Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 16:09:31
EUR 34.7339 16:09:31
USD 32.5072 16:09:31
ALTIN ONS $2392.1450 16:09:31

Konu: Gümüş ons .. acaba Yobo ..

Acaba bu tenekenin amacı Boyle bir sekil yapmak mı ?
yine cizdik yeni sekilller.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir .ytd

Yorumlar (202)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bildiğim kadarıyla 8 ya da 9 daydı

kahveci65 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kahveci65 ()

Banka makamları vakıf katilim saat kaçta normale dönüyor acaba

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bir pazartesi sendromu yaşatır mı dersin)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Pazartesi açılıştan itibaren olabilr gibi görünmekte yani salacak gibi düşünüyorum ben de Myz abi ama bakalım bu ihtimali gösterip farklı bir durum yapmazlarsa. ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de onursal olabilirsin diye düşünmüştüm cidden :)

Beyoğlu53 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Yeniyim üye olarak :) ben grafiği burdan genelde takip ediyorum döviz uygulamasında var burda kavgalar olaylar bitmiyor grafiğe bakarken arada muhabbetlerde takılı kalıyordum öyle işte sonra kendi formülünü geliştirdim geldim :))

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Onursal bey buradan ayrıldı öte tarafta isteyenler bulabilir :) Hoş geldiniz ozaman, bi tanıdık geldiniz sormak istedim.

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Eski sayılırım 2 senedir uzaktan izliyordum :)) onursal vardı dimi @BossVurguncu bak aklıma kimi getirdiniz yine :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Fena yer az daha yukarı gitmesini isterdim bakalım o zaman, üyelik yeni ama eskilerden gibi duruyorsun sadece tahmin ? :)

1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Pazartesi izleyip hareket geçmek gerek gidece dip yer 19:530 %50 ile pazartesi oluşacak duruma göre kar satışı yapıp beklemek hayırlı bakalım :) bitirdin bizi be :))

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Yaparlar usta @M_yıldız Hocam da çizdiyse temkinli olmak lazım 22.5 lere çıkarsa düşünmek lazım diye okudum, doğrumudur?

1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Arkadaşlar 24.40 ons gibi bi çıkış bekliyordum salı final olur diyordum ama anlaşılan benim beklentim aya yayılacak elinde gümüşü olanlar %50 ile bu grafiği dikkate ala bilir son mesaj bunu söylüyor Mami bitirdin bizi :)) şelale gözün Aydın var bir ihtimal şimdi den uyarıyorum ki panik yapmayın bu hareket silkeleme geri dönecek trende olmayanlara için fırsat pazartesiyi izleyip bu grafiği dikkate alın aklınızın bi köşesinde dursun @Zeyce61 sende gör bu ihtimal cebin de dursun sonra panik olma .. bu yapılır mı bize be :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Ben de 16 -22 Kasım arasında dananın kuyruğu kopacak diye düşünüyorum.
Sanal tarafına bakınca Altın a oranlı dijital satis yemiş duruyor . Neler oluyor acaba

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

22 Kasım trend degişimi gözlenir

21 Aralık önemli 3 dip ve 3 tepe olusumu

tarihleri derler eskiler iyi bilir ... :))) ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

O kadarını ben bilmem sadece düşüncemiz işte :) ytd

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Bu grafigi salı gün gelecek olumsuz verilerle bile yapabilir

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Acı bir haberde olabilir :) ytd

Unutulmaz_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

Belki 1 gün de yapma ihtimali vardır demi

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Saglık olsun .
grafik istediğimiz gibi giderse
20 gun ile 1.5 veya 2 ay suresi olabilir . ytd
Tabiki yatırım tavsiyesi degildir.

Unutulmaz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Eline sağlık usta, inşallah diyelim, düşüş grafiklerlerinden gına geldi çünkü :)

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Emeğinize sağlık tşklr

1BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

S. a alım için bekliyorum ne kadar sürer düşmesi yayan kaldık treni kaçırdık erken çıktık

3BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Teknik meknik tıktık . bam bam bam . yapıstır gelsin :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Eyvallah kardeşim..

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

eline emeğine sağlık.. maksadını anlamış değilim.. yukarı bekliyordum. ancak öncesinde bir düzeltme bekliyordum. yanıldıkmı acaba bilemiyorum. ((

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Her geri çekilme alım fırsatı olarak değerlendirilir 12.30 Lara kadar düzeltme hareket leri kademeli alım yapılabilir hedef gram 14.40 seviyeleri gramda 2 lira kar ile satılabilir ytd

ftaskaya için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

altın onsta da benzer bişey var dün ben de ona bakmıştım

0BeğenmedimŞikayet

ftaskaya ()

aynı düşünce ile hareket ediyorum.. ama bu piyasa yanıltıcı olabiliyor.. geri çekilmelerri değerlendireceğiz.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum