Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0862 09:38:28
EUR 35.0820 09:38:28
USD 32.2750 09:38:28
ALTIN ONS $2385.8250 09:38:28

Grafiği gönderen: dost55

[grafik d=183677_GR20221010h6b6tx.jpeg][/grafik]

avcı abimden sevgilerle :)

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

DXY'nin kalemini kırayım mı artık, yeter mi?

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Kasvete gerek yok güzel insan.. Neş'eli ol ki genç kalasın.. İade- i ikram hesabında:))Kayıkçı- Kayıkçı.. :)

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Afiyet gül bahar olsun dostum.. "Eski dost düşman olmaz".. Derler.. Ben "derler" diyorum da.. Asıl kahramanımız "kayıkçı":))

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Demesekte dedi derler VAROLASIN dostum bendende sana bir Gümüldür mandalina sı gelsin ozaman

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Profilimde yazan üstatlar.. Bir de takip ettiğim dostlar.. (Başta kim var acaba).. Gönüllerdesiniz.. Küsmece, kızmaca yok.. Mızmızlanma hiç yok.. Şu "kayıkçı hikayesini" bir okusana.. Çok gülme ama:))@Strongwolf

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Allah Razı olsun, Ben Hayır demem şimdi Boğaza karşı iyi gider abim...

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Abi biraz üzülmüş gördüm seni her nekadar yazmasada çok insan sizlerden istifade ediyor dısardan ve içerden bir sürü gönülden gelen Allah razı olsun lar. Var bilesin

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Allah kolaylık versin kardeşim, hayırlı kazançlar dilerim kusur ne demek asla olmaz öyle şey sen rahat ol.

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Cümlemizden abi kusura bakmayın malum ben bir tesisat cı adamım işlerden dolayı bazan kaçırıyorum yazılanları bu kardeşinin kusuruna bakma

2BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Ben ikinize de soğuk Bodrum Mandalinası göndereyim de biraz neşelenin. Hele de @Strongwolf dostuma.. "Derler".. "Kayıkçı hikayesi".. Geçen yazmıştım birine:))

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Allah razı olsun kardeşim, sağol, varol...

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

İsmail abim sen ve senin le beraber dostlar zarar etmesin diye uğraşan bütün herkes ten Allah razı olsun iyiki varsınız

3BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İsmail abim, Sen değerlendirmeni yap, bir kişi bile Allah Razı olsun dese yeter sana, gerisini boşver, Emekler hiç bir zaman boşa gitmez...

Bu sitenin değişmez gerçeği; Yükselirken Herkes usta olur, Düşerken de Usta bizi Kurtar derler...
Saygılar sevgiler Abim...

5BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Alır yatarım bir daha bu kadar detaylı analiz yapmaya da gerek duymam sanırım, eyvallah.
Alayım mı diye soruyorlar, biz tavsiye vermeyiz veremeyiz, emek var, bilgi var, hedef var, her şey orada var zaten:)
Daha ne diyelim, günlükte bulut delinir ve kırılırsa Altın da kalırsa sizde altında kalırsınız, kaçın, kesin stoplos'tur, bulut tepki verecektir diye değerlendiriyorum birkaç sağlam destek çakıştı o bölgeler de. Çarşambayı atlatırsak bana göre yön değişecektir.
Ytd...

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Kıymetli abim, biz bize yeteriz... Sitede Eskilerden çok az kişi kaldı, Onlarrında çoğu uğramıyor zaten, zamanla herkes sizleri daha iyi tanıyacaklardır...

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Pek kimse umursamadı kardeşim, ancak Dostumuzu uğraştırıyoruz arada, herkes kendi havasında boş ver, neyse ki sen fark ettin en azından.
Selamlar.
@DUMRUL @dost55

2BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Maşallah her birinde ayrı bir emek , bilgi, birikim ve Tecrübe var...
Emeğinize sağlık @Strongwolf

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Arkadaşlar olacak diye bir şey yok fakat incelerseniz sevinirim.
Hafta içinde ÜÇ YILDIZ AYI ile ilgilide paylaşım yapmıştım:)))
Yetede...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum