Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0758 12:25:06
EUR 34.7341 12:25:06
USD 32.2641 12:25:06
ALTIN ONS $2316.0350 12:25:06

Grafiği gönderen: calculator_

ENDEKS öyle ya da böyle yola devam eder. Ya megafonun içine girmez buradan tepki alır ya da ters libra çalışır sonrasında yola devam eder.
5646 - 5600 - 5535 - 5489 bakalım hangisinden döneceksin

https://altin.in/calculator_

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Üstadım yorumum düşmediği için profile ekledim.

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sonunu düşünen kahraman olamaz. Gırtlak maldayım. Belki yedek kuvvetleri de çıkarırım diyeceğim ama onlar bana lazım :)))

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Dolunay döngüsü biter bist döner hocam.

Polat_33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

tamam.. var ol, teşekkür ederim..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

880 aşağısı dikkatli diyebilirim şimdilik bir taban daha yerse aşağısı 654 şaşırtmasın 400 lerde yazdik arada kaynamis demekki ; )
İniş bitimi 1234 izlemede olsun 34.2 milyon tutarında sipariş almis uzun vade tutulur bence

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

İnşallah hocamm

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

otkar demişken, o da düşüşe geçmiş he.. ne yapmalı? 799,1 benim ortalamam..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tm yanlışlıkla yazmışım ne yani insanız hata ettik :) habire Ereğli şişe froto uzun vade hissesidir demenin ne alemi var di ; ) otkar diyemiyorum 400 lerden 1090 oldu thy desek 20 ve 40 lardan 150 olmuş
72 ye inse alırmiyim bilmem ; )
Vakfn yakın takibe alın desem ? 4.23 taban o da

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

alsın da zaten inşallah.. ben arsa almasına karşı değilim ki :) yöntemine karşıyım.. bana gelmez, ben beğenmiyorum hareket tarzı olarak.. ustaya iyi gelsin isterim ama..

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Hocam uzun zamandır kendisini takip ederim Sabah tarzında farklılık gördüğümü yazdım kendisine. Ancak bir yolunu bulur o arsayı alır.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

al sat yapıyoruz mu dedik :( bazen baya yüklü hale getirip bir kısmından gerekirse faydalanıyoruz dedik.. ne bağırıyosun? :(

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ereğli al sat hissesi değildir al yat hissedir.
32 ye kadar parçalı toplanır
@Roketci_1234 idolum sende al istersen 26 dip 34 aragaz 65 final )

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

valla gözümü ereğliye diktim bile @ntmen_× bende var da, ilave için.. böyle bir zamanda ereğli miktarını artırmama hiçbir güç mani olamaz.. hem ona kumbara muamelesi de yapıyorum ben, yüklü tutuyorum, bazen bir kısmını kullanıyorum.. terse düşmemesine dikkat de ediyorum tabii..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Dikkatli ol hocam endekse dikkat deriz artar her tepenin Bi inişi oluyor inişten önce bi alıntı atmıştım ya çıkmadı ya dikkate alan olmadı
@Hanım_Teyze alim satimlar bereketli olsun temkinli şekilde devam
Parola yarı nakit kuralı her zaman devrede
İniş hattı yada yükseliş hatti kar cebe yapabilen usta dir :) bu gibi inişler derinlesmeden döner yukari inşallah
yinede dikkatli ve parçalı takviyeler yapılabilir varsa güvendiğiniz hisselerde karar sizde tabiki

0BeğenmedimŞikayet

Polat_33 ()

Selamlar sayın hocam Bist öngörünüz nedir nerden döner

0BeğenmedimŞikayet

nilsahara ()

Şu an bana hergün bayram modundayım hocam huniyi taktım :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yok, bence tamamen ondan değil.. riski sevmek, olaya biraz kumar oynar gibi yaklaşmak biraz yapıyla ilgili bence.. böyle hoşuna gidiyor, böyle eğleniyor.. falan, olabilir..

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Yarın ucalim artık :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hayatta almam :) ilgiyle takip ederim ama bu tarafınızı beğenmiyorum.. size iyi gelsin isterim tabii, o ayrı..

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

:))) Aman hocam örnek alma vallahi. Biliyorsunuz arsamı aldım. Borsa da benim maliyet sıfır. 10-20K kaybetsem umursamam ama kazanacağım sene sonuna kadar bir arsa daha alıp bu yorucu uğraştan çekileceğim :)))

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Evet teyzem calculator hocam kadar bilgiye sahip olsam bende hiç korkmazdim insan bilmediğinden korkarmış ya...

2BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Ne deyim hocam Allah yardımcımız olsun, Allah var gam yok hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@calculator_ risk sever.. full dalabilir.. bir süredir itinayla takip ettiğim halde hiçbir zaman örnek almadığım ve almayacağım tarafıdır bu :)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Gelirler hocam rahat ol.

Genzo34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Evet bugün elimde ne varsa yatırdım. Maaşa kadar yetecek param kaldı :)))

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam sizdemi gerçekten tamamen malda mısınız.

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Hocaam matadorr boğaların çağırın demiştim size

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Ortalığı yıktı desene. Gırtlak maldayım. Takviye güçleri çağıracağım :)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@calculator_ ustad boğa yapti yapacağını sanki(

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Evet sabah aldım.500 liralık.

Nur30 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum