Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0889 13:50:16
EUR 35.1042 13:50:16
USD 32.2150 13:50:16
ALTIN ONS $2383.1500 13:50:16

Grafiği gönderen: celik2119

18.20'deki destek birkaç saat içinde test edilecek. Güçlü bir tepki gelmezse 17.50 haftaya gelir.

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Kuvayitürk kullanıyorum hiç gelmedi 11 altı Sen hangi bankayı kullanıyorsun

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

19,29 dan düzltme yapabilir, ancak sonra tekrar yukarı sanıyorum. belki yanılırım. (sanmıyorumda).. ))

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Elimde yüklü var hiç satmadım' Bu yüzden 11 altı almam daha mantıklıydı , elimde gmş olmasaydı alırdım. Gelseydi 8kg kadar eklemeyi düşünmüştüm.

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Yorumların arasına alakasız yazılar yazarak boşa meşgul etmeyelim lütfen. Zarar ettiriyor ise konfor tuşuna basın , çözüm bu kadar basit.

Lakin bizde de sizin tam tersinize , @celik2119, dua ediyoruz , Allah razı olsun diyoruz. Ben acemi eğer kazabiliyorsam , sabretmeyi az buçuk ogrendiysem nasip önce Allah'tan , vesilele de bu kişinin olmak uzere çok büyük payı var.

@celik2119 @ASRN ve @calculator_ Allah hepsinden razı olsun. sagolsunlar. şu ekranda paylaştıkları herşey için bir Allah razı olsunu hakediyorlar. Vakitlerini zamanlarını ayırıyorlar daha ne yapsınlar.

Kıymetini bilin bu insanların.

Lucky_38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydaaa ()

Fede az kaldı ama yine de mi yükselir bu

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LEON1978 ()

Aynen katılıyorum, Kardeşim. @celik2119 ben dua ediyorum, Allah razı olsun.

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok, satış zamanı değil alış zamanı geliyor artık.

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam zarardan cikariz insallah 20.8 kadar gidebilir demistiniz gecen grafikte acaba orda satalimmi bu sefer kacirmayayim

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam bu hafta içi dediğiniz rakamları bir bir kırdı ama gel gör ki tekrar 18.20 lere kadar tekrar geri çekildiğini gördük onun için diyorum her ne kadar 19.20 ye yaklaşsada önden gelen Fed kabusu gümüşü tekrar baskılamaz mı?

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam zarardan kurtuluyoruz dur insallah ne zaman satalim 20.8 kadara gidermi acaba

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Macquarie ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Teşekkürler. İlk parça 3k idi.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_yarim ()

Hocam buradan tekrar mı 18.20 yapar çelik hocam 18.90 üzeri kapatmış olsa pazartesi günü fed yaklaştıkça düşüş ihtimali yokmu doğrusu ben buralarda full dolar a geçip FEDi pusuda beklemek istiyordum ama siz bu şekilde düşünüyorsanız vardır bir bildiğiniz nasıl bir yol izlemek doğru olur şu anda %60 gibi dolara geçmiş bulunmaktayım

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Karışık biraz. Sanal alemle ilgili bir şey olduğunu söyleyebilirim.

Sertacxz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sertacxz ()

Hocam bu staking dediğin nedir bize söyle biz de paramızı oraya yatıralım

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yeni bir şey almadan bekliyorum. Kilitli duruyorlar. Yıllık %8 civarı staking geliri var.

Macquarie için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Macquarie ()

@celik2119 hocam sol düştükçe ufak ufak eklemeye devam mı ediyorsunuz yoksa yükselişe geçmesini mi bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Aynen donecegi belli degildi fakat 10.97 lerin orta uzun vadede ucuz alim yeri oldugunu biliyordum ama iste kaşındık. Dediğininiz gibi yukselise basladiginda almak da mantikli. Son bir haftadır nasil bir yol izledigini cozemedim valla gumusun. Rasyoya bakiyorum 95 100 lere tekrar gelebilir mi? Gelebilir de... Cok ani hareketlerle mumlar bırakıyor. Bu durumu hiç sevmiyorum. O dedikleriniz hep en dipten almislar hep de en yuksekten satmislar:)))

0BeğenmedimŞikayet

Ali_hoydaaa ()

Fed var 2 kasımda yükselir mi yinede faiz artıcak

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler sizede..

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

18.90 üzerinde günü kapatırsa tekrar düşme riski azalmış demektir. Sonrasında 20 ve 23.5 dolar da dirençleri var. İlk parçayı alıp bekleyebilirsiniz. 20 dolar üzerinde kapatırsa ikinci, 23.5 dolar üzerinde kapatırsa üçüncü ve son parçayı almayı düşünüyorum. Sonra gittiği yere kadar gözleyeceğiz.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Tekrar düşme riskinin azaldığını nasıl anlayıp almamız lazım nereden alayım

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@celik2119 sayfadaki en bilgili . yazdıklarına itibar edilecek kişilerin başlarında gelir. bana göre.. elbetteki yanıldıkları olur.. avukatı değilim ama haksızlıkta etymeyelim..

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Teknik analizde şu kesin olmaz diye bir şey diyemeyiz. Tekrar düşme riski azalınca almaya başlıyoruz. Bazen yanıldığımız da olur.

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum