Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 14:11:27
EUR 34.7171 14:11:27
USD 32.3309 14:11:27
ALTIN ONS $2340.9750 14:11:27

Grafiği gönderen: celik2119

Çorba parası çıktı çok şükür

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dinozoff ()

%3.5 geldi nasıl etkiler borsayı

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçiiii ()

Teşekürler hocam cevabınız için, hayırlısı artık bekliycez yapacak bişey yok

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Düşüşün bittiğine dair herhangi bir işaret yok henüz.

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu hisseyi bilmiyorum. Bedelsiz sermaye artışı hissenin değerini artıran bir şey değil, çoğunluk öyle zannediyor.
Tüm parayı tek hisseye yatırmamak gerek. Tüm yumurtalar aynı sepette taşınmaz.

Takipçiiii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Sevgili hocam bist bugün biraz olsun toparlar mı nakit ihtiyacım doğdu beklemek mi doğru olur yoksa bu düşüş devam eder mi? Siz bist den çıktığınız da çıksaydım keşke dedim ama şu an çok geç. Sizce düşüş yeterli mi?

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Veriyi görmeden alınca yazı tura atmış gibi olursunuz. Ben kumarı sevmiyorum. Önümü net görene kadar kenarda beklerim.
Trene en son vagondan binseniz bile, ters yöne giden tren değilse, hedefe götürür. Trene ilk vagondan bineceğim diye henüz nereye gideceği belli olmayan trene binmemek gerek.

Çaylaks_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takipçiiii ()

Keşke bi cevap da bana vereydiniz :((

Takipçiiii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylaks_16 ()

Üstat hep döviz sayfasında denk geliyorduk bugün ilk defa bistte alım yapacağım sizce veriyi mi beklemek gerek yoksa açıldığı gibi almak mantıklı mı

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet 16:30'da. Her ayın ilk Cuma günü

Dilberr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

işsizlik verisi bugün mü hocam

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

ABD işsizlik %3.8 ve üzerinde gelirse borsalar toparlanır. Veri gelince bakmak gerek.

Çaylaks_16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylaks_16 ()

Üstat günaydın bugün alım için uygun mudur önemlide veri var galiba abd de var mı bir yorumunuz

0BeğenmedimŞikayet

Takipçiiii ()

Hocam ahgaz hakkında ne düşünüyorsunuz halka arzdan sonra 3 günde düşüşe geçti, sonra bedelsiz kararı aldı, ama hala düşüşte, bütün paramı girdim, bir yorumlayabilir misiniz durumu

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

can cagazım bugün tdı verisi az çok tahmin ediyormusunuz acaba

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Halka arzlarda genellikle şirketin hak ettiği değerin %10 civarı Altın dan satış yapılır. Yeni yatırımcı çekebilmek için. Halka arz fiyatının aşağısından açılan hisse çok azdır. Ama uzun dönem yatırımcı olmak için şirketin borsadaki seyrini bilmek gerek. Yani başvurup, verdikleri hisseleri borsaya girdikten 2-3 gün sonra satıp %5-10 prim elde edilebilir. Bunun için, başvuruda bağlanacak paraya değer mi ona siz karar verin.

Pamfilyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pamfilyam ()

Hocam selamlar. Halka arzlara çok sıcak bakmadığınızı, fiyat dalgalanmaları bitince girmeyi doğru bulduğunuzu biliyorum ve ben de hiç halka arza girmedim şimdiye kadar ama Söke un ve Astor enerji ile ilgileniyorum. Siz ne düşünürsünüz önümüzdeki hafta ki bu halka arzlarla ilgili? Sizden onay alınca daha cesur oluyorum?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İki gün yükseldiğini görünce

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kasım_ ()

Hocam peki beklentiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Peki sana kısa ve öz bir soru kardeşim

Sen ne zaman almaya baslarsin bisti

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Anladim sonumuz hayrolsun valla

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bizim Merkez bankası aşırı para basıp kredi olarak dağıtınca para önce dairelere gitti, onlar 5-10 katına çıktı. Para saçılmaya devam edince bist şişmeye başladı. dolar a karşı evler ve bist iki katına çıktı. Şimdi para basma hızı azalmaya başladı. Önce bist dolara karşı değer kaybeder. Para basıp enflasyonu yükseltmezlerse daha sonra evler de dolara karşı biraz düşebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Aynı şeyi bende düşündüm

0BeğenmedimŞikayet

TKN_42 ()

@celik2119 iyi akşamlar çelik bey beklentinizi paylaşabilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Ama bist günlerce atak yapıp yükselirken dolar hep sabitti aylarca. Bunu anlamadim

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam ne kadar sürer bistin kendini düzeltmesi sizce, yada düşüş devam eder mi.

0BeğenmedimŞikayet

Dilberr ()

Düşüş devam mı diyorsunuz yani hocam :((

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Abd işsizlik yüzdesine bağlı. %3.8in üzerinde gelirse bist ve gümüş yükselişe geçer %3.6 ve altı gelirse elele uçurumdan atlarlar.

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

bugununn tesiri. yarina. sirayet eder mi.
ustatt
yoksa. haftaya. kaldigimiz. yerden. devam mi

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Öyle olur muhtemelen. Yüzde 5 oraya %10 buraya bistte dolar cinsinden %15 düzeltme ve yola devam

drtaskin için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum