Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 07:49:29
EUR 34.8238 07:49:29
USD 32.3379 07:49:29
ALTIN ONS $2301.8900 07:49:29

Grafiği gönderen: kata

Gold

Yorumlar (493)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

Çok teşekkür ederim, yeotk hocam.

Music için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

Sizin takip ettiğiniz hisse varsa grafiğine bakayım ama burada hisse önermiyorum malesef

EIFFEL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

Olur unutmam :)

Yaren02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Beni unutma kata hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Tamam hocam teşekkür ederim siz nereye ben oraya diyorum sagolun yarin alim yapacam insallah

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

Hocam sizi yormak istemem, borsada önerebileceğiniz hisse var mı?

1BeğenmedimŞikayet

Music ()

Eyvallah hocam başka planlarımız var kısmetse, burada kafa çok karışıyor biz bize yeteriz diye düşünüyorum

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

bugün İlk parça için yazdım hocam alım bölgesini, banka makaslarını kontrol edin yarın fırsat verirse alırsınız

Yaren02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Seni dinledim kata hocam 1022 den bozdum simdi alim icin bekliyorum

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Kata Hocam Hoşgeldin, Aç bir hesap gel, kim ne yaparsa yapsın biz sizi seviyor ve takdir ediyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Music ()

Bu arada grafik rakamı bilmeyenler için söyleyeyim 995 yandı en düşük gördüğü değer 994.27, şuan ki fiyat 998 beni dinleyin korkmayın cesur olun

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Yok abi düşündüğün yer degil :)

Sucu6464 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Evet bilmiyorum. Bu gün söylersiniz belki. Allah razı olsun. Allah hep güzel insanlarla karşılaştırsın sizi

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

Çok teşekkür ederim sizde öylesiniz benim için, belki sebebini bilmiyorsunuz ama öylesiniz gerçekten

Mertinin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

Merhaba
Daha önce 960-65 arası fulleyip 1030 gibi çıkış yaptınız mi?

Ayyüzlüm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Nereliydi be @$lots$

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Belesciligi meslek yapmis abi
@$LOST$

1BeğenmedimŞikayet

Mertinin ()

Bekliyorum, inşallah size güveniyorum. Ama hiç önemli değil sizin güzel sohbetiniz yeter. İnanın siz olduğunuzu bilmeden okuyordum "sanki bu Kata" gibi derken baktım gerçekten siz. Ne güzel ve özel bir insansınız.

2BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

TL ve dolar da sıkıntı yok hocam sen haber g9nderince gram ları full dolara geçtim geçen 960 dip dediğinde yüklü bir gram almıştım 1010 lerde dolara geçmeye basladım sen deyince full dolara geçtim buralardan başlıyor um o zaman senle kazandım kaybetsemde senin gibi bir dostu kaybetmem asla

1BeğenmedimŞikayet

Music ()

Arkada düştükçe alacak paran varsa , düşmesinden korkma bırak onu 1030 dan full alanlar düşünsün. size işin mantığını anlatıyorum dibi ve tepeyi asla bulamayacaksiniz, ben size dibe yakın bir ortalama yaptırabilirim ama:)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Kardeşim bunun huyu böyle hemen cökcek çok kazanan a dayanamıyor @$LOST$

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

:) 20 Altın a inerse alırım orti

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Bu arada ev parası zaten var dı yanına teras kat ta yapabilirmiyiz derdindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Ayyüzlüm ()

Mrb hocam sevindim sizi görünce gelin lütfen kafamız karışık herkes bişey diyor ben orta vade için alım yapıyorum 2 parça almıştım şimdi siz %30 alın demişsiniz kalan 6 parçalık için kaç parçasını alalım ihtiyaç halinde satacam zaten zorla alıyoruz :)))

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Evet hocam 995 ten 100/30 demişsin ama kendi adıma senin ejderha lar dan çok korkar oldum bu aralar:)

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Haahahah ta kendisi

0BeğenmedimŞikayet

Music ()

Teşekkür ederim lütfen siz sabırlı olun söylediğim konuda mahçup olmayacağım Allah'ın izniyle

Mertinin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sucu6464 ()

Alırım kardeşim ayıp ettin dostlar la yiyemeyeceksek paranın ne anlamı var

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

anlasıldı tamam:)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

bravo yıne sasırtmadın bızı :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum