Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0853 05:31:45
EUR 35.0449 05:31:45
USD 32.2678 05:31:45
ALTIN ONS $2380.5800 05:31:45

Grafiği gönderen: dost55

[grafik d=183677_GR20221010h6b6tx.jpeg][/grafik]

avcı abimden sevgilerle :)

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Bende ekle yeyim biraz bakalım :)

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Bende alcem ilk parca gümüşü

Hassasyatirimci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Bereketli olsun

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Bereketli olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

11,52- TL makas (11.75- TL) kademe alımı yapıldı, ilerleyen süreçte bir kademe daha alabilirim.
Ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

XAU/XAG...

Rasyo içinde tamam mı devam mı olarak nitelendirdiğimiz ve alt grafikte yazarak bahsettiğimiz kırmızı renkli alçalan trend direnci 85.96 olarak test edildi, haftalık kijun- sen direnci 86.30 puan seviyesinden geçiyor. Artık yarını bekleyebilir.

Üç Yıldız Ayı her zaman görülmez ve görüldüğünde de adamı çarpar geçer, anlatmıştım kimse dikkate almamıştı, bu nedir diyen bile olmamıştı...

Grafikler paylaşıldığı için mecburen anlamayanlar adına geldiği seviye ve sonuçlarını açıklama açısından zaman zaman yazıyorum, sıram geldiğinde geri çekileceğim.

Ytd...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Günaydın abi hayırlı bereketli sağlıklı günler olsun inşallah teşekkürler Allah razı olsun emeğine sağlık

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Günaydın, hayırlı sabahlar...

Alt grafikte test edilmesi beklenen soldan sağa çekilen ve alçalan ons gümüş tobo dibine gelen, değeri bugün için 19.38- usd olan mavi trend ile birlikte aynı anda Gram TL bazlı günlük kijun desteği 11.51- TL test edildi. Konu gümüş olunca grafikte beklenenden erken ilerledi.
Makas düzeldiğinde kademe alımı yapacağım.
Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Çok şükür o yerinde:))

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Eyvallah abi Rabbim Neşe mizi bozmasın inşallah

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Teşekkürler @dost55 :)
@Strongwolf sayın avcı yine döktürmüşsün eline sağlık :) Şu dxy trendi sonlansa metaller rahat bir nefes alacak gibi.

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Eyvallah tamam bende full gümüş uzun vadeciyim

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Seni bilmem ama ben o konuda çok yol aldığım için rahatım.. Haftada 1-2 mahallenin ağası oluyoruz, orda da sineklere yol vermeye devam.. Uğraşamam be kardeşim:))Emeklilik harika bir şey.. Herkese nasip olsun inşALLAH:)))

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Evet öyleyim, tekrar dönüş yaptım.

kyumcu_ozturk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Kardeşim gümüştesin dimi

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Aramızda çok fazla yaş var sayılmaz abim, sen bize taş çıkartırsın belli her halinden:)
Tekavüt cemiyetindeniz işte olacak o kadar.
Finans sektörü çok yordu, şu ankinin de farkı yok, insanlar çok yoruyor.

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Söylemesi çok ayıp.. Ben biraz fazla rahat ve relax yapıdayımdır da.. Sen gençsin be kardeşim.. $/TL'den 3-4 "0" araba parası çıkarırız rahat ol sen:))ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Semih_Mikail ()

Merhaba hocam onsamı geri döndünüz

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Haftalıkta yaparsan yorulmazsın:) biz yardımcı olalım diye buradayız yoksa bu kadar yorgunluğa gerek yok, ons'un döneceğini tahmin ederek usd 'ye geçtik yanılmadık şükür ama bu sefer verilecek mal yok destek kırılmazsa elbette, haftalık grafik takip edeceğiz en az 2 ay ve üzeri olabilir.
Yetede...

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Çok göz yoruyor be dostum:))İhtiyarladık artık:))

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Bugün TL ile de alım yaptım takviye yaptım biraz.

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

parite candır gerisi heyecan...

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Ben TL kazanıp, habire garajı genişletiyorum.. Hata yapıyorum demek ki:))

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Gözüm üstünüzde... İkizler... Rasyo- DXY.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Rasyooo...
Söz dinlediğinde seni daha çok seviyorum, aynen devam göreceğin yeri gördün yeter artık, ek grafiklerde yazanlar önemli önemli...

0BeğenmedimŞikayet

Aslan_ysf ()

Hocam ay sonuna kadar birAz yükselse yeter bana valla moral sıfır sıfır sıfır :)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ben genelde gördüklerimi yazarım ama moralde buluruz sizin için, nerede satılıyorsa bakarız:) fakat bugün bende de yok o aradığından:( Allah'tan güzel şekilde miktar artırarak geri döndük.
Unutmayın, trader'lık veya yatırımcılık miktar artırarak olur, TL kazanarak değil.

Aslan_ysf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ha_mur ()

Yetti gari

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Dur acele etme.. Sen aldın hayırlı olsun.. Ben yaya kaldım.. Şimdilik:))

0BeğenmedimŞikayet

Aslan_ysf ()

Hocam bi moral ver ya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum