Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0737 15:25:39
EUR 34.7908 15:25:39
USD 32.3791 15:25:39
ALTIN ONS $2334.1450 15:25:39

Konu: Btc uzun vade yolculuğu Ytd

btc günlük grafiktir verilen rakam ve tarihler öngörü olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp kendime nottur bol kazançlar

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şuan tarihsel olarak hedefler gelmek üzere çizime göre yeşilin ilk tepe bölgesi 32k ardından 18600k ve son tepe 48 k lardı mevcut grafikte beklenilen alt seviye ye inmemiş olup başlangıç 16500 seviyelerinde dönüşü başlatmıştır şuan alt uyumsuzluk halen devam etmektedir piyasada gelişen olaylar ani dönüşler yapabilme kuvvetine sahiptir temkinli olmakta fayda vardır ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Tıpkı senin gibi:))

Nigtwalk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Sakin ol champion tüm grafikler şuan çöp.

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

kişisel olarak kişiler longta vurur shortta vurur buna kim karışabilirki? Birde yapılan yorumları gözünle oku defalarca burada ara tarihleri verdim ve long tarihleriyle beraber şhort zamanlarınıda belirttim bunun yanında kimseyede al sat denmemiş kişilerin tercihleri kendilerine bırakılmış sonuç yanlış yerden geliyorsun bunu bil

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Alanda yok satanda yok sıkıştık kaldık bakalım dar bir alanda

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Satmaya satarsında ya sattıgını alıp yukarı vurdururlarsa

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Long vuruyordun 22 aralıktan sonra ne kadar oldu ?

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Zaman herşeyi gösterecektir yukarda 20k larda da aynı söylemler vardı satıcak kimse kalmadı deniyordu sonuç 15k ları gördük nerdeyse bir ürün kırılmaz denen destekleri kırıpta şiddetli bir ykşeliş yapamıyorsa o vakit alttaki güçlü görünen destek sahte bir güç olarak durduğunu anlarız sonuç itibariyle ben yüzde 99 olucak demiyorum ama şahsi görüşüm daha henüz bitmedi formasyon da benim gördüğüm 12k altı bir dünya uyumsuzluk var bunlar bir şekilde giderilmeden btc sağlam adımlar atması çok zor görünüyor

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Satacak adam kalmadı gibi 16kyı iyi destek yaptı btc çok daha büyük olumsuzluklar olmazsa mesela binance batmazsa btcde 6 10k civarları aşırı hayal içerir bence en makul olan 13900 14520 idi oraya bile inmesi zor gözüküyor artık zaman artık bogalardan yana çalışacaktır ayılar daha fazla güç gösterisi yapacaga benzemiyor gibi

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İnş düzelir yoksa insanları dahada bunalıma sokucak

$MaTRaX$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bereketli olur inş erkencisin sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Aynı senin gibi değilmi dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Nigtwalk ()

Grafik çöp.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

O vakit o seviyelerden fullemelisin müdür :)) madem bu şekilde bir düşüncen var eğerki düşüncene güveniyorsan fırsatı kaçırmamalısın :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Grafikteki çalışmada hemen hemen olaylar netleşmeye başladı gibi 2023 ilk ciddi dibi 23 ocak ilk dip ayağı oluşturup ikinci dip ayağı mart 14 görünüyor bu şekilde harekette bulunursa dip te iki ayak yani çatalı oluşturup hızlı bir kalkışta bulunabilir şahsi olarak ayın 23 de ben tüplü şahini basıp şubat 17 de passat alıp mart 14 de passatı btc ye basıp bir sonraki hedef olan Q7 yi beklemeye geçerim inş :)
Yatırım tavsiyesi değildir

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Herkes in bir kazanma düşüncesi var tabi herkes aynı anda kazanamaz aynı anda kaybetmez kimileri sisteme likit olur kimileri sistemi kendilerine likit eder buradaki esas konu piyasayı iyi okumak ezbere hareket etmemek kaybetmesi bir tuşa bakar kazanması binlerce tuşa hırs yapan kaybetmeye sabırlı olan kazanmaya yol alır

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Bu bir oyun...
Büyük oyuncular
Oyunu kuralına göre oynadığı için
Büyük oyuncu oluyorlar...

Hasan ne yapıyor...
Bakkal luna al dedi tüm parayı luna ya bastım...
Saldım çayıra mevlam kayıra..

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yani bir işleyiş var bu işleyişi es geçip kafasına göre hareket ederse ki bunu zati kurumsallar görüyor o vakit bu btc yüzyılın batakhanesi olur çünkü onay alınmadan yapılan her çıkış sisteme yeni kurbanlar ekler şahsi görüşüm büyük oyuncular ve kurumsallar bu oyuna gelmez

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Sanal tarafında ne dip ne de zirve var...
Bunların batakhaneden hiçbir farkı yok...
Btc 50 bin oldu
100 bin geliyor dediler..
40 bine düştü alım fırsatı dediler
30 bine düştü
Altı yok dediler..
20 bine düştü
Silkeleme dediler..
Geldiği yer ortada...

Burası dip diyen kim varsa engelleyin...

@onbaşıı hiç buralara bulaşma kardeşim...
Git kıymetli metal al döviz al
Buralara bulaşma...

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dibin onaylandığını kim söylüyor neye göre kime göre onaylanmış dip geçmişe göre diyorsanız bence grafiğe daha dikkatli bakılması gerekir onay benim görüşüm ancak 12k altı bir ihtimal çünkü 12 k altı çok uyumsuzluk mevcut benim gördüğüm yine de herkes riskini kendi iradesiyle alsın ben dibi gördüğünü düşünmüyorum şuan için

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Müdür şuan için 2 adet katmerli inişi görünüyor ama hacim olarak ne kadar indirirler orası soru işareti ancak son açıklamalar btc yi derinden etkiliyor şahsi görüşüm genel bir temizlik amaçlı bir çılgınlık yapabilirler yoksa altlarda altyapısı iyi olanlar kendini bu şartlarda göstermesi çok zor

IGASSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Sonradan tam ekran baktım müdür farkettim sağolasın

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Geçmiş döngülere göre dip onaylandı ama yeni bir şekil yapacaklarsa kaderimize razı olacaz bu gece fed tutanaklarıyla alım tarafına geçebilirim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum