Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:02:37
EUR 34.8238 23:02:37
USD 32.3379 23:02:37
ALTIN ONS $2301.8900 23:02:37

Konu: görünüm

Yorumlar (142)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Vatan1453 ()

Hocam Tukaş için burası alım yerinizdi. Aldinız mı

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Doğru söylüyorsunuz bizimki sadece temenni

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yanlış temellere inanmak gerçekçi olmayan beklentilere yol açar bu gerçekçi olmayan beklentiler genellikle hayal kırıklığı ile sonuçlanır ve buna da maddi kayıplar eşlik edebilir
işleme girdikten sonra işlemlerimizde haklı çıkmaya uğraşmıyoruz bizi doğru yada yanlış çıkracak olan piyasadır bunu piyasayapar bizim yapmamız gereken bu olursa ne, şu olursa ne yapacağımın planı

Annakaranina için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Emeğinize sağlık üstadım, zahmet oldu size.
Ben baş bitiminde aşağı çaktığı iğneyi düşünerek pek ihtimal vermemiştim ama kapanışları düşünürsek evtt haklısınız.
Tşk ederim tekrardan. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Amann hocam ağzınızdan yel alsın obo mobo istemeyiz çekilmeyi'de alsın yok olsun yeter durdukları atı alan üsküdarı geçiyor benim gibi çömezler yaya kaldı lütfen şu oboya söyleyin hiç misafir Perver değiliz

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

evet hocam farkindayim ben biraz daha garantici 5138 gecilmedikce rahat etmicem gunlukte ki tlman tavan tavan altina hemen stop koydum aslinda tasimak istedigim bi kagit ama nolur nolmaz tmsn cusan takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam tepkiye kurduğumuz planda 5.80 (II) kademe seviyemiz (2 2h) mumu arıyoruz

Aaad38 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Eragon_ hocam bu ihtimal masada duruyor 5077.98 üzerinde açacak 4h mumları masadan ihtimali süpürür

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

evet düşüşleri alım fırsatı olarak görüyorum

Delifisek006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

evet hocam şimdi yeniden kırmaya çalışıyor anahtar 5077.98 üzerinde 4h mumu açmalı yoksa aktifleşmeyi bekleyen bir obomuz var

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

@Cleo hocam yapıyodu demek bunun içinmiş:) arada @Eragon_ usta da yapmaya başlamıştı.. çok mantıklı ...

Golden_Age için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Yorumlarımıza pek cevap veren olmuyor hocam
Bazen de düşmüyor hakkaten
Bizde mesajın düşüp düşmediğine emin olamıyoruz
Mecburen böyle bir taktik bulan Arkadaşı taklit ediyoruz :)
@Golden_Age

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yahu noluyor böyle yprum Altın a kendinizi etiketliypsunuz hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ben bunu gecen hafta sonu sakayla karisik soylemistim ustadim tasa tutarlar diye uzerinde durmadim nasilsa adimiz felaket tellali iyice vimlenmiyim diye : ) emegine saglik kesinlikle katiliyorum. iyi bilanco cikaracak hatta temettucu daha yetmezse ihracatci daha daha olmazsa kasada doviz olanlari tespit etmek gerek yoksa endeksle beraber dibi boylariz tabi duk olursa is baska hala netlik yok dimi tesekur ederim izledigim yolun teyidini sizden almak iyi oldu iyi ki varsin ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Teşekkür ederim hocam
En doğrusu bu görünüyor
Hayırlı akşamlar
@Golden_Age

0BeğenmedimŞikayet

Delifisek006 ()

Hocam merhabalar . iyisinizdir umarım . Gümüş tl için orta vade düşünceniz nedir ? Bir alım firsatı daha verebilir mi ? Degerli düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum

0BeğenmedimŞikayet

Aaad38 ()

Hocam iyi günler HUBVC için düşünü tamamladı diye bilirmiyiz yoksa 6.50 üstüne atıncamı teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

90_lı_yıllar ()

@ASRN hocam bu coin piyasasındaki hareketlenmenin borsaya negatif bir etkisi olur mu sizce. Yatırımcı sanala yönelir diye bir düşünce oluştu bende. Sizin fikriniz nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Fatih5353 ()

Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Grafikler üzerinde anlatalım aktif olduğunuzda

Fatih5353 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Böyle durumlarda en kısa ve güvenilir olanlardan 4h mumlara bakıyoruz tepeden çektiğimiz düşüş trendi kırılmadıkça sadece tepkilere oyun planı kuruyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Dönüş formasyonu

Annakaranina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_Aslı ()

@ASRN pusula değerinde çok güzel bir paylaşım. Emeğinize sağlık, yazılarınızdan çok faydalanıyorum. Siteyi bu şekilde bilgilendirmenizde çok iyi oluyor. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Dostomodi ()

Hocam, yazdıklarınızı kelimesi kelimesine okuyoruz, faydalanıyoruz ve teknik anlamda kendimizi ayrıca da geliştirmeye çalışıyoruz. Değerli bilgileriniz ve bu kadar emeğiniz için teşekkürler. İyi haftasonları

0BeğenmedimŞikayet

IDOGAN58 ()

Elinize, emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Hocam obo düşüş trendiy'di değilmi

0BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Elinize sağlık hocam
Çok güzel
Ancak ne zaman sorusunun cevabını bilmiyoruz ki
Acaba düzeltme bitti mi bilmiyoruz
Şu şu mumlara göre bitmiş gibi görünüyor da olabilir
Şu şu dirençleri aşamadığı için bitmemiş de olabilir
Yani endeks de kağıtlar da şu “zamanda” ne yapacağı pek net değil
Bu ortamda hiç işlem açmamak mı
Yada bi tık daha fazla güven veren kağıtlara az az işlem yapmak mı , bilemedim
Çünkü çok korkuttular bu iki haftada

0BeğenmedimŞikayet

Ndys ()

Sayın @ASRN hocam çok bilgi dolu ve öğretici bir yazı olmuş. Buradaki öğretici önemli tüm paylaşımları ekran resmî alıp , borsa adı altında açtığım dosyaya kaydediyorum. Hafızayı sürekli taze tutmak adına… malum tekrarlanmayan bilgiler unutulabiliyor. Bilgilerinizi bize de aktardığınız için emeğinize sağlık Allah razı olsun. ( @calculator @H_s_Bursa @Hasrüs @Kupa_Beyi42 @Türkiyembenim …. sizlerden de Allah razı olsun)

0BeğenmedimŞikayet

R_R_Denktaş ()

Ağzınıza, yüreğinize ve dilinizi saglik hocam. Iyi hafta sonlari.
Esen kalin.

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Ilk geldigimde izlerdim sizleri. Gunde kac defa islem yaptiginiza tanıgim . Belli etmesemde iyi izleyiciyimdir :))

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum