Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 05:01:33
EUR 34.8238 05:01:33
USD 32.3379 05:01:33
ALTIN ONS $2301.8900 05:01:33

Grafiği gönderen: kata

Gold

Yorumlar (493)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Asyaa_ ()

@katates_ Hocam, sağolun kazandıklarımda emeğiniz var. (Daha öncede yazmıştım. )
Sağol un Hocam. Lütfen kendinizi yıpratmayın, yormayın.

katates_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Tanışın tanışın :)
Hm tamam bana gelen olmadı gerçekten uzunmuş demek ki :))

1BeğenmedimŞikayet

Yasin14 ()

Rica ederim ben birşey yapmadım. O mesaja şahit olduğum için sadece doğrunun yanında durdum. Hayırlı geceler cümleten. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.

8BeğenmedimŞikayet

Vedo69 ()

Durmadan insanlarla alaycı davranışlar sergiliyorsunuz, halen borsayı övüp altını n çıkışını küçümsüyorsunuz, 963 den nefessiz 1130 gelmiş altınla ve altın alanlarla dalga geçemezsiniz,6 kiloyla hisse alıp 10 kilo yapıcam diyerek adeta borsanın reklamını yapıyorsunuz, garantisimi var, egonuz tavan yapmış, eleştiri alınca hemen saldırıya hazırsınız, çalışıp öğreneceksiniz ne demek, üslubunuz bile yanlış, ayaklarınız yere bassın, karşınızda ilkokul çocukları yok, size hiç yazmadım bugün siz bana "6 kiloda ben veriyorum parçalı hisse yapacağım 10 kilo olarak geri alacağım bunları" diye yazdınız durup dururken, o kadar kolaydı 4 kilo kazanmak, işte insanları kandırıyorsunuz ballandırarak, sizi engelleyerek sinir sistemlerimi gevşeticem

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Tanışırız:
Yok geldi de ben uzun yazdım o çıkmadı sanırım:)

Good_Wife26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

FIVE ()

Bu yorumun bende izi vardir Evet o zaman tersteydim ve çok pişmandım fırsatı kaçırmıştım unutamam

Music için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Good_Wife26 ()

Halâ tanımayanlar var demek ki :)) daha önce yazdığım gelmedi galiba cevapsız bırakmadım bilgine :)

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Teşekkürler hocam

Yasin14 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yasin14 ()

Ben çok net hatırlıyorum bu mesajı, işlemde yapmıştım o zaman. Teşekkür ederim tekrar.

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Deşarj oluyorum:)

siriuss_Ayşegüll için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

siriuss_Ayşegüll ()

Yahu bosverin niye diyaloga girersiniz kalsin monolog seklinde bosverin

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Eyvallah hocam, çok kişi aldı sattı bende biliyorum ama insan oğlu işte yapacak birşey yok yaranilmiyor

siriuss_Ayşegüll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Uğraştığına değmez onun ne olduğunu herkes biliyor

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Niye çünkü iftira atmak daha kolayınıza geldi değilmi:)

Vedo69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Kata bence enerjini tüketme şimdi borsada ne yapıyoruz onu söyle hisse varmı tabandan alim yapicagimiz

1BeğenmedimŞikayet

siriuss_Ayşegüll ()

Ben mesela sizin dediginiz ssviyeden gram aldim hala duruyor cok tskkr ederim var olunn iyi ki geldiniz

0BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

Sen beni merak etme ben borsada o süreçte %450 kâr yaptım totalde,
965 den Altın da aldım aldirdim da:) bugün 6 kilo sattım , senin bildiklerini ben unuttum benimle uğraşma olurmu

Vedo69 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Vedo69 ()

Profilinizdeki geçmiş yorumlarınıza hiç bakmadım, ons 1720 beklentinizi ne zamandır söylüyorsunuz,1 aymı? 2 aymı? Her geçen hafta gram yükseliyorda

0BeğenmedimŞikayet

derya34 ()

Alım fırsatı verecek mi, bekledikçe yükseliyo:) napsak

3BeğenmedimŞikayet

Vedo69 ()

Peki 963 e düştüğünde burlar dip alın dedinizmi yoksa bekleyin, buralar pahalı, 880-900 civarları gelicekmi dediniz, ayrıca sizi eleştirmek suçmu günahmı anlamadım, kibarca yazıyorum, hakaretim yok, diyorumki ben burada onsun selasını birileri okurken ben kredi bile çekip ilk kuvvetli alıma tam 963 e düşüşüne kadar aldım ortalama kaba tabirle 985, gram başı 150 tl kazandım, peki siz 963 de aldınızmı aldırdınızmı

1BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

@Vedo69 hadi inkâr et bunları:) sıra ile oku ama tek seferde anlaman güç olabilir
ne demişim tekrar et

4BeğenmedimŞikayet

katates_ ()

@Vedo69 bak türkçe anlatmışım
Süreci,1022 den sat 963 den al demişim grafikleri yorumları tek tek incele iftira atmak kolay ama o süreçte beni dinleyip para kazanan insan evladı da vardır elbet burada, Allah var yukarıda başkasına da gerek yok esasen ama bildiğinizi de inkâr etmeyin

kata için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Nereden satcaz hocam bu aldıklarımızı?

3BeğenmedimŞikayet

Music ()

1006 üstüne atan gram 10 tl daha koyar üzerine hızlıca

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Insallah kanka

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

yenı evlendı durumu cok ıyı degıl oyle ıcımden gecırdım soyledım yoksa 1mılyar gelmıs gıtmıs onemı yok ev kırasını verır en azından nıyet guzelde bakalım olur ınsallah :)

Ysmn58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

ne kaybettık %50 dıyım :))

0BeğenmedimŞikayet

Ysmn58 ()

Ulaa helal olsun sana. ver kanka verdikce bereketlenir paran. tebrikss

$LOST$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$LOST$ ()

yok demedım olmaz. dedım bır ınıyor bır cıkıyor normal dedım 3 4 gune kazanırız dedım ama soz verdım verecem kanka :) kendım ıcın olsa almam bır arkadas ıcın yanı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum