Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 18:19:12
EUR 34.9077 18:19:12
USD 32.4980 18:19:12
ALTIN ONS $2332.1700 18:19:12

Konu: Kargaları klavuz edinmeye devam mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Geriye doğru eski yorumlar

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Hakantb ()

@REŞAT12 abi Allah yardımcısı olsun bu cumanın hürmetine tüm dertlerini alsın dua edicem sana

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Allah rahmet eylesin :(

1BeğenmedimŞikayet

gevcelli ()

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş ilk desteğe iyice yaklaştı 20,005 bakalım yukarı dönecekmi yoksa test edip aşağı kırma ihtimali olacak mı ?
Amin kardeşim gerçekten zor, yakın zaman önce de din kisvesiyle insanların çocuklarına musallat olup ayar tmaya yeltendiler. Sonra gördük ki insanların kafalarını kesip kameralarla çekip yayınladılar.
O dönemde doktora tezlerine kadar okudum senelerce mücadele ettim. Çok şükür o dönemi de atlattık.
Hakimler hakimi bizden yana oldukça inanmışsak üstün biziz inşaallah.
@ANAKSUNAMUN_22 Sağol ömür bazen mahrumiyetle bazen ezilmeyle bazen de mücadele ile geçiyor.
Daha 4 5 yaşlarımdayken hatırlıyorum Anneme radyoyu aç babam konuşacak diyordum
sesinden tanıyorduk o olduğunu. Artık nereden biliyorsam o dakikada konuşacağını hala anlayabilmiş değilim
Alzheimer oldu vefat etti ama ağzından tek kelime kaçırmadı sır küpüydü.

srk06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Kardeşim yazdıklarını okudum. Çok üzüldüm. Allah şifa versin. Allah can sağlığı versin. Önemli olan bu sağlıcakla kal..

1BeğenmedimŞikayet

srk06 ()

Abi cumanın hürmetine Allah yar ve yardımcımız olsun. Sana ve tüm kardeşlerimize içlerinde bize de. En kötü günlerimiz geri de kalmış olsun. Hastalarımıza şifa dertlilerimize deva borçlularımıza edalar ihsan eylesin. Evet dünya hayatı boş. Başımıza gelenlere çok üzülmeyelim. Cennet hayatı sonsuz vs vs bunlar güzel tabiki de ama uygulamada öyle olmuyor. Başımıza bir sıkıntı gelince belki kendi başımıza geleni tolere edebiliriz ama evladımıza kardeşimize ana babamıza gelince etmek çok zor. Benimde küçük kızım bir kaza atlattı. Kazanın verdiği stres korku gelişimini etkiledi herkesten heryerden korkuyordu. şimdi iyi Allaha şükür hem tedavi hem eğitimle gerçi daha yolumuz var ama son 2 sene bize hayat zindan oldu. Olumlu bakmak düşünmek çok önemli morali üst seviyede tutuyor aynı zamanda enerjiye de inanıyorum ben. olumsuzluk olumsuzluğu çeker olumlulukta olumluluğu. Allah güç kuvvet versin hepimize. Hayırlı cumalar.

1BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Rabbim bereketini artırsın kardeşim bizede bilgilerinle yol gösterici olmaya çalışıyorsun. Rabbim razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Yılmaz hocam hayırlı günler. Veri öncesi bir atak bekler misin. Her cuma bir manipülasyon oluyor ne dersin.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben yaptım o işi sattığımı gerı aldım ıkı yönlü makas yedık ama olsun gümüşüm yükselişinde gumuste olmamak mahrumıyettır ınsallah yükselişe devam eder de akşam pazarı pıyasası oluşmaz:)

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kardeşim bu saatte yeni pozisyon açmak tehlikeli. Saat 15.00 ila 15.30 arası belki şuandaki rakamların üzerine çıkabilir. Amerika verileri onlara ters gelirse bu defa 20 de durduramaz. Alma deseler biraz yukarı gelebilir. Al desen 20.00 nin altin a gidebilir. Sen yinede hocalara sor. Allah rast getirsin.

1BeğenmedimŞikayet

Cecen_ ()

Imtihanin baya çetin geçmiş. Önemli olan imtihanlardan basarili şekilde geçmek degil mi? Allah yardimcin olsun, beterinden korusun, güç kuvvet versin. Allah sevdiği kulunu çokça imtihan edermiş.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmiyorum ki ben de almamak için zor duruyorum ama dolar TL korkutuyor şimdilik bekliyorum gerekirse biraz yukarıdan da girerim inşaallah. Makaslar da yüksek yoksa daha önce aşağıdan çıktığımın iki katı hatta daha fazlasını çıktığım fiyatın üstünden de aynı usül girmiş gene karlı çıkmıştım
Hem işlem adedi sınırlı hem de 5 ten sonra makas iyice artıyor. Dolar çekilirse de 5 ten sonra çıkma şansı yok. Çok karmaşık. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Geri mi alsak sattığımız acaba

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Hata var abi

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

hayırlı sbahlar hayırlı cumalar
rabbim mücadele gücü versin hocam.
şafi ismi hürmetine tüm maddi manevi dertlere derman olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Arkadaşlar bu ekran geceden bıraktığım gibi hala bozuk. Bu genel herkesde böylemi. Mesajlar görünüyor lakin rakamlar geceki rakamlar.

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Artık her şey çok daha güzel olsun ailenizle, tüm sevdiklerinizle sağlık, huzur ve bereketle...

1BeğenmedimŞikayet

1_can ()

Allah güzel günleri nasip etsin Hocam.
Allah herkese hayırlı kazançlar nasip etsin.
Pes etmek yok.

2BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Insanin bir tarafi eksik kalır tevekkul edip Yaradana sığınmak lazim Rabbim cuma gününün feyzine tum hastalarımıza şifa darda olanlarimiza deva etsin

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Allah yardımcın olsun hocam
Rabbim şifalar versin inşallah ….

1BeğenmedimŞikayet

Gelinoy ()

Rabbim su cuma hürmetine şifalar versin be kardeşim inan içtenlikle dua edeceğim @REŞAT12

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Rabbim acil şifalar versin kardeşim ...

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Amin kardeşim insan bazen ailem çocuklarımla birlikte aynı anda öbür tarafa gitsem diye çok dualar ediyor. Ama mücadele etmeden de olmuyor. 15 senedir alternatif tıpla hep ümitli olduk.
Çok güzel neticeler aldık tabi o da madden çok yıpratıyor.
@Yılmaz34

İKİZLER58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Geçmiş olsun kardeşim Allah beterinden korusun imtihan etmesin

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Allah sabır versin dostum imtıhan dünyası naparsın. Hersey yoluna girer inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

:(( ne diyeceğimi bilemedim

10BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Gbahar 18 Ağustostan beri emekli ikramiyedini çevir errek geçiniyorum çok sıkıntılı dönemler yaşadım. Bu arada emekli olmak için borçlanana ve daha önce ifls edip inthara kalkışan bir yakınıma birkaç kere verdim. Fırsatların çoğunu kaçırdım. 15 Ağustosta inşaallah bir kısmı daha dönecek Bu arad kiralar fırladı Konyadan da bir sene içinde Ankaraya dönmek zorunda kaldım. Büyük oğlum da ameliyat oldu kanser çıktı diğeri otizm eşim de rahatsız bu kadar olumsuzluğa rağmen her konu da ümitler devam ediyor.

1BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Evet rasyo direk yukarı uçmuş resmen altın ons yükseldi gümüş yine hakettiği yerde sonumuz hayır olsun Reşat saol teşekkürler yarın ne olcak bakalım

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Beş saat önce sormuştun yapılan manipülasyonu görüyor musun. Tehlike çok yönlü büyüyor gibi dikkat etmek lazım. Daha önce yanıldığım gibi gene yanılabilirim. Ytd. İnşaallah Bir bir buçuk ay sonra gene ah vah edenler çoğalmaz. Ytd.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum