleo ()

Okuyan. cok. emin. olun. ve. tesekkurler @Cleo

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Tecrübe başka, her gün yeni birşey öğreniyoruz hocam emeğinize sağlık tsk ederiz.

8BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

eminim bu kadar yazıyı kim okuyacak ne gerek var birilerine sorar ona göre alır satarım diyen çoktur
tüyo ile kazanan daha sağlam başka tüyo ile kaybeder kendini geliştiren kendi kararlarını kendi alabilienler kazanır kararlarını başkalarının ağzına bakarak alanlar kaybeder sevgili dostlar

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Samyeli yerine oturabilirsin sözlüden " sıfır " aldin . :))

Uyarıldim Hocam , fevkaladenin fevkinde terso kalarak :))
Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

burda trend çizgisi yok önceki grafiklerde bakarsanız ben trendi gösterirken trend çizgisine fiyatların temasını sarı renk ile işaretliyorum 3 temas şartı arıyoruz trend de

Fatih5353 için cevaplandı (yorumu göster)

16BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

tecrübeyi kötü kararlar sayesinde kazanıyoruz (doğru kararlar servet ve başarıya, yanlış kararlar ise iflasa götürür)
kendinizi bir işletme gibi düşünmeniz lazım yani; alım satım planı ile birlikte bir iş planınız da olmalı a. ineichen alım satım için şöyle der; alım satım bir oyundur ve bu oyunun sürekli değişim dışında kuralı yoktur bizler oyuncuyuz ve oyuncu profillerini de şöyle sıralıyor
oyunun içinde olduğunu bilenler
oyunun içinde olduğunu bilmeyenler
oyunun içinde olduğunu bilmeyip oyuncak haline gelenler
hani bizim 4 temel sorumuz vardı (alım satım yaparken sorulan sorulara doğru düzgün cevap verilmesi gereken)
ne, ne kadar, ne zaman ve nasıl
bu soruların cevabını vermeyenler, veremeyenler, vermek gibi bir derdi düşüncesi olmayanlar oyuncak haline gelirler
alım satım sırlarımız neydi hatırlayalım;
doğru yönde işlem yapmak
işlemden ne zaman çıkacağını bilmek
doğru piyasada işlem yapmak
çıkış yeri belli olan güvenli bir sistem kurmak (kayıpları az tutmak, karların üstüne oturmak)
ve riskin Altın kuralı risk:ödül oranı (1:2) ve hesabın %2sinenden çoğunu riske atmamak

alım satımda bir önemli kural trend aşağıysa en çok yapılan yanlış bunu satın alma fırsatı görme bu satın alma fırsatı değildir, bu satış fırsatıdır
ne yapıyoruz boğada(yükseliş trendinde) al sat yapmıyoruz ayıda (düşüş trendinde ) mal taşımıyoruz
kurallara uyalım uymayanları uyaralım :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih5353 ()

Ustad grafiklerde trend cizgisi cekerken nereyi baz aliyorsunuz. Gunluk kapanislari veya tavan noktalarinimi yoksa enyuksek ve endusuk gorulen degerlerimi

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Estağfurullah Hocam , sizlerin yaninda anca çırak adayi olurum . Stop seviyesini coktan gectigim var elimde haftaya sanırım kol , bacak gidicek onda yutmadi bizim Ayilar balkovanini benim gördüğümo

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam onlarca ihtimal mevcut hangisi hangisini tetikliyor bizde bunu bulmaya çalışıyoruz mesela b noktasına ulaştıysak yada sayımımız da b noktası doğru ise şimdi oboyu çalıştırmaya gidecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

@ASRN Hocam , bizim ayılar kovani yutmadi sanirim , obonun ikinci omuzuda tamam gibi geldi bana çaylak öğrenci bakışımla, az bi tedirginmi olsam?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

evet doğru iyi yapmışsınız

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam elimde mobtl var 3.63 ten stop bu da 3 48 koydum baka bilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

bende düşündüm
umarım olmaz

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Hocam 4967 üzerinde kapanırsa, kapanışa doğru alım yapmak mantıklı mı?
Yoksa ptesi açılışı mı beklemeli?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ihtimali var

es_bombastic_es için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_bombastic_es ()

böyle mi olur diyorsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum