Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 02:09:07
EUR 34.7748 02:09:07
USD 32.4684 02:09:07
ALTIN ONS $2337.9850 02:09:07

Grafiği gönderen: calculator_

ENDEKS öyle ya da böyle yola devam eder. Ya megafonun içine girmez buradan tepki alır ya da ters libra çalışır sonrasında yola devam eder.
5646 - 5600 - 5535 - 5489 bakalım hangisinden döneceksin

https://altin.in/calculator_

Yorumlar (144)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Yükselincede güzel gidiyor dag bayır dinlemiyor dediginiz gibi:))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Lever hacim düşerse inişe meyilli bir coin ramp idi eskiden çok uğramıştım alışkanlık işte:)

Kral_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Unfi benim zulada her daim var:)) leveri de sizin sayeninde ezberledim desem yeridir:)) teşekkürler usta

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Tamam cok sagol. Rabbim razı olsun sizden

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Forthusdt 6.70 lerden 2. 64 lere inmiş hacim çok az bence alinmaz
3.60 ve 3.90 uzeri kalırsa garanti alim yeri olur 2.60 aşağısı inerse 1.74 takipte olsun

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

3.90 uzeri kalmadıkça unfi short unfi yükseliş yapacakti yapamıyor
0.00172 üzerinde kalmadıkça lever short lever belli olmaz longa dönerse ucu açık geçenlerde 0.00450 lere çıkıp indi
Btc 16800 16900 geçmediği sürece inişe meyilli ve sağlam iner eğer firsat bulursa 15900 ve 15400 e göz dikmiş gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Bu arada lever long unfi short dimi:))

0BeğenmedimŞikayet

Kral_X ()

Usta merhaba forth coin hakkında bilgin var mı alır mı uzun vade için

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tmm bi ara bakarım:) tüp ruhsata işli değil; )) yolda kuzu çevir me denk gelmezse gelirim ; ))

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Didim didim almadin:))sanayide sahmeran usta var 1nomara halleder alyanla halleder bide karbüratör bitti gittu:)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Neyse kral hibrit pahali ben tüplü roket alicam varmi sanayide tanıdık usta :) bebek te üç beş tur atarız; ) olmadı bi de kayfe içeriz; )
Hamsiler rlc ye çökmüş almadik 1.14 ten uçmuş:) lever ve unfi takipte biri long biri short)

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Hbrit iyidir iyi:)))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

btc sayfası akumule olmuş birazdan gram gümüş en son hamit altin sayfasına gidicem :)
Fellik fellik geziyorum)

NAZAR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Olacak şey değil abi ya 600 dolar zararına sattım şimdi maliyetime geldi hnt bu nedir kafayı yicem valla en sonunda

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Insl. abim iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

bereketli olur inş:)
Xmr short açtım stopsuz, yatacam diye çok x yapamadım.

1BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

2 3 tane şort pozisyon var abim bekliyorum ileriki saatleri sayfayı yine nazar a bogmaya:))

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

daha iyi, haftasonu hareket olabilir o da diye bekliyom.
Ekmek cikmadimi btc den bugün. b. istte çakılmış.

1BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Sayfalar karıştı abim shibayı bazı işlem çiftlerinden delist edeceklermiş bi incele istersen

1BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Onun roket çift motorlu:)

0BeğenmedimŞikayet

Halide_sufle ()

Çok teşekkürler devam sizden ogrenmeye

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sana deneme alt yorum

3BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam, benim yaptığım bir şey yok. Yaratan nasibinizi ayar lamış. O nasip sizi bulur. Verdiğine de vermediğine de Hamd olsun.

Halide_sufle için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Abim sen ne geziyim burda:)) biz seni btc de bekliyoz

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Yorum bir türlü düşmüyor üstadım,
Dünya borsaları düştü
Emtialar düştü
San. allar düştü
Döngü belki bugün dipti belki de yarın bitecek ve yola devam edeceğiz.

0BeğenmedimŞikayet

Halide_sufle ()

Çok uzun süredir sessiz takip ediyorum sizi
Teşekkür etmek için üye oldum
Teşekkürler Allah razı olsun

3BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Üstadım, profile gerekeni yazdık. Gırtlak maldayım. Döngü biter yola devam ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah kral profilini okudum arkadaşlar da okusun feyz alsin 10 nr 5 yıldız adamsin tebrikler tekrar

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sen işini bilirsin değerli üstad boğa ve grafik bile bir şey anlatmıştır anlayana
Burada yazılar niye çıkmaz anlamış değilim çok ta kafa yormaya değmiyor
@Azizl eyvallah kardeşim teveccühüz benim krallık bitti @Roketci_1234 kral devraldi bayrağı; ) cz yi bıktırdı adam long short kılıçtan geçirdi ; ))

1BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sayfaya düşmediğinden profile ekledim.

Polat_33 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum