Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 14:48:16
EUR 34.8953 14:48:16
USD 32.5188 14:48:16
ALTIN ONS $2344.2800 14:48:16

Grafiği gönderen: Strongwolf

Günaydın...

Çok önemli ve yoğun veri trafiğinin olduğu bir haftaya merhaba.

Bakalım dxy etkisi ile metaller için son bir alım fırsatı mı, yoksa hiç beklenmedik bir son mu, hep birlikte bekleyip, yaşayıp, göreceğiz.

İyi haftalar...

Not: Aylar önce çizdiğimiz uzun vadeli aylık rasyo grafiğimizi hiçbir zaman unutmuyoruz.
Kısa vadeli grafik ve analizler her an ters dönebilir...

Ytd...

Yorumlar (42)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Alt paylaşımda 2 ay önce rasyo kama dip dönüş seviyesinde iken pozitif uyumsuzluk oluştuğundaki grafik mevcut, bu grafikte güncel rasyo durum analizidir, alçalan kama dibinde genelde tobo oluşacağını birçok kez belirtmiştim.
Ytd...

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bilgi için teşekkür ederim kardeşim sağlasın. Teknik olmadan kendimize yol haritası çıkartamayız. Bazılarıları tekniği yok saysada bana göre teknik bu işlerin olmazsa olmazıdır. İhtimaller bizim tekniği nekadar iyi okuyabildiğimize bağlıdır birazda. Tekrar teşekkür eder bereketli kazançlar dilerim... kolay gelsin...

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Dxy ve Rasyo korelasyonuna dikkat et:)

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Merhaba.
Macd histogramın sıfır noktasını 4 h'de ilk denemede kesmeyebilir, genelde kestirmez ve silkelerler zaten düzeltme ihtiyacı var ve 4 h'yi düzelttikten sonra histogram'ın pozitif tarafı ile birlikte günlükte yükselişin ivmeleneceğini düşünüyorum.
78.58 direncinden hafif kayık tobo görüntüsü ile sağ omuz için kısa bir düzeltme daha yapabilir.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad rasyo sanırım buradan toparlanmaya başladı. Görüntü bu yönde kuvvetli gibi. Son durum analizin nedir senin bu durum hakkında?

0BeğenmedimŞikayet

MusaHarun ()

23.56 ? Anlayamadım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu bölgeler önemli gibi evet.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Olabilir yükselme olacaksa bile bunu bir düzeltme yapmadan direkt olarak yapacağını sanmıyorum yani bi gerileme olup ondan sonra yukarıları deneyecektir diye düşünüyorum. Buda bir alım fırsatı olarak değerlendirilebilir bence. Çalışmalarında kolaylıklar dilerim üstad. Hayırlı geceler...

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

23.56- usd desteğini takip edelim.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ons Altın da geri çekilme/düzeltme başlarsa eğer, gümüşün altına oranla 2 kat daha fazla düşeceğini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

:) olabilir üstad. Rasyodaki durum toparlamaya doğru giderse gümüş ons alım fırsatı verecektir bende baktım rasyoya ve düşüncem bu yönde. Destek alır o bölgeden diye düşünüyorum. Bakalım sonuç ne olur?

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Eyvallah abi hayırlı geceler Allah'a emanet ol

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Cümlemizden kardeşim, hayırlı geceler.

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kama üst çizgiye yükselme durumu olur mu buradan destek alıp ? Bu durumda gümüş ons gerileme yapması lâzım.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Kim bilir, avcı gözü diyelim mi:)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Emeğine sağlık Allah razı olsun abi

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık biraz önce bende baktım aynı yere. Ya sanki birbirimizi takip ediyoruz bilmeden :)

5BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Rasyo güncel durum...

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Sen usd mi demiştin ben yanlış anlamışım ya afedersin. :)

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Ne demiştin tepki mi . şu an tepki mi ya sence

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

TL desin doğrumu kardeşim

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Eyvallah kardeşim, birçok üründe sıkışma (simetrik üçgen) mevcut, bakalım piyasa yapıcıların canı ne istiyor görelim, benim de ne tarafta olduğum belli biliyorsunuz. Halâ güvenli bölgeye geçemedi hiçbir emtia...

taureg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Hmm. anladim ::))

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Neyin yükselmesin i ne kadar Yüksel mesi ni

0BeğenmedimŞikayet

Acemi_yatirimci__ ()

Öyle düşün me ya :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum