Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:14:29
EUR 34.8238 01:14:29
USD 32.3379 01:14:29
ALTIN ONS $2301.8900 01:14:29

Grafiği gönderen: kata

Gold

Yorumlar (493)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Music ()

Birşey yazdım da çıkmadı hadi :)
Seviyorum sizi ysm58

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

1010 lar hedeflemıs:)

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

FIVE ()

Emeğine sağlık hocam
Rabbim gönlüne göre verir inşallah
Kul kaderini yaşar, bahtında ne çıkarsa düşmez kalkmaz bir Allah, unutma sakın evlat
" Müslüm gürses"

Music için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Music ()

Evet yeni hesapla uğraşmak istemedim
Music hocamdan müsade istedim arada girip yazıyorum.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

____İBO_DEDE____ ()

biz seni seviyoruz ve burada görmek istiyoruz, hoşuna gitmenleri engelle gitsin ya

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Siz kata mısınız?

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Kata gitme biyere kardeşim ben bile senin yorumları takip ediyorum önem veriyorum bırak kim ne derse desin

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Yagcilarda inecek varr :)
Ne ara gram aldin sen gizli gizli aldin yine tabiii

4BeğenmedimŞikayet

Music ()

Boşver dedem kimseyle işim yok, bir kaç iyi insan hatrına yardımcı olmaya devam edeceğim karşılıksız menfaatsiz beni bilen tanıyan insanlar zaten karakterimi az çok bilir bu saatten sonrada kendimi anlatacak halim yok inan

____İBO_DEDE____ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

emegıne saglık hocam full gramdayım:) @Ysmn58 kata hocam haber vermıs selam olsun

0BeğenmedimŞikayet

____İBO_DEDE____ ()

kata kim ne dedi söylermisin gel şuraya ya üzme beni

2BeğenmedimŞikayet

Music ()

Herkes eteğindeki taşı döküp çamurunu attıysa üstümüze, biz kalanlarla piyasaya devam edelim hiç sorun yok ben o seviyeye inmeyecegim. Music dostuma yapılan her sözü kendime edilmiş sayarım.

Alt yorumdaki alış miktarını %20 artırarak totalde %50 ye çıkabilirsiniz korkmayın cesur olun çünkü para korkakları sevmez.

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

5 tl ver belese kımseye rakam vermem:))

EIFFEL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Sen varya cok fenasin ben anladim yeni olmadigini ama ustelemedim oyle diyosa bir bildigi vardir dedim tekrar hos geldin aramiza

-1BeğenmedimŞikayet

Music ()

Sonra da bu hesabında ki son yorumları devamlı bir tutarsızlık halinde timsah gözyaşları falan.. Bugün de @EIFFEL hesabıyla gelip yeniyim diye aynı zihniyette kandırıyor herkesi. Mecbur kaldım bu şekilde açıklamaya çünkü devamlı başka yere çekiyor. Bu son açıklamaydı

TUE_FLU_TU_FLAME için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

Sağolasın kanka beni yalnış tanımış, şey- tan dedi yahu:) gülüp geçiyorum, yapacak bi şey!

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Uzerimden kata hoca gecmis :)
Duzelir dostum sıkma canını
Hosgeldin sefalar getirdin

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Tamamdır smdi anladım abim ewet olabilir hatta ta kendisi bencede doğrudur aman boşver abim kimseyi takma sen gerekeni yapmışsın senlik bir durum yok

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

profilime bak sonra music'e ezdi geçti beni.. :)

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

olmaz olaydım kanka:)

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Noye pisman oldun ki hayirdir

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Tue tu flama senmisin

1BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

istifa nedeni ben değilim zazam, Musice yazdım gelsin diye geri, fakat music hanım bana hakaret etti, şimdi anlıyorum, bence music hep kata idi, aynı kişi..

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Senimi suçladılar yani? Bu yüzden abi ? Kata hanim istifa etti diye

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

Kankalar merhaba ben yokken yazdıklarınızı gördüm varolun, geldik yeniden fakat! pişman oldum..

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Sen diyince baktim simdi ne soz yazmisim bee :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayyüzlüm ()

Ben 2 parça 1005 1010 arası 2 parça aldım satmadım

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

Sağolsun gördüm okudum zazam..

0BeğenmedimŞikayet

EIFFEL ()

İnan bir ay önce bir eleştiri yaptım, onun kini bu, ki sonra yorumlaştık, sonra birine kızmış üzüldüm, geri gelsin dedim, ağır hakaret oldu kaldıramadım, istifa ettim.. şimdi gelince sevindim, yine geldim böyle bir kin olamaz bence

1BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

@16paramıknatısı ablam seni çok sordu tufi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum