Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 10:11:15
EUR 34.8155 10:11:15
USD 32.4292 10:11:15
ALTIN ONS $2331.3000 10:11:15

Konu: Altın onsta fibo test ediliyor.

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Gidişat böyle henüz al sinyali kaybolmamış kırmızı mumlarımız artarsa yalnız iş sakat.

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Bende geçtim ustam @REŞAT12 63,996 dan tşkler

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Fani_Kul alt yorum 62 den çıktıklarımı yerine koymuş sayfaya yazmıştım şimdi gene tepe beklemeden 61,50 den çıktığımın yarısını 64,07 den dolar a geçtim yukarı devamı halinde üç parça daha çıkarım.
@Rest_tu_Rest @ANAKSUNAMUN_22 @Kuşçu69

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Bereketli olsun
Bende ortalama 5338 den çıktığım 30 Gram altın ı 52.5414 ten yerine konuldu

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

bereketli olsun

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Bereketli olsun . @REŞAT12 ustam

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62004 den çıktığımın diğer yarısını da 61,500 den geri aldım.
@Rest_tu_Rest @ANAKSUNAMUN_22 @Kuşçu69 düşerse TL ile eklerim. Ytd.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim ne kadar oyalayabilirler bilmiyorum ama ben de altında güzel bir çıkış bekliyorum rasyo ise 84,600 seviyesini aşağı kırarsa gümüş yukarı güzel bir tepki verecek gibi görünüyor son bir dip denemesi yapar mı yoksa buralardan döner mi bilmiyorum ama son bir dip denemesi yapsa bile yukarı sıçrama ihtimaline karşı dip beklemektense biraz yukarıdan girip yukarı dönmesini beklemeyi tercih edeceğim inşaallah.Ytd.
@Gam rica ederim.

Rasyoda tobo benzer bir görüntü var eğer yukarı dönerse belki gümüş için son bir alım fırsatı verebilir.

1 Eylülden bu tarafa baktığımızda altın ons 1711 seviyesinden 1644 lere gerilerken rasyo 96560 tan 85400 e gerilemiş ve gümüşte 17,760 tan 19,220 ye çıkmış. İki yöne de tedbirli olmakta fayda var. Gümüştede omuz baş omuz görüntüsü var tuzak hangi yöne bekleyip göreceğiz.

Daha önce de böyle bir görüntü oluşmuş ve 23,187 seviyesinden 26,945 e kadar gitmişti.
@Rest_tu_Rest @Kuşçu69 @ANAKSUNAMUN_22

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Rasyo ile benim baktığım grafik aynı zaten. Tek farkları ben dip görürken, rasyoda tepede durması :) . Rasyo zaten normal grafiğin tersi gibi.
Altına gelecek olursak, haftalık düşüş bittiğinde, aylık grafik ile berak çıkışa geçecek diye düşünüyorum. Şu an dipte zigzag çiziyor. Yukarı atmaya başladığında güzel çıkışlar gelecektir. ytd

2BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Gördünüz mü
Ben dedim Reşat ustanın gösterdiği 19.08 i talip edecem
Nokta atışı
Tebrikler usta

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin de. Altını yerine koyarken rasyoyu dikkate alın isterseniz rasyo yukarıda ise gümüşe geçip sonrasında yukarı tepkide dolar ve aşağı düzeltmede altını alırsanız daha fazla altın elde edebilirsiniz ben henüz altın almadım ama şu anki şartlar altın için çok elverişli burada beklemesinin nedeni piyasaya salınan korku yüklü miktarda döviz atıl vaziyette beklemede altının beklenmedik anda sıçrama yapma ihtimali de var ytd. Altın şurayı kırarsa uçurum var demişlerdi tarih attım bekliyorum. Dedikleri rakamları kırdı ama uçurum göremedik altta bir sürü destek var 1600 ü bile görmedi arada gene hatırlatacağım
@By_tarafsız_adam altın hakkında yorumunuzu alabilir miyiz?

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Henüz oluşan bir trend yok sadece toparlanma belirtileri var Aralık 2022 den sonra toparlanmanın tamamlanacağını düşünüyorum biraz daha takip etmemiz iki tarafa da hazırlıklı olmamız lazım daha 0,382 bile kırılmış değil. Ben çoğunu elimde tutup birazıyla parite ile ortalama düşürmeye devam edeceğim.
10 dolar ın üzerinde yaktığı ilk aylık yeşil mumda trendten ve trendin yukarı dönmeye başladığından bahsedebiliriz bunun için erken. Ancak beklenmedik ani çıkışlarada hazırlıklı olmakta fayda var şimdilik dip yapıp yapmadığını görmeye çalışıyoruz.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ustam ben 30 Gram altın ıda ortalama 53.38 den dolar a parite etmiştim
Cumadan sonra nasip olursa parça parça almaya çalışacam
İnşaallah
Cumamız Mübarek Olsun

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

ben de ortadaki siyah çizgiyi bekliyorum=)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

reşat bu ne grafikte yeni bir trend mi yoksa xD

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gelmez diyemem iki tarafa da hazırım bu da temin gönderdiğim grafiğin anlık görüntüsü.

5 Temmuzdan bu tarafa düştükçe daha aşağıyı bekleyenler büyük kayba uğradı eldeki parayı bitirmeden kademeli alım ve parite yapanlar ise ortalamasını çoğunun beklediği diplerin çok Altın a çekti yukarı yaptığı ani atakları da unutmamak lazım. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ortalama 11.71 lerden tl ye geçtiğimi de 19.08 geldiğinde parça parça girerim inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Ben siyah çizgi ile gösterdiğin rakamı bekliyorum
19.08
Gelecek mi bekleyip göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

18,90 sağlam destek o zaman tabi 19,20 den aşağı sarkarsa

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun ben bu ara fazla işlem yapmıyorum iki yöne de risk devam ediyor.
Aşağı gelmesi halinde gene dip beklemem parite ile çıktığımı yerine koyar daha aşağı gelmei halinde de TL ile ekler parite ile gene gram artırarak devam ederim.
Yukarıda gene 19,695 aşağıda ise 5 Temmuz 2022 den beri kırılmayan 18,90 var her ne kadar sarkmalar olsa da şu ana kadar dip yükselmiş gibi görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Bereketli olsun ustam
Ben dün akşam son parçayı 19.60 tan parite ise 6298 den dolar a geçmiştim
Şimdi beklemedeyim

1BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Teşekkür ettim Reşat hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yanlış oldu dolar a geçtiğimin yarısınıı tekrar gümüşe geçtim @ANAKSUNAMUN_22 @Rest_tu_Rest
@Kuşçu69

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

62004 seviyesinden çıktığımın yarısını 61,81 den tekrar dolar a geçtim.
@Rest_tu_Rest @Kuşçu69

ANAKSUNAMUN_22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Emeğine sağlık usta @REŞAT12

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anlıkta
Destekler 19,209 19,126 19,088 19,022 18,993
Dirençler 19,431 19,568 19,620 19,695 19,808

Rasyo şu ana kadar 84,600 seviyesini aşağı kıramadı

Endeksin bu kadar kolay havlu atmayacağı yönündeki tahminim şimdilik tutmuş görünüyor.
Alt yorum

@ANAKSUNAMUN_22 @Rest_tu_Rest @Kuşçu69

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

@REŞAT12 Sizi takip ediyorum. 62,63 den dolar a geçtim. Yükseldikçe dolara geçişte yazarsanız ustam sevinirim. @REŞAT12

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar endeksi 109 seviyesini aşağı kırarsa düzeltme yapabilir bu kadar çabuk havlu atacağını düşünmüyorum çöküş için henüz erken diye düşünüyorum bir süre daha direnmesini beklerim ama gene de belli olmaz yanılabilirim ytd.
Gene de gümüş 19,413 seviyesinde direnirse biraz daha takip edip alttan çıktığımın yarısını yukarıdan girip daha yukarıdan çıkarak aşağıdan çıktığımı yukarı çekmeyi deneyebilirim. Aşağı dönerse de alttaki parçayla yularıdakini aşağı çekebilirim.
Gece altının düşmesine rağmen rasyonun aşağı hareket etmeye başlaması dikkatimi çekmişti rasyo 84,600 seviyesini aşağı kıramazsa ters omuz baş yapıp sürpriz bir şekilde yukarı da dönebilir manipülasyondan bu kadar çabuk vazgeçeceklerini zannetmiyorum yanılabilirim iki yönede de tedbrli olmakta fayda var ben her zamanki gibi çoğunu elde tutup birazıyla parçalı işleme devam edeceğim inşaallah.

@Gezginci45 Kar gördüysen küçük bir parça dolar a parite et yukarı doğru aralıklı parçalı çıkıp aşağı dönüşlerde de parçalı olarak geri yerine koy istersen ben de öyle yaptım dip tepe beklemiyorum karın birazını alıyorum kalanını beklemeyi tercih ediyorum en geç Aralık 2022 ye kadar toparlanma bekliyorum Ekim 2023 ten itibaren de trendin yukarı döneceğini düşünüyorum.
Şu ana kadar olduğu gibi gene yanılabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Teşekkür ederim ustam Elinize sağlık
Dolar endeksi ne olur acaba

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun kar gördüğün anda yerine koyarsın ytd.

20 dolar seviyesnden Omuz baş omuz yapıp geri dönmezse yukarı devam edebilir.
Gene iki aylık çok kısa dönemde 21,200 seviyelerini destek olarak görüyorum.
Anlıkta destekler 19,413 19,320 19,263 19,220 19,152 19,077 19,006
Dirençler 19,695 19,804 19,861 19,932 19,995 20,048 20,115

Rasyoda 84,600 seviyesi aşağı kırılırsa gümüş yukarı devam edebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam zarar yeni cikti satayimmi gumusu yada kactan satabilirim 27 ekimi bekliyemmi sorumluluk bana ait simdiden tesekkur ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum