Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0882 00:42:57
EUR 35.0287 00:42:57
USD 32.1698 00:42:57
ALTIN ONS $2386.3000 00:42:57

Konu: Altın onsta fibo test ediliyor.

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Gidişat böyle henüz al sinyali kaybolmamış kırmızı mumlarımız artarsa yalnız iş sakat.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

parite için kuveytturk en iyisi

Yildizdally için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yildizdally ()

Usta nerden işlem yapıyorsunuz , ben akbanktan dolar aldım sonra gümüş aldım ama yine TL gümüş olarak ekrana düştü

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Günaydın usta
6050 den aldıklarımın diğer kısmını 6261 den dolar a geçtim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı geceler Altın ons gerilediği halde rasyo ilginç bir şekilde rasyo aşağı hareket ediyor altın biraz toparlarsa gümüş yukarı dönebilir.

Esnaf_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esnaf_ ()

Hayırlı geceler hocam.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bende 6200 üzerinden biraz dolar a geçtim yukarı gene aralıklı kademeli çıkarım aşağı doğru da kar gördükçe girerim. Ytd
@Kuşçu69

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sen benden daha usta daha başarılısın.

0BeğenmedimŞikayet

şahin_şahin1 ()

sana 3 like

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Aynı öğrettiğin gibi ustam
Beleş dolar ı veya gramları görmek insanı mutlu ediyor

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun yukarı devam ederse parite ortalaman üzerinden de geri girersin
parçalı işlem kaybettirmez ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Usta burayı direnç yapacağını düşündüğüm için birazını dolar a parite yaptım 6080 den
Yani 6050 den aldığımı 6080 den geri verdim tabiki de birazını

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha başlamadı bekliyoruz.

N_N_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Hocam mumları yeşil mi yaptınız yukarı git meye başladı bu:))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hala kıramadı Temmız yerine Haziran yazmışım.

5BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

18.66 usd iyi alım yeridir gidip 18.326 usdyi kırmama şartı ile. Oradan yine 19.29 usdye gidebilir. 18.326 usd günlükte kırılırsa elde gümüş falan taşımamak gerek. 19.29 usd kırılırsa da yukarıda maksimum 20.03 usd. FED sonrası yeni plan yaparız. 1 haftalık plan bu.

Türgenyev58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Terste_Kalan ()

Hakkımızda hayırlısı bakalım inşallah güzel karlar alırsınız

2BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Gümüş ons 19.29 usd yi kırarsa 19.66-19.94 nihai hedef 20.03 usd. Ancak yine 19.29 usdde kapanışlar gelmezse hiç uğraşmam satarım.

Terste_Kalan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

%25 Gümüş %75 dolar . Dün olması gereken yerden sattım bugün de ortalama fena değil, düşerse de %75 dolar ile alırız.

Türgenyev58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terste_Kalan ()

Aldığınız parçalar için kısada satış hedefiniz neresi üstadım?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum