Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 19:51:51
EUR 34.8549 19:51:51
USD 32.3524 19:51:51
ALTIN ONS $2299.0900 19:51:51

Konu: btcusd güncel

⭐⭐Sherloch ()
Bitcoin

Zayıflayan Mor destek hattimiza yakin seviyelerde ki btc Altın da yapacağı kapanişlar ile mavi hatta yani 15950 seviyelerine doğru yolculuk baslatacaktir.

Bunu destekleyen başka bir enstrüman ise hareketli ortalamalardir.

Haftalikta ki hareketli ortalamalarda 50Ma , 200ma yi asagi yönlü kesmeye doğru hareketine devam etmekte ( Death Cros )

23700 seviyesi üzerine kapanislar yapamaz ise bu süreç kaçınılmaz.

Herkes e bol kazanclar.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Toparlar bkle

Funda_bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

ortalamada dusurmuyorum dusur dusur nereye kadar

legolas001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

İnşallah zararıniz çıkar kâra geçersiniz biran önce. Saglik herseyden önemli, dibe vurmadan yukselemezsin derdi amcam.

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legolas001 ()

Al bendende o kadar evlenmemiz bişeyler yapmamıZ buraya kaldı tüm para burda paranın %80 i eridi ortalama düşürecez yükselene kadar

gold52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

ben nekadar zararim var artik bakmiyorum bile alistim umrumda da degil cunku buraya girerken bu para yok diye girdim

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Yukseldigi noktaya gelmişler tekrardan , muhtemelen cok dustu burdan yukari atar dediği anda btc altin vuruşunu yapti yine düşürdü.
Dünkü hareketi kimse tahmin edemezdi . Risk her zaman vardir. Btc duzeldigi an zarariniz kapanir. Dediğim gibi coinler sifirlanmadikca korkmayin .. Allah(c. c. ) dayanma gucu versin. Stresse girmeyin . B3nde bir ara stress yapiyordum. Kalbime agri girdi. Nefesim kesiliyor gibi oluyordu. Şimdi 30 k zarar var yatip uyuuiurm. Hersey olacağına varır. Helal paraysa , kul hakki yemediyseniz biraz da Allah(c. c. ) diyebiliyorsaniz korkmayın dua edin. Hepsi duzelir Allahin izniyle

0BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

Benim ana paradan zararım yüzde 95 96 seviyelerinde 35 40'larda olsa bir dakika düşünmez bir daha da arkama bakmazdım..

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Coinler sifirlanmadikca elbet biryerde zarari kapatir beklemekten baska care yok. Isi biliyorsanız yuzde 30 u ile alnsat yaparak zarari kapatmayi deneyebilirsniz. Yok anlamam derseniz bekleyin. Bu iş korku ve panik üzerine kurulu . Satanın parasını alırlar . Coinler batmadikca kjmse zarar etmez elbet birgün yeni alicilar alıcılar gelir .. ytd

İlyas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Enjin ile mina almış gündüz 2 de aldı akşam oldu düşüş başladı:(

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlyas_usta ()

Benim zarar 200bin oldu ben ne yapacağım ana paradan

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Ben sattim dedin zanettim. Bende 55 k zarar vardi bir ara 150 binde .. kapadım kara geçtim yine düştü. Ben martta almaya başladım en kotu zamanda . Sen dipten almışsın yukarı bir harekette coinlerin hepsi zararı kapatır. Bu işte sabrı olmayan ve kalbi olan oynamasın. Stress insana hata yaptirir. Hangi coinden ne kadar aldın 40 k zarar var?

0BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

O zamanda alım fırsatı 3 bin dolar dan çıktı tabii bir yerde düşecekti diyecekler...

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Inşallah yükselir ama ya dahada derin düşerse

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Zarar çok olacağından korkuyorum

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

Son kez uyarayım kimseden akıl almayın kendi aklınızla karar verin ben 2 bin kardayken satma dediler 9 bin zarardayken satma bekle dönecek dediler. Son Karar sizin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Zarar daha fazla olur diye korkuyorum

Mehmetdem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

Profilinden grafiklerin baktım ama cizgilerin nereden geldiğini ve neden dusmesi gerektiğini anlayamadim.
Benim gönderdiğim gibi tam boy gönderebilir misin.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetdem ()

Bekle kardeşim satma kesinlikle satma

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Satma bkle ekleme yapabilirsen yap

0BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

Ne dolar a ne Altın a ne gümüşe ne borsaya ne de enflasyon altındaki türk lirasını benzer burası dikkat et zararım kapansın derken benim gibi 10'a katlanmasın..

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Gunaydin. Normal şartlarda şahsen yukari yönlü eğilim beklerdim. Fakat durum böyle iken daha derin olacağını düşünüyorum. Daha önce paylaştığım grafiklerden bakabilirsiniz.

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

@By$hero2 Günaydin.
13500 seviyesini bana grafiksel gösterebilir misin. İncelemek istiyorum.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

Bekle tut diyenlere de aldırış etme Sat diyenlere de bakma kendi bildiğini yap ama ben 40 bin zarara razıyım şu an keşke zararım o kadar oldaydı hemen arkama bakmaz tecrübe der kapatır giderdim ytd

1BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

40 bin yeni yılda gelecek asgari ücret zammıyla 4 ayda çıkartılabilir ama 80 100 bini de bulabilir zararın ben önce bin iki bin lira karları beğenmiyordum sonra 9 bin zararda kapatma şansım varken kapatmadım 15 20 25 30 derken 100 bin gitti.. ! Herkes bekle satma sabır et uzun vade fas'a fiso diye üsten üsten bilmiş bilmiş havaş'ı havalı akıl veriyordu ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Sattığın şey yukselirse sjmdi ne olacak ? O paranin senden çıkacağı varmış yapacak birsey yok. Zarar ede ede ogreneceksin bu İşi

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

13500 artık kaçınılmaz oldu. Yükselme eğilimi olsaydı saatlikte 4 saatlite iğneli yıldız mumları görürdük. Ne yazıktır ki yoklar. Yani 16380 e kadar olan yükseliş sunidir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

@Funda_bjk ben her zaman söylerim. Kripto Piyasasına Ayı döneminin sonlarında giren en cok kazananlar olacaktir.
40bin zarar var diyerek düşünme 1 günde düşen 1 saatte çıkar. Yeterki şartlar oluşsun.

0BeğenmedimŞikayet

AritzAduriz ()

Kafana silah mı dayadı hocanı değil o arkadaşını bul bulabilirsen tabii

0BeğenmedimŞikayet

Funda_bjk ()

Hocam benim zararım 40 bin 1 günde kaybettim pek anlamiyjrum arkadaş zorla aldırttı tam aldım düşüş başladı 1 gün olmadan 40 bini geçti zararım çıksa yeter kardan vazgectim dahada düşecek se satım o zaman ne yaoacagm bilemedim:(ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum