Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0777 18:01:55
EUR 34.8520 18:01:55
USD 32.3161 18:01:55
ALTIN ONS $2320.8850 18:01:55

Konu: Gümüş en dipten tepeye ana destekler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin kardeşim cümlemizden. Bende işlem kaçırıyorum beklediğim zamanlar da oluyor ama aralıklı işlem yapınca bir yerde yakalanıyor. Ytd.

esmasu34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an dirençler 24,111 24,282 ve 24,526 24,836 25,732 yukarı devamı için 24,526 yı kırması gerekiyor ama ben direk yukarı gitmeyeceğini gene düzeltmeler yaparak devam edeceğini düşünüyorum.

22,80 seviyesinden bakarsak 0,5 ve 0,618 den üç kere düzeltme yapmış.
Tepe yükselmediği için düzeltme seviyeleri değişmedi.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Bende % 10 ile işlem yapmaya basliyalim inşaallah Allah razı olsun bende ortalama düşürmeye çalışıyorum hocam bir işlemi kacirdigimda bir daha zor oluyor sizi takipteyim hocam sizi bir daha kaçırmam insaAllah elinize emeğinize sağlık çok sağolun Rabb'im önünüze çıkarsın iyi niyetinizi hocam

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Içinizdenbiri ()

Hocam, iki defa soluksuz 2 usd çıkmış; 19.50-21.50 arası ve 21-23 arası.

24.20- 26.25 ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Zincirler kırılsın 24.20 aşılsın:)

I$$IZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben % 10 u ile başladım onu da parçalı çıkıp çoğu zaman geri girdim, yukarı devam ederse azar azar artırırım elimdekinin çoğunu tutup ortalama düşürerek devam edeceğim inşaallah.
Siz de yatırım anlayışınıza göre miktarı belirleyin düşerse beni etkilemez daha çok kazanırım diye düşünüyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Zaman olarak vade vermek yanlış olur

kaan6606 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

Hocam elimizdeki miktarın 100de kaciyla alım satım yapsak doğru olur tamam hocam ilk tepkide bu defa gecebilirim inşaallah Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

kaan6606 ()

Sa yılmaz hocm 16 seviyesine gitmesi uzun surermi

0BeğenmedimŞikayet

I$$IZ ()

Kirmaya geliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

24.20 ler çok sağlam direnç oldu malesef

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarı tepki verince birazını tedbir olarak kademeli çıkın isterseniz siz bilirsiniz ne şuradan aşağı gelmez ne de buradan yukarı gitmez gibi bir iddiam yok ama ben bir kısmıyla kar aıp ortalama düşürerek devam etmeyi dönüş yakaladığımda da yerine koymayı daha mantıklı buluyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

esmasu34 ()

hocam bugün müsait değildim kaçırdım Allah razı olsun hocam şuanda bı miktar geçsem uygunmudur hocam sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun fibonacci destek 1011,32 düzeltmeler 1004,20 997,08 alt destek 986,95

Osaka29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osaka29 ()

Teşekkür ederim hocam parçalı geçiş yapayım biraz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Platini takip etmedim ama direk yukarı gitmeyeceğini düzeltme yaparak devam edeceğini düşünüyorum isterseniz düzeltmelere aldırış etmeden bekleyin isterseniz benim gibi birazıyla aralıklı kademeli işlemle ortalama düşürerek devam edin karar sizin. Ytd.

Osaka29 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Osaka29 ()

Hocam platin öngörün nedir?

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

75708 den gümüşe geçtiğim parçayı gram artırarak 7785 ten dolar a geçtim çoğunu elde tutup birazıyla aralıklı kademeli işlemle ortalama düşürerek devam inşaallah ytd.
@esmasu34 @Kuşçu69

1BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

dolar TL de geri çekilme olma olasılığı görmüyorum sabit olarak devam edeceği ve hatta 19.5 larda sabit kalacağı yönünde düşüncelerim ytd

1BeğenmedimŞikayet

gümüşsever99 ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Merhaba kardeşim gümüş grafiğin yanında teknik grafik yazıyor oraya tıkla.
Sol üstten üçüncü sırada fib retracemente tıkla tepe yapmadan önceki dipten tepeye çekersen bu grafiğe ulaşırsın desteklerde son durum böyle.

gümüşsever99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gümüşsever99 ()

Hocam merhabalar bu grafiğe nereden ulaşabilirim acaba

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır, şu an için böyle bir durum yok ve en son 75708 den girdiğim parçayı dolar a geçmedim, ama iki yöne de tedbirli olmak full işlemden kaçınmak ve çoğunu elde tutmaya devam ile birlikte birazını kademeli olarak dirençlerde çıkıp desteklerde girmek suretiyle ortalama düşürerek devam etmekte fayda var diye düşünüyorum ytd.

Şahsi kanatim 23,152 aşağı kırılmadığı sürece alt desteklere inmez yukarı devam eder yanılabilirim ytd.

Dolar TL de bir geri çekilme ihtimali olabilir mi diye düşünmeye başladım. Belki kârın birazı da tedbir olarak TL ye geçilebilir. Bu konuda kararsızım siz ne dersiniz?

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Yani bizi alt desteklermi bekliyor kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum