Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 18:30:32
EUR 34.8238 18:30:32
USD 32.3379 18:30:32
ALTIN ONS $2301.8900 18:30:32

Konu: Dxy Haftalık , Yatırım tavsiyesi değildir.

Dxy haftalık göstergeler güç kaybediyor olabilir.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

ben aldım diye döner demiyorum. dönecegine inandıgım için aldım. :) gumuşude iyi tanırız. deli dana gibidir bilirim. :))

Dean için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dean ()

Bu Gümüş hocayı mocayı dinlemez ne yapacağı belli olmaz kendini şartlandırma :))

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

hayırlı akşamlar hocam. selametle

Auto™ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Hayırlısı olsun diyelim. Ben çıkıyorum iyi akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

hocam keşke piyasadaki rakamlar sizin gibi hocaların çizmiş oldugu grafkler kadar adil olsaydı. o zaman grafikleriniz tıkır tıkır işlerdi. pazartesi burdan yukarı pat pat diye atmaya başlarsa. çogu kişi şu cumleyi kuracak. şimdi ne oldu buna niye yukseliyor bilen varmı.

0BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Şimdi zır göstergeler limitlerde dxy zirvede xag dipte , bu gösterge gücü ile dxy nin daha fazla çıkması ve xag ye daha fazla baskı yapması biraz zor , daha önce dxy zirve hattı için dönüş noktaları var , ikinci defa dxy buraya tekrar gelmiş olması dahi piyasanın zirve çalışması olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

hocaların hepsi burdan döner diyor yuzde 99,9 ihtimal. 0.01 de bizi bulmaz inş :) kötu bişey yok için rahat olsun

Adrenalin11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adrenalin11 ()

Kötü olan ne

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

anladım hocam o kadar kotu yani. zaten hangi hocaya sorsam rakam vermek istemiyor. olay anlaşıldı :)

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Daha çok dxy nin düşüne odaklanmış durumdayım. Kırarsa bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

bende buradan kırmayacagına inandıgım için alım yaptım hocam. sadece bilgi olsun diye soruyorum kırarsa ne olur :) varmı rakam

2BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Aslında buraya tekrar gelmesi dahi çok ilginç . Dxy nin o direnci xag nin o desteği kırması biraz zor gibi. Limitteler bana göre.

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

tşk ederim hocam. 17.96 kırarsa asaşıga neresi var.

1BeğenmedimŞikayet

Auto™ ()

Eyvallah dostum , gönlüne göre olur umarım.

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

slm hocam daha önce konuşmuştuk duşuş bekliyorum diye söylemiştim. alımlarımı yaptım artık bende roket tarafındayım. :)) burdan döner inş hedef 13

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum