Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 23:19:10
EUR 34.8370 23:19:10
USD 32.2424 23:19:10
ALTIN ONS $2346.7150 23:19:10

Konu: Gümüş Ons Olumsuz Kombo

Merhabalar cümleten güzel günler dilerim.
Gümüş onsta uzun vadeli görünüm.
Geniş Band yatay kanal,
Düşen trend kanalı,
Elliot sayımı
Büyük OBO oluşumu.

Sadece teknikte gördüğüm olumsuz durumlardır. Kombo şekilde birbirini desteklemektedir.
Olursa bile zamanı konusunda uzun vadeli olduğu için bir şey demek zordur.
Arada dalgalanma olacaktır ancak düşen trend içindeki tepki hareketlerinden öteye geçmesi için
düşen trend kanalını kırması için FED'in parasal sıkılaşma, enflasyon faiz söylemlerini yumuşatması ve vazgeçmesi bitirmesi gereklidir diye düşünüyorum.

Tepkisel marjlarda yine de iyi yerlerden yakalanırsa güzel kazançlar elde edilebilir.

Asla yatırım tavsiyesi içermeyen kurgusal hayal ürünü senaryolardır.
Bereketli kazançlar.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Terste_Kalan ()

@BossVurguncu geliyor mu gelmekte olan :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani olumsuz teknik oluşumlar ister istemez var malesef :)

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murathan_34 ()

Hocam 18.80 ihtimali hâlâ gecerlimi

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Bu olumsuz komplo cok da olmamış değil. Baya oluyor sanki? :) malesef

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bi de bu alt grafik çalışmamı, da inceleyebilirsiniz. @Geographer06

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet daralan üçgen zaten flama üçgeni oluyor direk kısmını çıkarırsak ben de çizdim ama sana etiket atayım dur

ertgrlshrt07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ertgrlshrt07 ()

haftalıkta çok belirgin bir bayrak var hocam ama grafiği günlükte incelediğimde flamadan daha çok daralan bir üçgen görünümü var. bakalım hayırlısı. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onu genellikle boğa bayrağı olarak düşünüyorlar. Benim de üçgen flama çalışması var onun ile ilgili, Asrn 4 gen hocanın formasyon çalışması daha da ideal hatta. Ancak bazı çekinecelerim var. ytd

ertgrlshrt07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ertgrlshrt07 ()

günlük ve haftalıkta gram gümüşe tl bazında bakıyorum. güzel bir boğa bayrağı var. yakın zamanda tl bazında önce 15.35 leri göreceğiz gibi geliyor. ilerisi sonra :) ytd.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Buna Yarasa'yı da ekleyelim. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim dostum

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Emeğine saglik

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürlerimi iletiyorum. Sonuç olarak art niyetimiz yoktur inşallah faydalı olur. Olmazsa sağlık olsun canınız sağ olsun

Ruzgarsız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sanıyorum ki Mart 2020 dibi ile başlayan gümüş ons yükseliş rallisi Mart 2022 ile son zirveyi görmüş ve sonra düşüş rallisi başlamış görünüyor. Yine de süreç ne olur ne kadar zaman sürer bilemem ancak Aralık 2022 yani bu yıl sonundan önce biraz kolay görünmüyor gibi. ytd

3BeğenmedimŞikayet

Ruzgarsız ()

Verdiğiniz analizler her daim son dakika golü olmustur benim için üsdat... Artık size de olumsuz eleştiri geliyor sa emeğe ve bilgiye saygısızlık der geçerim... Bence sizde böyle yapınki bizler analizlerinizden mahrum kalmayalım...

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim Rüzgar dost böyle ihtimalleri görmezden gelmek doğru olmaz. Elimizden geldiğince. Gerisi nasip inşallah herkes için en güzeli olur en hayırlısı olur. Bu şekilde olmazsa kimse bana söz etmesin yeter sonuçta analiz bu kesinliği yoktur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim inşallah gönlünüze göre olur tabiki karar sizlerin. Bunlar sadece teknik çalışma gelecek henüz gelmedi

Karayel12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ruzgarsız ()

Üstat gene zamanında yetiştiniz... Uyarılar için teşekkürler...

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Tamam ben olmaz demek zor kısmını tercih ediyorum sorumluluk bana ait 12 de satarım ins :)) tsk ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilemiyorum açıkçası veriler kötü etkiliyor ama olmaz demek de zor. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Olumlu bir tarafı olmadığını söyledim yani olumsuz bir çalışma bu. Tek olumlu tarafı rasyo Altın dan ziyade gümüş lehine olması. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Yani 12 gelse raziyiz

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Olumlu dan kastniz kaç bize 12 yetiyor

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şöyle söyleyebiliriz. Obo sağ omuz kadar düşmüş.
Yahut fincan kulp olarak da düşünülebilir sol omuzu saymaz isek. Kulp yeokşsl bittikten sonra fincan çanağı hedefi gelir teknik olarak.
Bunlar teknik durumlar yani ama kesinliği yoktur hiç bir zaman. Ancak çoklu şekilde birbirini destekleyen olumsuz durumlar bunlar basiti geniş band yatay kanal ve düşen kanallar açıkça belirli malesef olumlu bir tarafı yok şimdilik. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Evet yönü hangi tarafa ise o tarafa ralli yapıyor

Mik777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mik777 ()

Ilk başta takmıyormuş gibi yapıyor sonra aşağı ralli

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rasyo gümüşten yana yani Altın onstan daha pozitif şu anda evet ki gümüş daha hızlı yükselip inebilen bir varlık olduğundan da böyle olması normal şimdilik. İnşallah sonu iyi olur.

1BeğenmedimŞikayet

Karayel12 ()

Hocam sanki bu ara gümüş hiç birini takmıyor. geçen haftada bu haftada 40 kuruşluk düşüş getirecek veriler geldi ama gümüş yola devam

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rasyo da gümüşten yana iyileşme söz konusu daha pozitif ayrışma olabilr ancak Altın ons düştükçe gümüş onsu aşağı çekmeye devam edebilir dikkatli olmakta fayda var. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim ablacım

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum