Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 01:38:57
EUR 34.9234 01:38:57
USD 32.5686 01:38:57
ALTIN ONS $2317.0250 01:38:57

Konu: Storj Senaryolar

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Dün storj için 0.57 de büyük kırılımı yaşar demiştim ve kırılım geldi... Storj da aynı hareketi geçen sene ya.kalamıştım...

1 saatlikde olan görüntü

Günlükde olan görüntü

Yorumlar (194)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam tamam sağol nu alayım burdan battı balık yan gider satarken haber ver bari:)))

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben toptan yapicam karı hocam :)) şaka maka kalan yüzde 50 tl nin yüzde 25 ine nu alayım mı ki:) henüz sand zararda değilim ama elim boş da girmek istemiyorum ya burası bugün ve yarının dibi ise satsam üzülürüm bu sefer nu pump yaptıktan sonra hareket etmemiş düşüp çıkması zaman alır gibi sanki

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Doğru diyosun dip tepe arıyoruz tek parça al sat olmuyor benim para az ya bölünür mü ki:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yorgunluktan anlamamisim takılıyor sandim:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

20.30. sat emri girdim ama 19.800 den dönerse görmez orayi

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Acele etme. Gelirse yine aynı yerlerden döner gibi gözüküyor. 19.80 ve 20.50 takipli ol

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Yarın bu gün vadeli tarafı 19.800 e götürürse o arada yapıştır yoksa mecburen bekleyeceksin

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Zararkes mı yapsam bilemedim. cok yoruldum bugün işde

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bu akşam miydi

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Sakın sabırlı ol fomc tutanaklarını bekle. kisada

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yüzde 25 le de al diyor deki gönül çıkıyor:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yazdım işte. Satmışsın ama üstüne alım yapmışsın. Neyse yapacak bişey yok.

Bitcoin için LostPassenger yorumu (1 gün önce)

Hadi bakalım:)
@Ryzenx hiçbir beklentim yok altlarda azcık azcık alabildiğimizi almaya calışmak lazım.

https://altin.in/lostpassenger/2

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

1- ) Aldığın nokta 19.900 lu seviyeler alım için mantıklı bir noktaydi fakat zamansallik olarak alınacak yer değildi ortam gergin cunki, aldıysan 18.600-700 seviyeler kirilmadigi sürece elinde tutacaksın yada hiç riske girmeyip elindekileri satacaksin, 22.500-24.500 Altın da kaldığımız sürece düşüş piyasasindayiz arada yükselişler olsa bile yön hep asagilar o yüzden işlem yaparken hep düşüşleri göz önüne alarak işlem aç, şayet buralar dipse diyelim piyasa uzun bir süre 17.600-22.000 bandında gezer zaten sana alım fırsatı hep verir yükseliş birden başlamaz o yüzden aman yukseliyor kaçırmayayim diye yüksekten alımlar yapma, eğer buralar dip degilse bir alt banda iner 14.000-12.000 bandı arasına, buralar dipse eğer piyasa yine uzun bir süre bu rakamlar arasında iner çıkar sana alim fırsatı verir merak etme bekle, izle yapman gereken bu sadece

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Napcam şimdi sonuc:(

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

bitcoin dolar parite sinde işlem yapıyoruz yani bitcoin in dolara karşı değer kazanıp kazanmamamasina karşı işlem aciyoruz. Bitcoin düşerse alt coinler ondan daha fazla düşer, dolar endeksi şu an 105 direncini kırmış 116 Lara cikma riski varken yani doların %15 yukarı, bitcoin in yaklaşık %15 aşağı düşme ihtimalimi varken, sen satılacak yerde alıyorsun alınacak yerde satiyorsun dolar endeksinin 105 Altın a sarkmasını beklemek yapılacak en mantıklı iş şu an, düşme ihtimalimiz %70 çıkma ihtimalimiz %30 anca riske girmeye gerek yok %30 ihtimale karşı. 20.000 altına düşünce satış yapilip bekleme moduna gecilmeliydi aksine sen alım yapmissin çıkılması gereken yerde

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gece sattım hocam sabah aldım tekrar 20.48 sattım 20.60 donmuş ama aldığım kar gitti sabah 19.96 tekrar alınca 18.35 lere düşmüş şimdi topluyor 19 üstü yüzde 25 tl var ekleyeyim mi

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sağol iyi mı dedin bilemedim:))

freedomm06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm06 ()

Senin şu şaşkın hallerin siteye renk katıyor cidden gülecek bir şey bulduruyorsun bize

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

dün uyardım burdakileri, hatta yatarken bile yazdım çıktım 04.30 son

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Şimdi alınır mı sand ört düşürmek için salar mı daha

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok görmedim ben de işe geçiyorum kaça kadar çıkar 19.96 aldım yüzde 75 yazdım düşerken 1 kişi mesaj atmamış işteydim bakamadım:(

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

sabah sandı shortluyorum diye mesaj attım görmedin mi.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Nerden düzeltme yapacak bu btc sence yüzde 25 tl. deyim bari ort dusureyim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Keşke burası iyi pişman olursun daha ne diyim yazsaydın:((

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bak sana daha ne kadar acık yazabilirdim ki.

Bitcoin için LostPassenger yorumu (19 saat önce)

Şansını fazla zorluyorsun bu huyunu sevmiyorum işte. 20den 21e cok zor cıkar suanki durumda. Tahtası(alıcı tarafında) bomboş şuan...

https://altin.in/lostpassenger

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ne kadardan aldım yazdım 21 22 gelir mı onu bekliyorum yazdım.19 a düşünce yazıyor herkes :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum