Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0786 07:08:42
EUR 34.8139 07:08:42
USD 32.2541 07:08:42
ALTIN ONS $2344.3850 07:08:42

Grafiği gönderen: sadecebirdost

Bant üstünde kalıcılık sağladı, bir müdahale gelmez ise üst banta doğru yola çıktı, FED kararı ile bu hızlanacaktır. YTD

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Tahminlerimiz doğru çıksa da, ONS bu arkadaşlar, her an kafasına vurma ihtimallerini göz önünde bulundurun.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

amın abım sagolsın sende sevılıyorsun unutma bunu :) @Murat_de

Murat_de için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Aynen kardeşim seviliyorsun.
Burda en çok sohbeti senle yaptım.
En çok fikir alışverişini senle yaptım.
Allah her işini kolay kılsın inşaallah

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

ABIM DUYMAM MI YA SIMDI YAZACAKTIM :)
@Murat_de lıke attım abım ıkınızede hatırladın mı murat abı gecen sene benı yıne kızdırmıslardı sen moral verıyordun bana mılletle konusmadıgımız zaman sadece senınle konusup gram alıyorduk unuturmuyum o gunlerı abım senın yerın ayrı bende :)

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Oguz kardes 2 uyelik patlatım. Sırf arkadaslar için geri döndüm. O hoca kılıklılara meydanı bırakmamak lazım. Bir daha uyelik yakmayacam.

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Boşver kardeş sen sükunetini koru.
Yolumuza ekmeğimize bakalım.
Keskin sirke küpüne zararmış.
Dünya kafaya takıp hasta olacak kadar uzun değil.
Sağlık önemli :)

Tako197333 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

sagolasın abım guzel dıleklerın ıcın zaten boyle ınsan halınden pıyasadan anlayanlar olmasa bu sekıl guzel dostluklar olmasa burda durmanın bır anlamı kalmaz benım ıcın. o kendını hoca sananlar bana rakam ver oguz da sıtede yazayım bıraz hava atayım dıyorlardı onlar gece uyurken ben sabaha kadar ıslem acıyordum sımdı hepsını goruyorum vefa nedır unutulmus ego takıpcı pesınde kosuyorlar:) @Tako197333

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Kardes yanlız şu var. Burda sepette paundum var. Degerli metalle işim yok dıyıp. Seoetini ağzına kadar değerli metal dolduran hoca kılıklılar var. Bunları da unutmamak lazım. Bu konuda yanılma payım yok. :)

1BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

@Team35 burda senden bahsediyoz
Hiç duymuyor bizi :))

0BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Eyvallah kardeşim burda amaç zaten ortak olmayan fikirlerden anket çıkarmak.
Herkes aynı fikirde olmasa da ortak akıl bir şekilde oluşuyor.
Herkesi dinleyip kendi fikrini oluşturmakta yatırımcının insiyatifidir.
Teşekkür ediyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Kardes senide takdir edıyorum. Makul ve mantıklı paylaşımlarını takıp edıyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Murat_de ()

Sen çok yaşa kardeşim.
Oğuz @Team35 bu sayfanın olmazsa olmazıdır benim için.
İyi niyetinden zerre şüphem yok.
Yanlış anlaşılmalar hepimizde olabiliyor.

1BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Oguz kardes seni çok eskilerden bilirim. Baby nicke kadar. Seni her zaman taktir ettim. Ancak bazı kendini hoca zannedenler o zamanda sana saldırıyordu. Boş ver biz kimi takip edeceğimizi biliriz. :)

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Oguz kardes bugun nedense likem erken bitmiş. Anlamadım gitti.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

aynen abım lıke attım ıste oylelerı yaranıyor mıllete bosver net rakam veren ısabetlı olan alaylı olan yaranmaz:) malı kıtlıcenkı sevılesın :)

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Aynen kardesim.

sadecebirdost için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Nasib diyelim :) Yani beklediğim müdahaleler var tabi, bir önceki müdahale gibi ama o düşük kaldı, hepsini göz önüne alarak beklemeye devam edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Arkadasım 850 hedefine ancak ve ancak mb nin dolar a basması ile olur. O gemide şu anda ufukta görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Ya o millete yalan söylüyor. Gecen birine ons ne olur diye sordu. Bende devreye girdim. Hayırdır sen paundcu değilmiydin. Adam peki siz haklısınız diyip kaçıyor. Sanal zeka bile böyle cevap vermez. Bence onun sepetinde paund hariç her bir şey var. Ayak yapıyor millete. Birde arkasında hocam diye dolanıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Önemli birşey olmadığı sürece yakın zaman için üzgünüm dostum :) ben beklemiyorum, 840 dan gram alacağım daha ben :) Dollar işi bozdu, bozmasaydı yaklaşmıştım hedefe. YTD. Ama orta vade de ONS yine şahlanacaktır.

-1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

sepetınde gram veya gumus bulundurmucam dıyen hocaya sen bulundurmayacaksın dıye bendemı bulundurmucam dedım bana demedıgını bırakmadı kısa vade 1000 tl hedef dedık 990 geldı benı engelledı:))

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Bize bazıları gülüyorlardı. :) ons bu daha oncede 1900 u nasıl delip gececek dedimse delip geçmişti. O gunler eskı de kaldı unutuldu. Ancak aynısı yakındır.

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

hocam emegıne saglık onsdakı baskı devam edıyor ama enın de sonunda bu baskı kalkacak cok zamanı kalmadı :) @Tako197333 dımı hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Hassasyatirimci ()

Nereden döner çok tedirginim :) açıkçası orti Fed sonrasını acep

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Be de fed faızı düşük tutar ons fırlar diye dusunuyorum. Tabiki bu fırlama olursa çoğu kişi arkadan bakaçak. Ons bu gozunu aniden 1830 açarsın veya 1900 belli olmaz. Zaten dolar desteğide var. Daha ne olsun. :)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

dırencı nasıl gectık ama :) @Hassasyatirimci ortı nerdesın

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Ben sakinimde ONS üzerinde bunu her zaman yapıyorlar, ki bana kalsa 1640 lara değer mi onu düşünüyorum ; ) YTD

0BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Sakin kardes biz neler gorduk. Az sabır.

0BeğenmedimŞikayet

sadecebirdost ()

Müdahale gelmez ise dedik demez olaydık, ONSU bant Altın a almaya çalışıyorlar, göreceğiz. An itibariyle 1718$ , bakalım ne olacak.

1BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

Teşekkurler dost. bır lıke.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum