Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0927 03:23:17
EUR 37.4748 03:23:17
USD 34.2730 03:23:17
ALTIN ONS $2632.3900 03:23:17

Konu: prdgs derinlik..

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Haftaya toparlamamız lağzım kendimizi usta iyi dinlen kafayı toparla kağıtlara odaklanalım biraz.

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

eur en vakfn prdgs...

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Elinde kaç kağot var şuan?

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Estağfilullah hocam asıl siz hakkınızı helal edin hatam olmuşsa bilmeden olmuştur affola

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Yok usta ben çoğu kağıdı çıktım zararına başka kağıt aldım o da terse kaldı sorma..

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Sıkıntı yok hocam endeksin düşüşüne denk geldi yoksa inmezdi bukadar..
Sende varmı?

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hakkını helal et bist böyle bir yer işte karı almazsın bazen gelir maliyetinin Altın a iner .. :(

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Çıktım zararına

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Krstl hala terste misin?

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Ben seni biliyorum usta sıkma canını oda anlamıştır umarım şahsi bişey olmadığını.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Art niyetim olabilir mi usta ya:) yanlış anlaşıldık hakkını helal etsin.. @Annakaranina

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Amin hocam barıştık mı:)

Annakaranina için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Aynen bak coinler ne halde ordaki yatırımcılqrda hep biste girdi. Şuan en popüler yatırım aracı ve git gide risk artıyo. @Hakedis2 kardeşimde sana art niyetli bişey dememiş bak yazışmalarınızı okudum küçük yatırımcıya edilmiş bir söz değil oninkide sana takılmak istemiş sadece o an art niyet arama orada.

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Tm hocam mesele yok hepimize mutlu huzurlu sağlıklı kazançlı bir yıl diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Hocam balinalar diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Bu piyasada kazanabiliyosan ne mutlu sana. Biste çok fazla yeni yatırımcı katıldı ve milyonlarla oynuyorlar.. senin 10 15 binlik al satın kimsenin umurunda değil anlican kqrdeşim. Küçük yatırımcının yaptığı al sattan bişey olmaz asıl mesele büyüklerde.

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Hocam vallaha şaka yptım ben rahat olun istediğinizi yapın gerçekten nasıl kar ediyosanız öyle yapın .. pişman oldum söyledğime ya:)

0BeğenmedimŞikayet

Annakaranina ()

Niye ben bist 30 dakikere dokunmuyorum mesela doasa ekleme yaptım kuyastan yeni tersten çıktım ıhgzt terste bıraktı O yüzden küçüklere güvenmiyorum ben çok acemiyim sizin gibi ileriyi göremediğim için biraz kar aldımmı çıkıyorum herkesin kendine göre bir sıtratejisi var

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Sağol abla teşekkür ederim
İnşallah hep beraber sağlık dolu huzur dolu bol bereketli bir yılımız olur..

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Sağol usta sanada geçmiş olsun.
Alsatçı çoğaldı bistte yatırım aracı olmaktan çıkıcak bu gidişle.
Sonumuz hayır olsun.

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

İyi yıllar sağlıklı huzurlu günlerin olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Kar satışı yapsak zarar etmezdik aslında.. yeni trend al sat sanırım ... geçmiş olsun kardeşim sana da... :(

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Aynı şekilde bende abla yılın son haftası karabasan gibi çöktü üstümüze. @Hakedis2

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla bana hiç hatırlatma vallaha sinirlerim bozuldu:) sen aslınds becerirdin bu işi ama niye hata yaptıysan)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Son hafta hatalı işlemler yaptım durdum. Nasıl başardım bende bilmiyorum. Sağlığım sabrımı yok etti. ))

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bir sorun yok usta işte hisseler sıkıntımız..

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Bu hafta benim için kötü geçti hocam.. kar edersem de yazarım zarar edersem de .. her halimiz neşeli olmuyor kırdıysak kusura bakmayın...

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kademe analizi, derinlik merinlik, Allah ne verdiyse attım ama yaranamadım @Hakedis2 ye canım sıkkın dedi çıktı :(

bu akşam yine iyi, başka bir canı sıkkın zamanında sinek kovalar gibi kovalamıştı beni, görmen lazımdı :) :)

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum