Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 16:23:00
EUR 34.8469 16:23:00
USD 32.5903 16:23:00
ALTIN ONS $2378.5300 16:23:00

Konu: Btc uzun vade yolculuğu Ytd

btc günlük grafiktir verilen rakam ve tarihler öngörü olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp kendime nottur bol kazançlar

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

9k ları görmeyecek miyiz müdür

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yüzdük yüzdük geldik ocak ayına bakalım neler olucak

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Klas yatırımcı denen şahsiyet yukardaki tarih sana geldin grafiğin yayınlanma tarihine iyibak bak bakalım bu grafik ne zaman atmışım:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

btc Grafiğimiz küçük küçük sapmalar olsada ana hat süzülüyor hedeflere doğuru şuanki çıkışı da sistem vermiş bize bakalım dikey kırılım gelicek mi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)) dostum millet aç getirirsek bir bufaloya 4 ortak girer keser millet

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Bak böle konuşmayın sataram ha bak valla marketi sataram

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Gidek abiler bir bufalo getirip btc de bufalo dönemini başlatalım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dostum fillerin yanına götüreceksen bavulları hazırlayalım:))

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)) bedavadan biraz pahalı dostumkampanya başlattık

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Bakcaz artik:))

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Hadi gençler sizi serengetiye götürem :))

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Ben kendimi ölücù saniyordum, benden de kotukeri varmis:)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Coinler 15-20x düşmüş bundan ala ayi olur mu

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Daha önce ne demiştik 28 29 30 mal toplama zamanı 15 16 17 satış zamanı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bakalım zaman bizlere ne göstericek bildiğim tek şey büyük ağalar elinde balyoz bekliyorlar ve bu sefer niyeti bozmuşlar

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ayı dedigin öyle olmalı sana katılıyorum şu ana kadar gayet merhametli bir ayı piyasası var tasviyeler ne zaman hız kazanacak merak etmeye başladım böyle ayımı olur coinlerin yarısı yeşil

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Peki büyük dinazorların şuan btc alması için bir sebep var mı ne zamana kadar orta ölçekli yatırımcı btcyi ayakta tutmaya çalışıcak sizce

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hadi inş dostum ama oyun içinde oyun var btc ilk çıktığı zamanlarda bu kadar jeton yoktu ve bundan çok faydalandı btc şuan jetonların toplam miktarını bilmiyorum ama her biri btc den nemalanıyor bunuda hesaba dahil etmek lazım

Erbil07 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

whisper_ ()

Ben sadece bir psikolojiden bahsettim. Düşer ya da çıkar demiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)) ben sana bir grafik atayım aklın gider bedava grafiklerde sana sadece göstermek istediklerini gösterirler görmek istediğini bedava grafiklerde göremezsin dostum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bakalım neler olucak global piyasada dostum

0BeğenmedimŞikayet

whisper_ ()

100 bin olcak diyenler de çoğunluktu o gün. Bir farkı yok

TarikAbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

whisper_ ()

Ben kesin gelir demiyorum ama 69 bindeyken bu seviyelerden bahsedeni dövüyorlardı. Sonuç ortada

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum