Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 04:19:55
EUR 34.7339 04:19:55
USD 32.5072 04:19:55
ALTIN ONS $2392.1450 04:19:55

Grafiği gönderen: super_conqueror

luncusd
Kabataslak böyle bir hareket olabilir.

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet. Altın bu hafta TEKRAR alım fırsatı verecektir. YTD

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@super_conqueror merhaba altının biraz daha düşme olasılığı varmı yoksa düşüş bitmişmidir

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Overhardy ()

Hayırlısı olsun üstad.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet full aldım.

Overhardy için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

LUNCUSD

0BeğenmedimŞikayet

Grammm37 ()

Hocam yeni grafiğinizi bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Overhardy ()

Üstad, yeni alım yapabildiniz mi

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tamam gibi birşey. Hedefe varılmış gibi bakalım.

Banker_hakan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Banker_hakan ()

Hocam sizce son düşüş tamamlandı mı yoksa btc nin hareketlenmesini bekleyeceğiz

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Merhaba. Kritik bir zamandayız. Şu durumda iki kere düşünmek gerekiyor.
@Harun_k

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@super_conqueror hocam sitede takip ettiğim birisiniz paylaşımlarınızı yorumlarınızı dört gözle bekliyoruz . tşk...

0BeğenmedimŞikayet

Harun_k ()

Hocam nerdesin bu lunc ne yapmaya calisiyor boyle gidisat nasil olacak bi bilgi verirmisin

1BeğenmedimŞikayet

ceb61 ()

halil hocam kimseye al sat demiyor grafik sunuyor görüşünü söylüyor isteyen oynar isteyen oynamaz kara zarara ortak mı olacak kazanınca yada kaybedince boş yapıyorsunuz bunu yapmayın.

6BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sen'in luncla işin olup olmadıgı Ben'i ilgilendirmiyor. San'a göre dogru olmayabilir. Ama Ben grafik paylaşıyorum. Buranın amacı da zaten bu degil mi? Düşünce ve haber paylaşımı... vs Eger paylaştıgım grafikler ile sorun varsa bu nun kararını bu sayfadaki genel görüş birligi karar veriri. Siz degil.

denizd_2147 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizd_2147 ()

Benim luncla işim yok.0.0001 lerin Altın da belki. Ben başkalarını bu kadar etkileme diye söylüyorum. btc bu kadar sarsıntıdayken lunc için bişey söylemeye gerek yok. Yazarken dikkatli yaz. Seni kıracak bişey yazmak istemem

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

Doge den birşey olmaz dediler uçtu shiba dan birşey olmaz dediler uçtu şimdi de lunc tan birşey olmaz diyorlar...

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sen paylaş arkadaşım şahsen ben faydalandım olur olmaz eleştirisel yaklaşımlar her daim vardı olmayada devam edecek

0BeğenmedimŞikayet

İreyn ()

Luncla ilgili daha çok bilgi almak isteyen kesim var herkes kendi yaptığı işlemden sorumlu olduğunun bilincinde olarak hareket ederse sıkıntı olmaz

0BeğenmedimŞikayet

hako9876 ()

Ya hocam boşver bunları sen.. isteyen istediğine inanır güvenir.. biz sana inandık güvendik senle beraber çıktık bu yola.. Senlede beraberiz inş..

0BeğenmedimŞikayet

son_veda ()

üstadım lunc ta beklediğin performans 2023 sonunda gelebilir. şuan için çok erken umarım yukarlarda yolamışsındır ana majorlar daha yeni dipler arıyolar onlar yürümeden bu dolandırıcıların jetonlarına talep geleceğini düşünmüyorum arada bi çarpma dışında ytd

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Güzel resim çiziyorsun

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Tamam ya ne haliniz varsa görün.

denizd_2147 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

denizd_2147 ()

Hoca luncla kafayı bozmuşsun. Şimdi birileri ha bire alacak. Ters bişey olursa vebale girersin. Bu kadar ön plana çıkarma bence

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

LUNCUSD

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet alamamak daha kötü aslında. Alıp bir müddet unutacaksın. Kenara al- sat için bir miktar ayırıp heyecena aranabilir. Ben öyle yapıyorum.

İreyn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

lUNC daha yeni başlıyor. Kaymagını sabredenler yiyecek. Lunc çıkmadan digerlerine gün yüzü yok. btc dahil.

Kahve_rengi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahve_rengi ()

Üstad, ustc de yakım muhabbetine katıldı , vazgeçmediklerinin göstergesi bence

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Maşallah tren bir türlü dolmadı ki raydan çıksın )

Gümüşçü4423 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçü4423 ()

Bende aldım artık düşsede çıkar diye düşünüyorum treni kaçırmak istemedim

0BeğenmedimŞikayet

İreyn ()

Alırken sabredemiyorum ancak aldıktan sonra sabrederim:)elimdeki etheriumları zararına lunca çevir dim en fazla biraz daha zarar olur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum