Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0627 07:13:21
EUR 34.7306 07:13:21
USD 32.6256 07:13:21
ALTIN ONS $2389.3750 07:13:21

Konu: Kargaları klavuz edinmeye devam mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Geriye doğru eski yorumlar

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

emegıne saglık

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

hocam nasılsın:) gramda 1040 asıp devam edıyoz mu

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İniş başlasa bile kısa 9 ay orta 3 yıl gibi bir vadede kat kat geri verir diye düşünüyorum ama dolar vermez gibi yıl olacak 18,39 dan alanlar hala bekliyor.
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ama düşüş olması halinde düştükçe dolar ekleyenler battıkça daha çok batabilir. En iyisi kar almadan ekleme yapmamak eldeki parayı bitirmemek.
Varsın elde kalan TL de kazanmasın ytd. Her şeye hazırlıklı olmak lazım derim ytd.

BEDRI_49 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Tabiki de beklemiyorum bu sayfada bana ümit ışığı yakan kişilerden birisin sana ancak teşekkür ederim.

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

RESTTT ()

o alt youmda ıddıanın yalan yersız oldugunu kendın soyledın zaten hem ıtham edıp hemde özur beklemıyordun herhalde :))

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@RESTTT alt yorum ama önemli değil konu kapandı belki haklı yere söylemişsin zaten lıke vermişler sana benim sayfamda dl ve 0 lıke ları bolca görebilirsin.

RESTTT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dean ()

En son dipten daha aşağısından bahs ediyorsun düşünüyorsun

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

1/4 stop yapar düzeltirsin düşerse daha iyi paran para eder diye düşünüyorum.
Endeks ne zaman tepe yapsa tarih boyunca daha aşağı çakılmış tepe yaptı mı daha yukarı gider mi bilmiyorum ama tarih tekerrürden ibaret derler.

Ben çökmesine az kaldı bir daha belini doğrultamayacak diye düşünüyorum ama dediğiniz gibi bir süre yukarıya devam etme ihtimali yok değil.

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

iniş başlıyacak gibi bir endişem var ikinci bir dip oturması deniyecek gibi bolincır bantın Altın a deyecek sanırım

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

dolar endeksinin altan kıvırıp yukarı yönlü hareketi başlıyacak görünüyor bir sonraki fed verisi kıriz haberleri doların değer artışı emtia ların şu anki olumsuz etkilenecek olması gr artırarak tekrar gümüş aldım aşya inecek algısı ve teknik olarakta görünüm den dolayı biraz pişman oldum gibi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Buyur kardeşim ben de sizin fikrinizi almak isterim.

0BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

boşver unut gitsin

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

tediirginliğimi paylaşıp fikrini sorucaktım

0BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

Evet gümüş çok oynak ve fiatı da uygun olduğu için çok güzel fırsatlar veriyor. Bu yüzden gümüşü iyi takip edeceğim tabi ki üstatların yardımıyla ve oluşturacağım stratejiyle az zarar, en çok karla işlemlerimi yönlendirmeye çalışıcam:) bol kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yok değilim hangi kanal?

1BeğenmedimŞikayet

BEDRI_49 ()

abi kanaldamısın

1BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

Rica ederim usta.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@B_O_Z_H_İ_M_A_S_ teşekkür ederim kardeşim. Ayrıca parite ile ilgili profilinde açıklama yapmışsın ben okudum diğer arkadaşlar da okuyup faydalana bilirler

Exotic39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim siz de sağ olun insanız hatalar yapa biliyoruz bazen moralimiz bozulabiliyor. Ama tekrar mücadeleye devam etmek gerek. Şu gümüşe 30 dolar seviyesinden bile girenin ortalamasını 0 a çekmesi çok uzun sürmez diye düşünüyorum.
Bu kadar kısıtlamaya rağmen o kadar çok fırsat veriyor ki !
Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ama ben söylediklerimi uyguladım. Sayfamda var. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

Yanılma illa ki olur her şey düşündüğümüz gibi olsaydı şuan hiç kimse fakir olmazdı :) Herkes çok zengin olurdu ya da kazançlar herkese dağıtıldığında hiç kimse kazanamazdı ama eşitlik olurdu. Belki de bu daha adil olurdu :) Hesap edilemeyen ve öngörülemeyen değişkenler her zaman olur önemli olan zarara uğrayacaksak onu en aza indirebilmek.

0BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

Çok teşekkür ederim sağolun.. Önemli olan sizin gibi oturmuş bir stratejiyi kurup kararlı olmak ve bunu ne olursa olsun sürdürebilmek. Ben eğer bu durumu oluşturup geliştirebilirsem negatif etkilenmezsem iyi bir kazanç elde edeceğime inanıyorum, işte bu düzenimi oturtup geliştirmek, asıl mesele bu.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Önceki paylaşımlarımda şuradan aşağısını görmüyorum yön yukarı diye defalarca yazmış ve mahcup olmamıştım.
ons 24,2 den itibaren tekrar manipülasyon başladığından beri ise kesinlikle çok kısa vade hariç şuradan aşağısını görmüyorum demedim daha temkinli davranmayı tercih ettim.
Fed öncesi piyasa beklentilere göre şekilleniyor ve sonrasında gerçekleri satın alıyor.
Ben de öncesinde duruma göre tepe yapması durumunda az miktarda çıkış yapıyorum sonrasında da farklı kişiler konuşmalar yaparak bir aşağı bir yukarı yapıyorlar ben de bedava dolar larımı topluyorum. Şu anda TL de en iyi banka makası nerede
gerekirse oğluma aktarıp oradan TL ile de al sat yapabilirim. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

USTAMM da var ama ben şunu gördüm siz ezberci değilsiniz. Her türlü de kazanabileceğinizi düşünüyorum. Bol bereketli kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

Çok haklısın, insanlar kıymet ve değer bilmiyorlar bu bahsettiklerini de takibe alıyorum.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşte asıl önemli nokta bu psikolojik olarak ayakta kalan kazanır.
Telefondan son paylaşımlara baktı ve gördüğüm kadarıyla insanlar verilen emeğin değerini bilmiyorlar Bosvurguncusu güzel bir paylaştığı teknik grafik yanısıra bu sefer güzel bir kılavuzluk örneği göstermiş bir tane lıke almış bence çok daha fazlasını hak ediyor.
onun yanında ASRN çelik2119 ve özellikle TRADERMENT in de güzel paylaşımları var. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

hımm.. Aslında o anki psikolojime ve paraya ihtiyaç aynı zamanda alınan kazanca göre Satış ya da Alış miktarlarını belirliyorum sizin dediğiniz gibi 2 katı çık ya da 2 katı gir şeklinde bir şey yapmıyorum ama Altın ve dolar da kademeli satış ve alış yaptım şuana dek. Bu stratejiyi Gümüş de de yapabilirim. Gümüş çok kırılgan çok çabuk etkileniyor al- sat noktalarını iyi belirleyebilirsem hem Al- Satlarda hem de genelde iyi kar yapabilirim. Beni cezbeden tek yanı şuan Altın ve Platine göre çok daha ucuz olması. Pazartesi günü elimdeki TL ile ilk alımımı yapacağım, umarım ilk alım da güzel bir yer olur :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin işlem şeklinizle benimki farklı ben duruma göre stratejimi değiştirip devamını getiriyorum. Anlık takip ediyorum. Beni beklerseniz zarar edersiniz.
Sizin tarzınız benim dolar ın yukarı ilk atak yaptığında uyguladığım stratejiye uyuyor.
O zaman da yükseldikçe azar azar çıktım yukarı devam ettiğini fark edince de 1 çıtıysam iki katını daha yukarıdan girdim bazen çıktığımın Altın da girişlerimde oldu sonra gene yukarı devam edince daha da fazlasını çıktığım fiyatın üzerinden girdim gene azar azar çıktım 12,50 üzerinden çıktım sonra 10,90 dan biraz fazla erken giriş yaptım gene de başlangıçta % 50 ile başlamışken miktar % 95 e kadar çıktı aşağı düşmeye başladığında da aşağı doğru gire çıka gene % 50 orana geldiğimde ortalamam - 10 kuruşa inmişti.
Sizin de ortalamanız en kötü 2 TL civarı olması lazım.
Beklemenize gerek yok madem elinize para geçtikçe alıyorsunuz alıma devam edip düşüş halinde de bu sefer girdiğinizin iki katını çıkıp alttan geri girmeyi deneyebilir siniz. Yalnız bazen beklemek gerekiyor. Bekledikten sonra da uzun vadede kaybettireceğini zannetmiyorum Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Exotic39 ()

Valla okurken yaptığınız işlemlerden yoruldum diyebilirim :)) Tebrik ederim harika bir yol ve işlem tabi ki kazanıyorsanız sorun yok. Ben eski üsül takılan birisiyim al yatçıyım ya da al biraz kar yapınca bir kısım sat, para ele gelince düşmüşse al.. şeklinde bir şeyim var şuana kadar dolar ve Altın aldım. Şuan Gümüş ve Platin almayı düşünüyorum daha doğrusu önceliğim altın ama Platini de takip ediyorum. Gümüş şuan düşük ve TL az olduğu için gümüşte karar kıldım. Fibabanktan işlem yapacağım en azından gümüş ve Platin diğerlerine göre 6 kuruş daha ucuz. Açıkcası parite ve diğerleirnden anlamam zaten Fibabank ta da sadece Gümüş gram alış ve satışı var.. Senin seviyene ulaşmam zor :) Gümüş Gram tavs, yelerine uyarım Pazartesi günü Alış için uygun dediğin nokta var ise bana söylersen ben de alım yaparım.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Exotic39 alt yorum sayfaya gene düşmedi değil mi ? Profilime yorum yapıştırmı yorum. İstersen sayfamı incele.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Exotic39 Kuveytturkte yapıyorum. Destek direnç takibi ile aralıklı parçalı kademe yaparak dirençlerde takılması durumunda kademeli olarak dolar a geçiyorum daha sonra desteğe indiğinde aynı miktar gümüşü yerine koyuyorum kar kısmını dolarda bırakıyorum 0 maliyetli doları da mesai saati dolmadan TL ye geçiriyorum. Böylece hem dolar türü vergi ödeyerek hem de TL ye geçerek ülkemize milletimize katkıda bulunuyorum terste kalan parçalar olursa da Altın Platin JPY AUD CAD NOK hangisi müsaitse orada çeviri yorum.
Dolar TL de geri çekilme durumunda da çıktığım gümüşleri 30 50 70 kuruş aşağıdan geri giriyorum. Daha fazla düşmesi halinde de kar kısmıyla alıp ondan sonra gene parite ve TL ile aynı şekil devam. Beklemem gereken zaman da da beklerim. Çoğunu tutup birazıyla yavaş yavaş artırarak işlem deniyorum. Daha önce çok yanıldım gene yanılabilirim ytd.
Duruma göre strateji belirlemekte fayda var şu ara işlemde acele etmiyorum beklemedeyim. Ytd

Hakantb için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum