Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 17:33:44
EUR 34.7196 17:33:44
USD 32.4452 17:33:44
ALTIN ONS $2337.6700 17:33:44

Grafiği gönderen: Irt_84

günü 2.346 üzerinde kapatırsak yarına bir umudumuz olur umarım döneriz herkes rahat bir nefes alır herkese bol kazançlar dilerim grafik günlük oluyor ve ayriyeten yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Hadi inş kardeşim :)

Irt_84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Irt_84 ()

Hadi bakalım daha önce dax endexinide Çelik hocama atmıştım oda iyi tutmuştu :)) güçlü destekten döndü umarım Mayıs ayını 2400 üstünde kapatırız 2440 üstü de hiç fena olmazdı

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Olur neden olmasın :)

0BeğenmedimŞikayet

Irt_84 ()

Artık düşüşlerde toteme yatarız bizde düştü mü atarız grafiği palada çekindiğinden belki gider:))

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Est kardeşim ben acemi :)

1BeğenmedimŞikayet

Irt_84 ()

@Mumlar_lordu asıl üstad kendisi bizlerde burda öğrenmeye çalışıyoruz işin tekniğine bakıyoruz umarım herkesler kazançlı çıkar çünkü biz küçük yatırımcılar çok hırpalandık ama bize ders oluyor birşeyler öğrenmeye itiyor kardeşim

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eyvallah ne güzel yamışsın kardeşim
Lordum sana üstadım diyor ama:)

1BeğenmedimŞikayet

Irt_84 ()

Eyvallah kardeşim tehlike geçmiş değil çizdiğimiz yerden döndü inşallah herkesin istediği gibi olur birde güzel kardeşim ben hoca yada üstad değilim burda benden daha iyi analiz yapan hocalarıma haksızlık olur bana arkadaş kardeş abi şeklinde hitap edersen daha makbul olur ne olursun bu yazımdan dolayı beni yanlış anlama iyi akşamlar dilerim @Fatih001

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Ahaha abi anlayana tabi artık endeks yorumu yapmayalım demi :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

4 saat önce piyasadan yeşil boğa geçmiş:)
Görmediniz mi?

1BeğenmedimŞikayet

Irt_84 ()

O konuda çok haklısın o yüzden herkes bir şeyler öğrenmeli destek direnç bu çok zor bir şey değil yeterki kişi kendisini geliştirmek istesin elimdeki telefonla bile grafik çiziyorsun teknoloji elimizin Altın da yok bono yok fich bilmem bir haber gelecek zaten grafikte dönüş varsa illaki bir haber gelecektir:))

1BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Aslında yeni yatırımcı panik değil felaket telları insanlara panik yaptırıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Irt_84 ()

@Mumlar_lordu estağfurullah abi ben üstad değilim sadece bu bölge üzerinde kalmamız iyi olacaktır yoksa alttaki mavi desteklere gitme ihtimali olabilir burada panik yapan arkadaşlar var ben orta ve uzun vadeciyim geçmişte en kötü düşüşlerde ne hissettiğimi bir ben bilirim birde Allah o yüzden panik olmamaları açısından çizdim inşallah dediğin gibi yeşil olsun akşama:))

0BeğenmedimŞikayet

Mumlar_lordu ()

Akşama yeşil kapar mı sence üstad :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum