Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:02:41
EUR 34.7748 05:02:41
USD 32.4684 05:02:41
ALTIN ONS $2337.9850 05:02:41

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xauusd 1 h trendde son görünüm.

Aylık pivotu 1754/56 üzerinde haftaya başlayan onsaltın da güçlenme vurgusu yaptık. 1756 üzeri kapanışlarda 1803/1806 bandı hedefimizdi. Geldiğimiz noktada 1788 den sonra fiyatlarda momentum kaybı gorülmeye başladı. Kısa vadede direnç anlamında yeni bir arz talep bölgemiz oluşmuş durumda. 1765/1772.20 alanı. 1765 e yaklaştıkça satışların gelmesini beklerim. Alım paterni oluşsada momentum asağı yönlü olduğu için heran satışa dönebilecek bir bölümdeyiz. Yükseliş evresinin biraz uzadıgını, daha çok 1756 ve 1740 lı seviyelere doğru bir düzeltmenin gelme ihtimalini daha güçlü buluyorum. Kısa vade yükseliş icin 1772.20 üzeri 4 saatlik kapanış gerekir. 1756 kritik destek.. Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir.. Saygılar

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Sevdiğiniz işi yapmaya devam etmelisiniz hocam :) Elinize emeğinize sağlık

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Mesajınıza cevap yazdım, ana sayfaya düşmedi.. Bilginize.. Bol kazançlar...

YılmazDemirci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Geçen hafta defalarca 1772.20 üzeri 4 saatlik kapanışı onayladı,

verdiğiniz grafik ve analiz doğrultusunda,

19xx yolu açıldı değerli hocam;

Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Onay kısmı icin birsey diyemem şimdilik. Bir temaz olsada 1772 bandına yukselirken bölgeyi tanımamıştı. Trend dibinden onay aldı diyelim. Zirveyo 1794 ile yapmış olabilir mi? Duzen olarak herhangi bir dalganın 5 dalgalık sekansı şuan dizilim olarak mevcut. Klasik bir abc de gelebilir. Bu sürece altta 1754 altı kapanışlar yön verir. Yükseliş için temkinliyim.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1754 altı gövdeli kapanış gelmeden konuşmak için erken buluyorum. Öngörü olarak verdiğinz rakamlar makul.

_börteçine_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_börteçine_ ()

1750, 1720 test edilecek bence. ve tabiki yine dünyada yaşanan ve yasanacak gelişmeler yön belirleyecek. Ytd YTD YTD.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

1772.20 üzeri 4 saatlik kapanışı onayladı,

1803/1806 bandı hedefimize girdi diyorum,

ve devamında 1840 sonrası

19xx üstü rakamlar eylül başına diyelimmi?

0BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

.

ve devamında 1840 sonrası

19xx üstü rakamlar eylül başına diyelimmi?

1BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Saygı ve sevgiler üstadım, talebeniz yılmaz :))

_MAO_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_MAO_ ()

1763 78 = 1841 :) önce :)

78/2 = 36 ...

1841 78 = 1919 :)

bilimsel açıklamasını yaptım :))

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

ve devamında 1840 sonrası 19xx üstü rakamlar eylül başına diyelimmi ?

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Insâllah. İnsan sevdiği işi yapmalı

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Çizerken keyif almanız güzel hocam :) Sanatsal çizimlere devam etmelisiniz o vakit:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Musavir abi tesekkur ederim. Hayırli Cumalar.

Musavir74 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Günaydın Yılmaz. Ikili dip oluşan fiyat hareketleri ile daha dogru oldu diyebiliriz. Kanal üst bandı hedef konumunda. Ama 1772 ye kadar oluşan momentumsuz yukseliş benim aklımda bir yerlerlerde kalacak hep:)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Günaydın. Hayırlı Cumalar kardeşim. Teşekkür ederim. Ben grafikleri bir sanat olarak görüyorum. Resim yapmak gibi düşün. Çizimlerimi de o minvalde yapıyorum. Öylesine bir iki indikatör ekleyip Altın dan üstünden çizmek bana göre değil. . Sahada gordüklerim belirli ölçümler desenler benim analiz tarzım. Bazı bu şekilde tuzak oluşumlara yakalanabiliyorum :) Desteğin icin tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Teşekkür ederiz hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hayırlı sabahlar hayırlı cumalar hocam. Estağfurullah bazen geri çekilmeden yoluna devam edebiliyor ya da geri çekilme bekleyebilir. Sonuç itibariyle vermiş olduğunuz rakamlar ve yapmış olduğunuz çalışmalar gayet başarılı

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

.
Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler, hocam

3 ağustos ve 5 ağustosta yükseliş kanalı içinde

ikili dip yapmış diyebilirmmiyiz ?

Devamında 1806 $ olarak belirttiğiniz kanal üst bandına bir hareketlenme yaşanabilirmi

ikili dip sonrası ? Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bakiyim. Birsey görursem paylaşırım.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ravza kardeşim açıkçası teknikte momentuma bağlı bugünler için biraz geri cekilme beklentim vardı. 1765/ 1772.20 seviyesi kısa vadede yeni bir bölge olmuştu. Bu kadar kolay bir yükselişi ne kadar aylık pivotlarının üzerindede seyretsede beklemiyordum. Ne kadar 1756 üzerinde 1803/1806 desemde kısa vade geri crkilme beklentimde yanıldım. Bu konuda özur dilerim. Bu yükselişin kaynağını henüz bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

kyumcu_ozturk ()

Piyasalar 2023 de fedden faiz indirimlerini fiyatliyor kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Hocam gümüş çalışmanız var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Elinize emeğinize sağlık hocam yine çalışan bir grafik çalışması olmuş:) Bakalım 1803/1806 gelecek mi:)

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Saygı ve sevgilerimizle hocam sizlerin izahatlarıyla 2000 $ üsütünü sabırla bekliyoruz

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

:) birazdan çıkacağım. Daha detaylı bir izah yaparim. Ama benim düsunce şimdilik basarisiz oldu diyebilirim. Ekstrem bir haber akışı olmus olabilir. Ons Altın zor bir alanı rahat gecti.

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

.
Değerli paylaşımlarınız için teşekkürler, hocam

3 ağustos ve 5 ağustosta yükseliş kanalı içinde

ikili dip yapmış diyebilirmmiyiz ?

Devamında 1806 $ olarak belirttiğiniz kanal üst bandına bir hareketlenme yaşanabilirmi

ikili dip sonrası ? Saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

Musavir74 ()

Burada dusuncelerine onem verdiklerim arasında bir numaramsın başarılarının devamını dilerim

0BeğenmedimŞikayet

YılmazDemirci ()

Teşekkürler saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum