Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:28:08
EUR 34.7748 08:28:08
USD 32.4684 08:28:08
ALTIN ONS $2337.9850 08:28:08

Grafiği gönderen: ASRN

acele etmiyorum; düşeni (kırmızı) kırıp yükselenin(yeşil) üzerine çıktığında alacağım fm aktif olduğunda

Yorumlar (74)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gulsoy ()

@ASRN hocam ne büyuk emegin var sağ ol var ol...

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah kardeşim saygılar
Hisse filan yok elimde sadece takip ettiğim hisseler var bir müddet al sat yapmıyorum bistte
co. in devam şimdilik

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Vay eline sağlık @ntmen_×

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Alcatel- Lucent, tuclk ve bfren fiyat lari inceleyin 3 hafta önce yazdik bunlari
@Kara_bey @calculator_
@Hanım_Teyze
Like lari rica edeyim takip etmeyi de unutmayın
Yaldızım artar takipçi sayım artar :))) sonra yine istifa eder gelirim; ))
İki trend çizmeyi bilmeyen benden bu kadar :))

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam sağ omuz sol omuzdan daha yukarıda olduğu için yükseliş sinyali daha kuvvetli diye düşünmek ve baş boyun arasındaki kadar yükseliş diye düşünmek doğru mu? 5,48 sonrasında omuz baş derinliği kadar daha… diye yorumladığınızı hatırlıyorum. Yani iniş- çıkış olsa da bu süreçte trende kalmak daha mantıklı gibi mi? Kusura bakmayın biraz uzun sordum ama anlayabilmek için…

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bunu yorumladık 3.48 sonrasını

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Slmlar bereketli kazançlar ustad
Biste madden olmasada manen geldim zaten ; ) şimdilik btc çeşmesi daha cazip geliyor ufak miktar kaldıraç işlemler vakit geçirirken arkadaşların sorduğu önceden takip ettiğim hisseleri zaten sürekli inceliyorum
Alctl ilgi çekici fazla yatay kalmış
@Hanım_Teyze alcar soruyordu onları da inceleyin
Bfren izlenebilir
Extra aklıma gelen tgclk 16.30 larda şimdi , belki anele olabilir isbir uyuyan dev gibi bi hareketle startı alırmı bilmem 50 lerde geziyor

calculator_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Tesekkur ederim..

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Çanak kulp FM kulbunu tamamladı şimdi önce kulp derinliği kadar daha yukselis beklenir

YASiiNn_90E için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Abi bugun ki kapanış ile hissenin durumu nedir derhl..

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bistte nasıl durumlar endeks musade ettikçe isdmr izleyin şimdi 26.34
22.70 aşağısı stoplu aşağısı 18
Orta ve uzun vade 40 liralar
@Hanım_Teyze bilginize efenim

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hayırlısıyla gönlünüze göre olsun.. hareket beklediğiniz takip ettiğiniz hisseleri inşallah paylaşmaya vakit bulabilirsiniz..

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Eyvallah varol bastacisim senin varlığım bize güç veriyor @ntmen_× @calculator_

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Eyvallah gönlü güzel kardeşim
Dönguden sonra benim grafik yetkisi gelir admin döngü etkisi Altın da yaldız dağıtıyor arada o zaman grafik destekli yorum yaparım
Btc 20300 ve 22bin 24 bin ordan 27.790 günlük viyana kapısı denemez ise slelaciler yaşar 12 binde alırlar dipte aldik diye sevinirken 9 binler de bulurlar kendini
5 k dan tırmanış a geçen btc düşüş hattını çok sevdi yönünü bulamıyor
Yükseliş gelmezse para kazanmak zorlaştı iyice kriptolarda

2BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Veyyy en iyisi körü körüne işlem idolum:)))
Hepimizi cebimizden çıkarırsın gizli roket11:)))

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Gelmedin borsaya, hangi Çeşme akıyorsa kovayı koy üstadım oraya.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Boş ver ustad grafik teknik hikaye zaten ben cozdukce battım:))
@Roketci_1234 idolum teker teker gelin yaw biri amca der biri yaşlıkurt uğraşmayın el kadar bebe ile ; ))

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Sizler baştacısınız. Gönlünüz Umman kadar geniş. Güzel sohbetiniz her şeyden daha değerli
Sn. @Kara_bey ve Sn. @ntmen_×

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam PC ye geçince bakacağım inşallah.

tgmiczero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Sorun yok bizse çay her daim var kacak çay candır burda @calculator_ adamın begenmemize ihtuyaci yok varlığım yeter diyor

0BeğenmedimŞikayet

tgmiczero ()

Kıymetli hocam bera bakarmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Üstadım, beğeni grafik atmak için önemli. Grafik atacak yetkiyi aldık ve grafik atabiliyorum.
Seninle sohbet başlı başına beğeni zaten. Var olasın.

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam sürekli takip edemiyorsanız siz orta/uzun vadeci yatırım yapmanız faydanıza olacaktır.
Sn. @Eragon_ hocam temel analizlerine göre orta/uzun vade hisselerini paylaşıyor be size yardımcı olacaktır. Benim vadem Gann dirençleridir. Orta/uzun vade için hisse aldan bile mutlaka Gann dirençlerimde işlem yapıyorum. Benim işlemlerim size uymayabilir.

ela için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

W. a. s yaşlıkurt çayları ben söylerim. yimek kim söylerse söylesin. elimle cebim arası uçakla 2 saat:)))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Slm gençler bi şey kurduğum yok unfi ile uğraşıyorum bi kendine gelip yukselir gibi yaptı long açtım şimdi btc ile ayılıp bayılıyor 6.06 aldim 10x short açtım bi çay molası verdim zaten 11 k usd t fazla miktar değil; ))
@calculator_ ustad beğeni butonu neden kapalı like atayim diyorum olmuyor çayları @Kara_bey e yazariz

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

O zaman ona çay vermeyelim :))) Oralet içsin :)

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Hocam hafta sonu şehir dışındaydım. Çalışma yapamadım. Hatta bir arkadaşa da demiştim. Grafik çözemez isem Asrn hocamın çizimlerinden istifade edeceğim diye. Hafta sonu bir arsa bakmaya gittim. Nasip olursa bir ay içinde onu alacağım.

architect için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Bize Bakmıyor o amca krpto borsası kurmuş @ntmen_×

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Elbette çay, kahve ne isterseniz ?
@ntmen_× e de verelim mi çay , ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

YASiiNn_90E ()

Tesekkur ederim..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum