Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 04:23:42
EUR 34.8924 04:23:42
USD 32.5283 04:23:42
ALTIN ONS $2326.9200 04:23:42

Grafiği gönderen: Carpediem37

XAUUSD DAILY
ALTIN ONS günlük grafikte fiyatların düşen kanal içinde oluşan yukarı yönlü tepkisini izliyoruz. 1756 üzeri günlük kapanışlarda hedef 1803/1806 alanı olacak. Burası fib.0.618, düşen kanal direnci ayrıca destek direnç dönüşüm alanı. Bu anlamda trenddeki en zorlu bölge olacak..
Birde halen 1777 üzeri 4 saatlik kapanış gelmediği için halen 1728/1732 alanı 5-0 paterni doğrultusunda düzeltme alanımız olarak takip ediyoruz.. Bu süreç bozulursa hatırlatırım. Bölge halen geçilmediği için takibimi sürdürüyorum. Grafiği ek olarak paylaşıyorum.

Konu dışı birde söylemim olacak. Kendimi hic bir zaman Hoca olarak görmedim. Öğrendiklerimi yabancı kaynaklardan translete ederek kendi cabamla ögrendim. Emeğe saygı beklemiyorum. Sadece bir iki gündür bir arkadaşın itibar suikastı ile karşılaşıyorum. Gerçek dışı istinatları Allah cc havale ediyorum. Saygılar..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ons Altın da 1756 seviyesini önemsiyorum. Bugün iki kere test edildi. Aylık pivot olduğu için ayrıca Mark fisher pivot diferansiyeline denk geldiği icin buraya doğru gelen alımlar anlamlı.. Geçde olsa grafik çalısması dusunuyorum.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat5858 ()

Him anladim

Murat_de için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Çok sayılmaz hocam.
Siteyi dışarıdan takibim dahil 1,5 yıl gibi

Polat5858 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat5858 ()

Sizde eskisiniz sanirim

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Eyvallah hocam tekrar emeğinize yüreğinize sağlık.
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

btc analizi paylaştım.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hımm. Grafikler bahane uretir diyelim. Ons çok güçlü. Uzun zamandır olmadığı kadar.

İzzooo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Murat Eyvallah. Tesekkür ederim. Benim cizimlerim benzersiz. En hassas noktam çizgilerim. Kimsenin analizini gelip yorumlamam. Benim tarzım değil.

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Hocam gelisme olarak abd nin tayvan ziyaretini falan kastettim tsk ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Emeğinize yüreğinize sağlık.
Ben kendi çalışmalarınız olduğuna inanıyorum.
Velev ki alıntı olsun yine bir emek söz konusu.
Verisiz , grafiksiz , bilgisiz laf olsun diye atanlarla uğraşacaklarına; emek vereni hedef alıyorlar.
Kusursuz ekonomi ve piyasa bilsek yatırım danışmanlığı yaparız.
Az birikmişiyle yatırım yapan bir kişiye faydası olursa o yeter hocam

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gelişme derken, ? Haber tarzı bir şey ise takip edemedim. Güclü bir ons oldugunu biliyoruz artık. Aylık ve ikinci dönem pivotlarının uzerinde seyrediyor. 1680 bandı giderek imkansızlasıyor. 1740 /1756 gibi dip oluşabilir. Gram altın a ons takviyesi de gelecek artık.

İzzooo için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah Ravza kardeşim.

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Hocam mrb bu gelismelerden sonra ons beklentiniz nedir saygılar?

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim

NUTTZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yapmaya çalışacağım.

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

@Carpediem37 hocam btc için yorum yaparmısınız saygılar

0BeğenmedimŞikayet

NUTTZ ()

Mütevazi duruşunuz ve emeğiniz için sonsuz teşekkürler. @Carpediem37

0BeğenmedimŞikayet

Ravza_ ()

Ellerinize sağlık hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Gunaydın. Rica ederim.

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Günaydın. Paterne bağlı geri çekilme beklentim olan Fibo ext. 2.24 uzeri mum kapanışı (1780) rakamı ile gecersiz oldu. Yani fiyatlar geri dönüş bolgesi uzerinde kapanış yaptı diyebilirim. Bunun dışında veri odaklı veya momentum kaybina bağlı bir geri cekilme olursada aliciların 1756 bandında devreye girmesi beklenir. 1756 uzerinde 1800 bandı hedefte gorünüyor.

Fani_Kul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Günaydın ellerinize ve emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Günaydın hocam emeğinize yüreğinize sağlık saat 05:05 itibariyle 1777 yi gördü geri döndü 1780 in yolu açıldı diyebilirmiyiz

10BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Günaydın arkadaşlar. Cuma günü ve dün akşamda belirttiğim 5-0 paterni dogrultusunda 1777 seviyesi uzerinde 4 saatlik kapanış gelmezse düzeltme bekliyorum grafik yorumu; açılıştaki ilk 4 saatlik dilimde 1780 kapanışı ile geçersiz olmuştur. 1756 uzeri günlük kapanışlarda 1803/1806 direnç olarak takip edilebilir. Olası geri cekilmelerde 1756 seviyelerine dogru alımların gelmesini beklerim. Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir. Hayırlı günler..

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Faydalı bilgi aktarımı yapan herkes ben kendi adıma söylüyorum benim için kıymetlidir. Emeğinize yüreğinize kaleminize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

N_TESLA_ ()

Elinize emeğinize sağlık teşekkürler hocam bende o yorumlara şahit oldum siz bildiğiniz gibi devam edin sıkıntı yok herşey ortada

0BeğenmedimŞikayet

İzzooo ()

Hocam tsk ederiz emeginize saglik.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum